חיסוני ילדים

מצב
הנושא נעול.

GBSA

משתמש סופר מקצוען
הוספתי בתגובה קודמת,
החיסון לא קיבל עדיין אישור. הניסוי עדיין לא הסתיים במעבדת הניסוי הגדולה בעולם (=ישראל) בעוד 10-15 שנה יוכלו לאסוף נתונים: סרטן, מחלות אוטואימוניות, בעיות גנטיות, בעיות פוריות וכדו'.
לצערי אתם אפי' לא בודקים את העובדות

באוגוסט 2021 - חיסון פייזר קיבל אישור קבוע!!!!!!!
תעשו חיפוש בגוגל,
דדדדדייייייי.
סליחה שאני מתבטא כך

אבל כשאתה רואה /שומע יותר ו-יותר מדי, על "מושג שנקרא דום לב וכד'
הסברתי לך למה אתה שומע יותר,
וכל מי שיודע קצת איך המוח שלנו עובד יסכים איתי, שאחרי שיש אפי' שמועה שיש קשר לדום לב אתה שם לב לכל המקרים הרבה יותר ומסתכל עליהם אחרת.
לא מתכחש לכך שיכול להיות שיש כאלו שנפטרו מדום לב, אבל זה מזערי.

אברום 613

משתמש פעיל
הסברתי לך למה אתה שומע יותר,
וכל מי שיודע קצת איך המוח שלנו עובד יסכים איתי, שאחרי שיש אפי' שמועה שיש קשר לדום לב אתה שם לב לכל המקרים הרבה יותר ומסתכל עליהם אחרת.
לא מתכחש לכך שיכול להיות שיש כאלו שנפטרו מדום לב, אבל זה מזערי.
בעיקרון אתה צודק
אבל תבדוק סטטיסטית ותראה שזה יותר

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הוספתי בתגובה קודמת,

לצערי אתם אפי' לא בודקים את העובדות

באוגוסט 2021 - חיסון פייזר קיבל אישור קבוע!!!!!!!

ממש לא!!!!!!
לא מצאתי בשום מקום מסמך המאשר את החיסון מטעם הFDA וידוע שעדיין לא קיבל אישור.
אין חיסון בעולם(!!!) שקיבל אישור קבוע אחרי שנה!!
ולגבי התמותה - נתוני הלמ"ס מראים בבירור עלייה חדה במקרי התמותה מאז תחילת מתן החיסונים.
את הכל אפשר לבדוק רק שיש גורמים שמעוניינים להרדים את הציבור ומעלימים מידע אבל מי שלא נמצא עכשיו במכת חושך ובודק - מוצא את התשובות הנכונות!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
את הכל אפשר לבדוק רק שיש גורמים שמעוניינים להרדים את הציבור ומעלימים מידע אבל מי שלא נמצא עכשיו במכת חושך ובודק - מוצא את התשובות הנכונות!
רק אתם נמצאים באור ויש לכם פנס שמאיר באפילה ומשרד הבריאות עוד לא מצא דרך להשתיק אותכם
מעניין ...
אולי תמכרו לי גם כזה פנס ? ;) :unsure:

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רק אתם נמצאים באור ויש לכם פנס שמאיר באפילה ומשרד הבריאות עוד לא מצא דרך להשתיק אותכם
מעניין ...
אולי תמכרו לי גם כזה פנס ? ;) :unsure:
כותבת בכאב אמיתי...
צוחק מי שצוחק אחרון (והלוואי שכולנו נצחק)

GBSA

משתמש סופר מקצוען
ודקת
בדקתי עכשיו באתר FDA
שימוש חירום בלבד
ממש לא!!!!!!
לא מצאתי בשום מקום מסמך המאשר את החיסון מטעם הFDA וידוע שעדיין לא קיבל חיסון.
אין חיסון בעולם(!!!) שקיבל אישור קבוע אחרי שנה!!

אני מתנצל אולי אני טועה....

אז ככה!
מה שאני טענתי היה על פי ויקיפדיה - סמכתי עליהם.

יצאתי לבדוק באתר ה- FDA
משימה מסובכת למי שלא מבין אנגלית.
אני מעלה כאן שני קישורים.

א. חיסון פייזר - אישור מ23 אוגוסט 2021 - קרי אישור קבוע. + אישור לשעת חירום לילדים מגיל 5 -12 זה גם מה שטענתי מלכתחילה - שהאישור הוא לפייזר.
ב. חיסון מודרנה - אישור חירום. - כתוב בפירוש.

מקווה שאינני טועה. - אדרבה תתקנו אותי.

נערך לאחרונה ב:

GBSA

משתמש סופר מקצוען
השבתי לטענותיהם..

אבל אכן כן - מתוך היכרות מעמיקה עם הקונספירטורים למיניהם.

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
פסק דין
אברהם יחיאל סג"ל דייטש - אב"ד
הרב אפרים לנדי - דיין
אב"ד 'ושפטתם צדק' רמות ירושלם
רב קהילת 'אדרת אליהו' גבעת זאב
וחבר לשכת בד"ץ 'מעלה אדומים'

הרב שלמה זאב קרליבך - דיין
חבר התאחדות הדיינים ליוצאי ארה"ב בא"י
וראש בית המדרש להוראה 'ועד טוב' ירושלם
ע"ש מרנא הגר"מ הלוי סאלאווייציק זללה"ה

משעשע להביא דעה של אילו שהיו נגד חיסוני קורונה (וחלק מהרבנים המובאים, הם גם נגד חיסוני שיגרה קבועים) ולצייר כאילו נעשה דיון אם לחסן ילדים.
דעתם נקבעה הרבה לפני כן.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ממש לא!
החיסון לא קיבל עדיין אישור. הניסוי עדיין לא הסתיים במעבדת הניסוי הגדולה בעולם (=ישראל) בעוד
בדקתי עכשיו באתר FDA
שימוש חירום בלבד
ממש לא!!!!!!
לא מצאתי בשום מקום מסמך המאשר את החיסון מטעם הFDA וידוע שעדיין לא קיבל אישור.
כמו שכבר הביאו החיסון מאושר אישור קבוע לבני 16 ומעלה.

וטיפ לעתיד: את טענותיכם כדאי לטוען לעתיד הרחוק, לא כדאי לטעון טענות שניתן לברר מידית.
הנה דוגמא לטענות שעשויות להחזיק מעמד יותר זמן:
בעוד 10-15 שנה יוכלו לאסוף נתונים: סרטן, מחלות אוטואימוניות, בעיות גנטיות, בעיות פוריות וכדו'.

אברום 613

משתמש פעיל
אני מתנצל אולי אני טועה....

אז ככה!
מה שאני טענתי היה על פי ויקיפדיה - סמכתי עליהם.

יצאתי לבדוק באתר ה- FDA
משימה מסובכת למי שלא מבין אנגלית.
אני מעלה כאן שני קישורים.

א. חיסון פייזר - אישור מ23 אוגוסט 2021 - קרי אישור קבוע. + אישור לשעת חירום לילדים מגיל 5 -12 זה גם מה שטענתי מלכתחילה - שהאישור הוא לפייזר.
ב. חיסון מודרנה - אישור חירום. - כתוב בפירוש.

מקווה שאינני טועה. - אדרבה תתקנו אותי.

כנראה שגם על ויקיפדיה (בעברית) אתה לא יכול לסמוך (לדבריך, אני לא בדקתי שם)
בדקתי בקישור שצירפת
האישור הוא לשעת חירום וזמין לגילאי 5 ומעלה לשתי מנות ומגיל 12 ומעלה לשלוש מנות וגם לבוסטר יחיד למי שקיבל מחברה אחרת.
זה מה שכתוב פה

Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine is authorized for emergency use and is available under the EUA as a two-dose primary series in individuals 5 years of age and older, as a third primary series dose for individuals 12 years of age and older who have been determined to have certain kinds of immunocompromise, and as a single booster dose in people 18 years of age and older.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מה שמביאים שאין אישור FDA זה רק שתבינו את השקר וחוסר ההגיון בדחיפת תכשיר נסיוני לילדים, כן גם לנערים ולכל מי שאין לו סיכון משמעותי
אבל זה ברור שגם אם יאשרו , אחרי כל מה שידוע עד היום , זה לא יזיז אנשים לקחת את התכשיר הנסיוני
ביום ש - fda יאשר יהיה אור?
החושך ימשיך עם תירוץ אחר..

אברום 613

משתמש פעיל
משעשע להביא דעה של אילו שהיו נגד חיסוני קורונה (וחלק מהרבנים המובאים, הם גם נגד חיסוני שיגרה קבועים) ולצייר כאילו נעשה דיון אם לחסן ילדים.
דעתם נקבעה הרבה לפני כן.
זה ממש לא נכון
אתה יכול לראות בפסק הדין שהם כתבו מאוד בעדינות והעלו את כל הצדדים
ובנספחים לפסק אתה רואה שבעבר הם היו בעד חיסונים למבוגרים וחיסוני שגרה

GBSA

משתמש סופר מקצוען
נראה שגם על ויקיפדיה (בעברית) אתה לא יכול לסמוך (לדבריך, אני לא בדקתי שם)
בדקתי בקישור שצירפת
האישור הוא לשעת חירום וזמין לגילאי 5 ומעלה לשתי מנות ומגיל 12 ומעלה לשלוש מנות וגם לבוסטר יחיד למי שקיבל מחברה אחרת.
זה מה שכתוב פה

Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine is authorized for emergency use and is available under the EUA as a two-dose primary series in individuals 5 years of age and older, as a third primary series dose for individuals 12 years of age and older who have been determined to have certain kinds of immunocompromise, and as a single booster dose in people 18 years of age and older.

מצטער אבל זוהי הטעיה!!!
זה על 5 -11 - שלזה זה אישור חירום... וכן על מנת דחף לבני 18 ומעלה
השמטת את הקטע מעל...

הנה..

ב-23 באוגוסט 2021, ה-FDA הכריז על אישור ראשון של חיסון נגד COVID-19. החיסון נודע בשם החיסון Pfizer-BioNTech COVID-19, וכעת ישווק כ-Comirnaty, למניעת COVID-19 אצל אנשים בני 16 ומעלה.

האישור באוגוסט הוא קבוע - (האישור לחירום ניתן כבר בסוף 2020)

בכוונה הבאתי את הקישורים כדי שיהיה ניתן לראות את הכל ולא רק חלק...

אן לי מושג למה יש לך אינטרס להטעות!!

מי שרוצה להיות בטוח - שיעשה השוואה בין שתי הקישורים, בין פייזר שאושר קבוע לבני 16 ומעלה, לבין מודרנה שהוא אישור חירום.

אבל האמת היא שעצם הדיון לא רלוונטי. כמו שכבר כתבו כאן[/QUOTE]

נערך לאחרונה ב:

שטיפ שטויס

משתמש צעיר
אז זה הסיבה הכי טובה כן לתת !
כל טיפול רפואי יש תופעות לוואי, השאלה היא רמת התדירות שלהם, ואצל מבוגרים ראינו תופעות לוואי באחוזים נמוכים מאד
נכון, לכן למבוגרים היה כדאי לתת (אילו לא היו אלטרנטיבות אחרות ולא היה חשש לתופעות לוואי לתווך ארוך) אבל לילדים הנזק הנדיר יותר מהנזק של קרונה אצלהם, וזה עוד לפני שדיברנו על נזקים לתווך ארוך.

GBSA

משתמש סופר מקצוען
נכון, לכן למבוגרים היה כדאי לתת (אילו לא היו אלטרנטיבות אחרות ולא היה חשש לתופעות לוואי לתווך ארוך) אבל לילדים הנזק הנדיר יותר מהנזק של קרונה אצלהם, וזה עוד לפני שדיברנו על נזקים לתווך ארוך.
לא נראה לי מדויק. די ברור שהנזקים הידועים של המחלה הם יותר מהחיסון - גם בילדים, אבל בילדים זה לא במידה כזו שתחייב מתן חיסונים.

שטיפ שטויס

משתמש צעיר
לא נראה לי מדויק. די ברור שהנזקים הידועים של המחלה הם יותר מהחיסון - גם בילדים, אבל בילדים זה לא במידה כזו שתחייב מתן חיסונים.
לך זה ברור לרבנים האלה שישבו שעות ארוכות ושמעו דברי הרבה מומחים משני הצדדים והרבה עדויות, זה לא ברור

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לך זה ברור לרבנים האלה שישבו שעות ארוכות ושמעו דברי הרבה מומחים משני הצדדים והרבה עדויות, זה לא ברור
נכון
לרבנים שמתנגדים לכל החיסונים זה לא ברור ...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה