כללי חיפוש באינדזיין

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום למומחי האינדזיין!
יש לי חוברת, בה אני צריכה למצוא שלושה צירופי מילים שונים, למשל: בית ספר, בית הספר וכו', ואני צריכה להוסיף לכל אחד מהצירופים הללו מקף אמצעי שייראה: בית-ספר וכו'. יש דרך לעשות זאת באופן אוטומטי?
תודה רבה!

אילה 10

משתמש רשום
עיצוב גרפי
find/change
ברובריקה הראשונה רושמים את המילה שברצונך למצוא,
וברובריקה השניה למה ברצונך להחליף.

יצחק למפרט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
יש דרך לעשות הכל בגרפ אחד. עדי רביד ממליץ בד"כ לחלק כדי לא ליצור באלגן יותר מדי גדול במסמך

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זאת אומרת שברובריקה הראשונה אני רושמת: בית ספר וברובריקה השניה אני רושמת: בית-ספר וכו'?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אם מחפשים בגרפ, אפשר לחפש אותם בב"א, כמו שפתוש כתב.
מחלקים את סוגי המילה הראשונה בקבוצה אחת, עם אפשרות של 'או'. דהיינו או זה או זה או זה,
אחרי זה רווח, ואחרי זה את אפשרויות מילה השניה בקבוצה השנייה,
ומחליפים לקבוצה הראשונה, מקף, וקבוצה שלישית (דהיינו במילה השנייה)

חפש:
קוד:
(בית|הבית|בבית|ובית|ובבית)( )(הספר|ספר)
והחלף עם
קוד:
$1-$2

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה