חיבור פלאפון לרמקול אלחוטי

dafnat

משתמש מקצוען
יש לי סלולרי של שיומי (כשר) ואני מחברת אותו לרמקול בלוטוס של JBL FLIP4 כדי שיהיה לילדים יותר קל להקשיב לשיעורים (אפשר להגביר את הווליום). היום ניסיתי לחבר ל- FLIP5 והוא מתחבר, אבל לא שומעים כלום. כלומר השמע נשאר בטלפון ולא עובר לרמקול. מה יכול להיות?

Allegro

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
לנסות לחבר את זה לפני השיחה, ואם זה לא הולך לכבות, להתקשר, ותוך כדי השיחה לנסות שוב
אם זה לא מצליח מומלץ לנתק את הרמקול, (למחוק את ההתאמה- למחוק אותו מהרשימה)
ואז לנסות שוב

dafnat

משתמש מקצוען
לנסות לחבר את זה לפני השיחה, ואם זה לא הולך לכבות, להתקשר, ותוך כדי השיחה לנסות שוב
אם זה לא מצליח מומלץ לנתק את הרמקול, (למחוק את ההתאמה- למחוק אותו מהרשימה)
ואז לנסות שוב
ניסיתי לפני, ניסיתי תוך כדי, ניסיתי גם למחוק ולהתאים שוב.
אם אני מפעילה צלצול סתם מתוך הטלפון הוא כן מעביר לבלוטוס, אבל שומעים כפול, גם בטלפון וגם ברמקול.

Allegro

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
יש שני סוגים של חיבור בלוטוס
חיבור אוטומטי שלזה ניגשים כרגיל מתוך התפריט של הבלוטוס
ויש חיבור שנקרא
'חיבור לאביזר שמע'
אם את מוצאת כזה, יהיה לך יותר קל

דוד אי

משתמש פעיל
ניסיתי לפני, ניסיתי תוך כדי, ניסיתי גם למחוק ולהתאים שוב.
אם אני מפעילה צלצול סתם מתוך הטלפון הוא כן מעביר לבלוטוס, אבל שומעים כפול, גם בטלפון וגם ברמקול.
גם אצלי כנ"ל, בהתחלה זה היה עובד מעולה, ויום אחד זה הפסיק ומשמיע רק את הצלצולים, וזה בכמה סוגי פלאפונים.

Allegro

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
יש שני סוגים של חיבור בלוטוס
חיבור אוטומטי שלזה ניגשים כרגיל מתוך התפריט של הבלוטוס
ויש חיבור שנקרא
'חיבור לאביזר שמע'
אם את מוצאת כזה, יהיה לך יותר קל

Allegro

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
יש איזו אפשרות של חיפוש נוספים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה