דרוש מידע חינוך חינם גיל 0-3

איזדרכת

משתמש פעיל
ותכלס מי שהכי יפגע זה שוב המשפחה החרדית....
דווקא הרבה אמרו אז שמי שהכי לא ירוויח מהתוכנית זו המשפחה החרדית, (בן זוג עובד אחד בלבד, משפחות גדולות עם נ.ז רבות ומשכורות קטנות יותר), אז איך פתאום כשזה יורד מי שהכי נפגע זה המשפחה החרדית?
אבל זה תוספת ממש ממש יפה, לכל משפחה ,והלוואי שילחמו על זה כמו המחלמה בשכר המורות (שזה גם די דומה, הבטחה שניתנה על עליה בשכר....)
ממש ממש לא לכל משפחה. יש המון (ואולי אפילו רוב) של משפחות שגם ככה לא היו נהנות מההטבה הזו.
ממש לא דומה ולא קשור לשכר המורות ולהצטרפות אופק שעליה בהחלט צריך להילחם, סיפור אחר לגמרי.
המורים החרדים הם עובדי מדינה שמצטרפים לתוכנית ממשלתית שאליה הם זכאים להצטרף, שלא לדבר על המשכורת ספטמבר שנכנסה באיחור משמעותי ללא תוספת אופק אף שהרבה התחילו לעבוד באופק, במקרה הזה מדובר בתיקון עוול מתמשך שנעשה למורות החרדיות ובשכרן.
על החתום הייטקיסטית שמרוויחה סכום גדול מאוד ומשלמת המון מס שלא אוכל להחזיר הכל דרך סעיף 46 עם ילד במעון, כך שגם אני בהחלט הייתי אמורה ליהנות מההטבה ושמחתי מאוד, עדיין מבינה שבמצב מלחמה הגיוני שכל אחד תורם מעצמו והדבר האחרון לקדש עליו מלחמה עכשיו ולבכות עליו זה על הנ.ז הזו.
וסתם, קטע שמדהים אותי כל פעם. אנשים, תסתכלו מסביבכם- אתם באמת חושבים שכולםםםם היטיקיסטים ומרוויחים המון ומשלמים מיסים???

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
למה כ"כ נחרץ ?
משפחות בציבור הכללי נאנקות לא פחות מהמחירים המטורפים של של מסגרות 0-3
הם חיכו בכיליון עיניים לבשורה בתחום.
צודקת בקשר למעון...
אבל אני שמעתי את הראיון, והיה דיבור (יתכן) גם על נקודות זיכוי של יל 6-12 , ויותר מכך גיל 12-18 (שם זה עדיין לא בא לעולם.)
במצב כזה, זה יהיה נזק למשפחההחרדית הרבהיותר מהחילונית...(על אף בן זוג עובד אחד..)
ולא צריך משכורת גבוה מאד כדי לקבל את ההטבה, וגם המורות באופק חדש, כדי שלא ירד להם מס- ירצו מאד להנות מההטבה הנל.....

ואף אחד לא אמר שלמוריםלא מגיע... (אבל אפשר גם להסתכל על כלל הציבור)
לגבי המלחמה את שוב צודקת,אבל כשאני אראה שמקצצים בתקציב הספורט והתרבות (שגדל עם ההוספות הקואליציוניות...) , שמקצצים במשרות הציבוריות.... שמקצצים במשרדי ממשלה, ומעל הכל שחברי הכנסת שמצביעים בעד הקיצוץ, יקצצו בשכר השערוריתי שלהם......אז שיקצצו לכולם, אבל כשמעמד הבינים נאנק שוב ושוב ושוב, והחרדים חוטפים, אז זה ממש לא שיוויוני....

בכל מקרה בואו נקווה שזמה שאמרו יצא לפועל , ושלכולם תהיה פרנסה ברווח...

• תודה
Reactions: gpt

gpt

משתמש פעיל
על החתום הייטקיסטית שמרוויחה סכום גדול מאוד ומשלמת המון מס שלא אוכל להחזיר הכל דרך סעיף 46 עם ילד במעון, כך שגם אני בהחלט הייתי אמורה ליהנות מההטבה ושמחתי מאוד, עדיין מבינה שבמצב מלחמה הגיוני שכל אחד תורם מעצמו והדבר האחרון לקדש עליו מלחמה עכשיו ולבכות עליו זה על הנ.ז הזו.
אין בעיה,
אז שיחזירו גם את מחירי המעונות למה שהיו בשנה שעברה.
אני רוצה לראות גם את בעלי הרשתות נושאים בעול.
לפי דברייך את שולחת לגן פרטי,
יש הרבה אזורים שזה לא אפשרי והמחיר השנה ממש זינק, במיוחד לתינוק

או שאולי המדינה תפסיק לחלק כאן דירות להגרלות לוטו באזורי יוקרה כמו ירושלים, ואז יהיה לה כסף...

איזדרכת

משתמש פעיל
ולא צריך משכורת גבוה מאד כדי לקבל את ההטבה, וגם המורות באופק חדש, כדי שלא ירד להם מס- ירצו מאד להנות מההטבה הנל.....
אני חושבת שאת לא מספיק יודעת. אין הרבה מורות אמהות ליותר מילד אחד שמשלמים מיסים, כן, גם באופק חדש.
(למעשה בלי שהם משלמים למדינה מס, הם משלמים למדינה הרבה יותר מכל אחד אחר בזה שהשכר שלהם שמשולם ע"י המדינה נמוך כ"כ)
אז שיחזירו גם את מחירי המעונות למה שהיו בשנה שעברה.
הלוואי! אני ממש בעד!
לפי דברייך את שולחת לגן פרטי,
יש הרבה אזורים שזה לא אפשרי והמחיר השנה ממש זינק, במיוחד לתינוק
שולחת למשפחתון ומשלמת המוןןן, גם כי אין כ"כ להשיג משפחתון פרטי, וגם כי לא מסוגלת לוותר על המטפלת המיוחדת שלי שמלווה אותי כבר עם כל ילדים.
ובכן- כמו שאמרתי- ברור שאני אשמח מאוד לקבל את ההטבה הזו, אבל לא חושבת שנכון וחכם להילחם עליה בזמן כזה. וההטבה הזו הכי לא קשורה דווקא לחרדים. אם כבר להיפך.
ולפעמים צריך לדעת על איזה מלחמות לוותר. ממש לא חושבת שחברי הכנסת החרדים צריכים להתעקש על זה עכשיו.
(ראינו מה קרה שנלחמו על שכר המורות- משהו צודק הרבה יותר וסכום קטן משמעותית)

rivkar

משתמש מקצוען
עדיין מבינה שבמצב מלחמה הגיוני שכל אחד תורם מעצמו והדבר האחרון לקדש עליו מלחמה עכשיו ולבכות עליו זה על הנ.ז הזו.
מעצבן אותי המשפט הזה
כמו שכתבו אחרים תקציבי ענק עדין הולכים במדינה לכל מיני מטרות אחרות פחות חשובות (ברור שזה ניתן לויכוח אבל ברעיון)
לא שמעתי על קיצוצים רוחביים בכל משרדי הממשלה
רק חכמים לקצץ על הגב של האזרח הקטן שנאנק גם ככה מעליות המחירים בין היתר בגלל המלחמה ובגלל התוכנית המהוללה של "חוק חינוך חינם" שהפקיעה מחירים ואין לו מילה
ומי נשאר לריב בשבילו? חברי כנסת עם משכורת מנופחת..

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אבל לא חושבת שנכון וחכם להילחם עליה בזמן כזה. וההטבה הזו הכי לא קשורה דווקא לחרדים. אם כבר להיפך.
ולפעמים צריך לדעת על איזה מלחמות לוותר. ממש לא חושבת שחברי הכנסת החרדים צריכים להתעקש על זה עכשיו.
את יודעת משהו, אני חושבת כמוך ממש!(המיוחד במצב מלחמה וחרדים באופן כלל לא מתגייסים, אז לפחות שלא יתלוננו)
אבל בקורונה משהו השתנה לי בראש, אם את זוכרת היתה מלחמה של המעסיקים שיהיה ניתן להוציא לחלת- וקיבלו , שיהיה ניתן לפטר בקלות - וקיבלו, ושיהיה ניתן לפטר אשה בהריון - וקיבלו (לאחר כמה חודשים עוד בעיצומה של הקורונה בוטל...) וקיבלו פיצויים מפה ועד להוקדעה חדשה, כמעט וללא בדיקה מינימאלית, עכשיו ברור שהיו מעסיקים קטנים שהיו צריכים את זה..., אבל לתת פטור כ"כ גורף על חשבון המועסקים (שהרבה מהם היו מוכרים בחניות בשכר מינימום או קצת יותר!!! , או כל מיני חברות שקפצו על הרעיון לפטר עובדי חברה ותיקים או נשים בהריון, בלי לתת יותר מידי דין וחשבון.... ואף אחד לא פצה פה, כי מסכנים המעסיקים הם מפסידים בענק, (העיקרון היה צודק, אבל הפטור הגורף שכל מעסיק קיבל, היה נוראי בעיני....)
ואז הסתיימה שנה, והראל ויזל (מנכל פוקס) שפיטר עובדים בהמונים - גרף לכיסו הפרטי 400 מיליון שקל דבידנד!!!!(לאחר סערה תקשורתית ולאחר חודשיים הוא נכנע והחזיר - לא מטוב ליבו אלא כי לא היתה לו ברירה) וחברות אשראי שפיטרו המונים - הרויחו כמו שלא הרויחו כמה שנים אחורה,
ותשקוט הארץ,המפוטרים - יש כאלו שעד היום מלקקים את הפצעים... (מכירה מקרוב כמה מהם - שפוטרו מהחברות הגדולות... שרק הרויחו)
ולא קם מחוקק אחד, שניסה לכפר שמשהו על העוול,!! (לפחות שאם מגייסים מחדש שיגייסו את המפוטרים....)
עכשיו שוב, הרבה מעסיקים קטנים היו צריכים את החוק, אבל מעסיקים גדולים - לא. הרבה מעסיקים קיבלו כסף ענק מהמדינה, אבל לא טרחו להחזיר על אף שהם חיבים וגם עשו זאת, ושיקפו בסוף שנה רווחים עצומים,

את יודעת למה? כי יש להם לוביסטים בכנסת, חלקם חברי ליכוד וחלקם חברי העבודה, ולחלקם יש פשוטט קשרים עם האנשים הנכונים,
ועכישו אנחנו לצערינו הרב שוב בשעת חירום, אבל למי יקצצו? למעמד הביניים למה שלא יטילו מס חברות נוספות על כל חברה שמגלגלת מעל X כסף????(לא בדקתי אבל יתכן שזה יוצאיותר מנקודה - שתתיים זיכוי למישהו שמרויח 15-120 אלף שקל בזעת אפו...)

ולגבי המורות הלוואי והיה אפשר להכפיל להם א ת המשכורות , וגם לגננות הצדיקות.....
אהה וגם מאות שרי ומשרדי ממשלה מיותרים שלא עושים כלום בשגרה ועשכשו במחלחמה הם מיותרים עוד יותר.....

זוה, פרקתי. מקווה שאת מבינה למה אני מתכוונת.... , וכן אני יודעת שאני לא אתקן את העולם, אבל יש זכות להילחם על זכויות האזרח הקטן.. ויש גם דרך אחרת להביא את הכסף.....

נ.ב. ולמרות הכל אם תגללי אחורה ,תראי שצפיתי שזה מה שירקרה כבר שבוע וחצי אחרי תחילת המלחמה....

רייזי משי זהב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תכלס
התקציב מאושר?

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני כן חושבת שאפשר להילחם על הנ"ז - כי זה לא "סקטוריאלי"
אני שלחתי השנה למעון - למרות המחיר היקר - כי לקחתי בחשבון את ההטבה של הנ"ז
ויש עוד כאלה.
עשיתם מסיבת עיתונאים - הצגתם תוכנית
שמה שיצא בסוף זה רק כסף להנהלת המעונות ע"ח ההורים.
זה היה טעות שהעלו את המחיר לא באותו זמן שנתנו את ההטבה של הנ"ז.
(אבל זה בגלל שמחיר מעון הוא מספטמבר - וחישוב מס הוא מינואר - שנת מס)
ועדיין - צריך להבין שזה חבילה אחת,
ולא להתייחס לזה כהטבה שעוד לא ניתנה
לחלק גדול מההורים זה לא הטבה בכלל כל הסיפור הזה - רק למפעילי המעונות

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מישהו יודע מה יצא עם זה?
כי בסימולטור של רשות המיסים לא מופיעים נקודות הזיכוי המובטחות.....
יכול להיות שבסימולטור יקח זמן עד שיכנס..

נדע א"ז בעז"ה ע"פ המשכורת של החודש הזה...

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
גם בכל זכות זה לא היה מוזכר....
מוזר, היה להם מספיק זמן מאז שזה עבר עד עכשיו בשביל לעדכן באתר לא?
כנראה שהם מחכים שיתבהרו העניינים עם המלחמה והקיצוצים..

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אגב, הייתה אמירה של שר האוצר שהיה נשמע ממנה שהוא לא מתכנן להעלות מיסים ולבטל הטבות..

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הבעיה שזה "הטבה" שכאילו עוד לא החלה - אז לפעמים קל יותר לבטל אותה - לא מרגישים כמו הטבה קיימת.
הבעיה שאת המחיר במעון כבר העלו... :(

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
החשבת שכר אצלנו אמרה שההטבה נכנסה לתוקף מהחודש. בהצלחה!
השאלה היא אם המקור שלה זה לא כתבות ישנות באתרי חדשות
פה זה לא מעודכן
בכל מקרה, אם זה נכון זה אמור להיות מינואר או משכר ינואר?

gpt

משתמש פעיל
השאלה היא אם המקור שלה זה לא כתבות ישנות באתרי חדשות
פה זה לא מעודכן
בכל מקרה, אם זה נכון זה אמור להיות מינואר או משכר ינואר?
היא אמרה שמהניסיון שלה לוקח זמן לעדכן את הדברים, וזה לא משפיע.
צריך להיות משכר על חודש ינואר שיכנס בפברואר.
אז עוד חודש כולנו ניהיה חכמים יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה