דרוש מידע חינוך חינם גיל 0-3

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
פרסמו את התוספת נקודות שאושרו ל 2024
לא נכלל 0 עד 3
מצ"ב החוזר ממ"ה
לפחות השאירו את הנקודות זיכוי - גיל 6-12,
והוסיפו את 12-18 !,
זה גם בהחלט בשורה טובה למשפחות - ובעיקר למשפחות חרדיות...שלהם יש מס רב יותר של ילדים בכל גיל...
(הייתי בטוחה שיבטלו גם את זה...)

לגבי גיל 0-3, אם ימשיכו את הסיכנרון , (וזה יהיה מוחלט בלי אופציה להגיש עצמאי) , יתברר בסוף שהמעונות ירו לעצמם ברגליים ואף אחד לא ישלח לשם ....

• תודה
Reactions: gpt

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
פרסמו את התוספת נקודות שאושרו ל 2024
לא נכלל 0 עד 3
מצ"ב החוזר ממ"ה
זה תכנית אחרת שפורסמה ונחחקה בעבר בעקבות יוקר המחיה
תכנית חינוך חינם 0-3 (תוספת נ.ז.) שהיתה אמורה להיות מתוכננת לתקציב 2024 יורדת מהפרק לע"ע בעקבות הקיצוצים
התוכנית המתגבשת, שתובא לאישור הממשלה בשבוע הבא, כוללת גם ויתור על נקודות הזיכוי להורים לילדים בני 3-0 במסגרת תוכנית "חינוך חינם",
בצד ההכנסות סמוטריץ' מציע שלא לחוקק את נקודת הזיכוי הנוספת עבור ילדים בגילאי 0–3, נקודת זיכוי שהיוותה חוד החנית בתוכנית "חינוך חינם לגילאי 0–3" של ראש הממשלה נתניהו.

gpt

משתמש פעיל
החשבת שכר אצלנו עדיין טוענת שזה יהיה והמסמך ששלחתי לה לא משנה,
@עד מתי יודעת אולי אם יש היגיון בדבריה?
אני פשוט לא מצליחה להבין על מה היא מסתמכת.

gpt

משתמש פעיל
והוסיפו את 12-18 !,
זה גם בהחלט בשורה טובה למשפחות - ובעיקר למשפחות חרדיות...שלהם יש מס רב יותר של ילדים בכל גיל...
נכון לפחות זה,
אבל גיל 0-3 זה לדעתי הרבה יותר חשוב.
במיוחד שהעלו את השכר לימוד
לגבי גיל 0-3, אם ימשיכו את הסיכנרון , (וזה יהיה מוחלט בלי אופציה להגיש עצמאי) , יתברר בסוף שהמעונות ירו לעצמם ברגליים ואף אחד לא ישלח לשם ....
או שכן או שייתנו להכניס פרטי באלף שח פחות.
בכל מקרה את הציבור שמשלם מיסים ממשיכים לדפוק.
אני רק מפחדת שבסוף משהו כאן יתפוצץ. ואז זה כבר לא יהיה טוב.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
החשבת שכר אצלנו עדיין טוענת שזה יהיה והמסמך ששלחתי לה לא משנה,
המסמך ששלחת באמת לא משנה כי הוא מתייחס לתכנית אחרת, וגם אם זה היה מיושם זה היה במסגרת תקנות נפרדות שעוד לא תוקנו
אבל החשבת שכר לא מודעת (זה לא תפקידה) שבמסגרת הקיצוצים בתקציב 2024 שהיה כבר אמור לעלות היום בישיבת ממשלה ונדחה, גם פקידי האוצר וגם סמוטריץ' המליצו לבטל את התכנית או לפחות לדחות אותה

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
שבמסגרת הקיצוצים בתקציב 2024 שהיה כבר אמור לעלות היום בישיבת ממשלה ונדחה, גם פקידי האוצר וגם סמוטריץ' המליצו לבטל את התכנית או לפחות לדחות אותה
השאלה היא לא אם המליצו אלא אם זה יתקבל או לא...
במסגרת המצב יש הרבה המלצות איפה לקצץ ולא את כולם יקבלו. השאלה היא מה ההערכות של גורמי המקצוע או העיתונאים לגבי זה...

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
תיכנס לציטוטים שהבאתי לעיל ותראה
כולם בדעה מאוחדת לגבי זה

gpt

משתמש פעיל
המסמך ששלחת באמת לא משנה כי הוא מתייחס לתכנית אחרת, וגם אם זה היה מיושם זה היה במסגרת תקנות נפרדות שעוד לא תוקנו
אבל החשבת שכר לא מודעת (זה לא תפקידה) שבמסגרת הקיצוצים בתקציב 2024 שהיה כבר אמור לעלות היום בישיבת ממשלה ונדחה, גם פקידי האוצר וגם סמוטריץ' המליצו לבטל את התכנית או לפחות לדחות אותה
השאלה מה קרה עם ההמלצה שלהם.
לא כ"כ משנה לי... פשוט החשבת שכר מתעקשת שזה כן יהיה אז מענין אותי.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
השבוע אמור לעלות לממשלה תכנית קיצוצים, במסגרת התכנית שהועברה לתקשורת (ניתן לראות כאן וכאן) הכוונה לבטל את התכנית
אבל החשבת שכר מתעקשת...
הלוואי ואתבדה אבל זה לא הכיוון כרגע

gpt

משתמש פעיל
פשוט לא מבין
השבוע אמור לעלות לממשלה תכנית קיצוצים, במסגרת התכנית שהועברה לתקשורת (ניתן לראות כאן וכאן) הכוונה לבטל את התכנית
אבל החשבת שכר מתעקשת...
הלוואי ואתבדה אבל זה לא הכיוון כרגע
כן מבינה,
ספציפית הנקודות זיכוי לגילאי 0-3 הן יוזמה של יהלי רוטנברג החשב הכללי במשרד האוצר, אז אולי זה בסוף לא יעבור.
בכל מקרה מסכימה איתך שזה נראה סופי.
נחיה ונראה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
טוב, למרות שזה כבר היה ברור שזה סופי בוטל
דרמה ברגע האחרון - אולי אולי אולי
דרמה בדיון התקציבי אצל רה״מ: נתניהו לא נתן אישור לשני הצעדים המרכזיים שהציג האוצר - העלאת המע״מ ב-1% וביטול נקודות הזיכוי ממס להורים עובדים. ביקש לבחון בעצמו את הנתונים לפני קבלת החלטה סופית. בלשכת נתניהו הבהירו כי ראש הממשלה לא דחה את ההצעה על הסף

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא יאומן
‏באוצר פועלים להשיג פשרה עם רה״מ בשתי המחלוקות שמעכבות את האישור: הוא יסיר את התנגדותו להעלאת המע״מ החל מ-2025, ובמקביל יקדם כפי שהבטיח את נקודות הזיכוי ממס להורים לילדים עד גיל 3. זה בהחלט פתרון ראוי.

ברכה וישועה

משתמש פעיל
והוסיפו את 12-18 !,

רק המעונות החרדים יפסידו וזה ברור לכל אחד

gpt

משתמש פעיל
אני מסכימה איתך ממש,
מצד שני המצב הנוכחי גם לא יאומן.
מי שגר באזור ללא מסגרות פרטיות ראויות - נפוץ בעיקר בפירפריה,
לא זכאי להנחות - נפוץ יותר אצל זוגות צעירים עם משכנתאות גבוהות
יהיה ממש בבעיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה