חינם! עדשה ב-47,000 שקלים בלבד!!

davida

משתמש רשום
שאלה למקצוענים-מענין אותי מאד. יש לי לקוח אמיד מאד, בכלל לא צלם במקצועו אבל צלם חובב - כשהוא נוסע לחו"ל וכו' הוא מצטיד בציוד צילום יקר וחוזר עם תמונות מדהימות וחדות. הוא שלח לי היום קבלה על עדשה של קנון - שעלתה לו 47,000 ש"ח ! האם איכות התמונות שלו היא בגלל הציוד היקר או שמי שאין לו חוש לענין יוציא תמונות לא מוצלחות גם עם ציוד כזה יקר? והאם בסטודיו יש משמעות לכך או שמספיק מצלמה טובה ואיכותית ולא תריך להשתגע בכאלו סכומים?

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זו כנראה עדשה מאוד מאוד צרה (סוג של טלסקופ)

חדות ועומק צבע מושפעים מאיכות העדשה, אבל ידע מקצועי חשוב הרבה יותר בשביל לקבל תוצאות מעולות,
אני מאמינה שבנאדם שמשקיע ככה בעדשות גם טרח לקחת קורס או שניים בצילום וזה הגורם העיקרי ל'מדהימות' של התמונות.

רוב צלמי הסטודיו המוערכים בעולם משתמשים בציוד קלאסי יותר, עם עדשות בסכומים הגיוניים יותר.
את האיכויות הציוד המטורף הזה רואים יותר בצילומי נופים/כוכבים.

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
עדשות בסכומים כאלה זה בד"כ עדשות טלפוטו ארוכות ומהירות
לדוגמה ה600 F/4 עולה בערך ככה
זה עדשה שמתאימה לצילומי טבע (ציפורים\חיות..) או ספורט
לא ממש לצילומי סטודיו

יש קשר בין הציוד לאיכות התמונה
כמו שיש קשר בין חומרי גלם טובים לעוגה טעימה
אבל גם אם תתנו לי את החומרי גלם הכי טובים אני לא אצליח להכין עוגה טעימה...(כי אני לא יודע איך לאפות)

מצד שני תנו לקונדיטור מומחה חומרי גלם פשוטים והוא עדיין יצליח להכין עוגה טעימה.

davida

משתמש רשום
נכון, הוא באמת מצלם בעיקר ציפורים,
ברמה כזו שאתה מרגיש שהציפור לידך,והגוזלים מציצים
אשאל אותו אם הוא מוכן להעלות תמונות להדגמה -אם יש התענינות בקהל

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

הגיע זמן הגאולה • אתגר 50

לוח מודעות

למעלה