מידע שימושי חידוש בנטפרי - חיבור ישיר דרך בזק

לחיל אומר

משתמש מקצוען
דיברתי עם בזק לפני כמה ימים בקשר לחיבור חדש של תשתית ואיכשהו הנציגה הבינה שאני רוצה נטפרי והציעה לי בנדל ישיר דרך בזק (לא שוק סיטונאי) שמשלמים לבזק והשירות גם על התשית וגם על הספק, המחיר יוצא ממש זול כמעט כמו השוק הסיטונאי.
אני לא זוכר פרטים מדויקים אבל מי שמעניין אותו שיצור קשר עם בזק

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
דיברתי עם בזק לפני כמה ימים בקשר לחיבור חדש של תשתית ואיכשהו הנציגה הבינה שאני רוצה נטפרי והציעה לי בנדל ישיר דרך בזק (לא שוק סיטונאי) שמשלמים לבזק והשירות גם על התשית וגם על הספק, המחיר יוצא ממש זול כמעט כמו השוק הסיטונאי.
אני לא זוכר פרטים מדויקים אבל מי שמעניין אותו שיצור קשר עם בזק
בנדל לתמיד או לשנה
כי אם לשנה זה מתכון לבעיות ותשלומים כפולים .....

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני שונא להיות ראשון בדברים כאלו.
אשמח מאוד אם מישהו יכנס לזה וידווח על ההתרשמות שלו. כולל פרטים כמה שיותר מדוייקים.

Goldidea

משתמש מקצוען
מה בעצם החידוש בזה?
זאת אומרת, אם אני נמצאת באיזשהו מקום עם קליטת ווי פיי ואני רוצה להפעיל את החשבון שלי בנטפרי , זה לא תמיד אפשרי? נטפרי צריכים לשבת ממש על התשתית בשביל לסנן?

יהודי רגיל

משתמש פעיל
מה בעצם החידוש בזה?
זאת אומרת, אם אני נמצאת באיזשהו מקום עם קליטת ווי פיי ואני רוצה להפעיל את החשבון שלי בנטפרי , זה לא תמיד אפשרי? נטפרי צריכים לשבת ממש על התשתית בשביל לסנן?
בודאי, ברור
נטפרי עובד [בדרך כלל, יש מושג שהם נותנים גם סינון על רשת אחרת] רק על תשתית מאושרת שלהם

לחיל אומר

משתמש מקצוען
יש להם כמה ספקים שעובדים עם נטפרי, אפשר לבחור ספק.
התשלום הוא חודשי.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
יש אפשרות לבאנדל דרך בזק עם ספק 099.
מחיר: החל מ110 ש"ח בחודש.

אפשר דרכי
0548596960

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  51  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה