חיבור מקלדת שליטה בwin 7

• פותח הנושא Yudar
  • פורסם בתאריך

Yudar

משתמש חדש
שלום לכולם

אני מנסה כבר זמן רב לחבר מקלדת שליטה ואורגנית למחשב שלי.,

המחשב שלי lenovo והמערכת win 7. החיבור שלי הוא דרך usb. בחומרה, המחשב מזהה את ההתקן, גם יודע את השם שלו, מתקין לו דרייברים, אבל משם כלום.

המכשירים לא נמצאים ברשימת התקני השמע, הם לא משמיעים צלילים, ותוכנת הקלטה כמובן לא קולטת אותם.

ממה שקראתי, הבנתי שהדרייברים midi של win 7, הם מיושנים ולא תואמים למקלדות שליטה, ולכן צריך לעדכן אותם.

ניסיתי להסיר את התקנים ולהתקין מחדש, אבל שוב הוא לא מוציא צליל.

מישהו נתקל בבעיה?

מניח שבמחשבים ובמערכות הפעלה חדישות הבעיה לא קיימת, אבל מה אני יכול לעשות?
אשמח ללינקים לדרייברים אם שייך, ולהסבר איך מעדכנים.

מכשירים שאני מנסה לחבר:

casio ctk 810
ומקלדת שליטה- akai lpk25

תודה לעוזרים!

בני2

משתמש מקצוען
אולי בפורום מוזיקה יוכלו לעזור לך יותר.

Yudar

משתמש חדש
תנסה את זה למקלדת שליטה.
תוריד תחלץ ותתקין
התוכנה הזו באה עם הדיסק במארז של המקלדת. היא לא נועדה לעזור בזיהוי של המכשיר. קודם צריך שהמחשב יזהה נכון את המכשיר ושהוא יעבוד, ורק אז רלוונטי התכנה הזו

Yudar

משתמש חדש
תעלה תמונה מ'מנהל ההתקנים'
תודה רבה. הנה מעלה:
Untitled.png

בני2

משתמש מקצוען
זה לא מנהל התקנים,
תלחץ בימני על מחשב, שם על נהל, ובצד יהיה מנהל ההתקנים.
תמצא שם את ההתקן ותעשה עליו בימני 'עדכן תוכנת מנהל התקן'.

בני2

משתמש מקצוען
טוב זה מוזר כי באתר שלהם הם כותבים שלא צריך שום מנהל התקן.
הם מדגישים שם שחובה להכניס קודם את המקלדת למחשב ואח"כ להפעיל את התוכנה אולי זה קשור?

Yudar

משתמש חדש
זה לא מנהל התקנים,
תלחץ בימני על מחשב, שם על נהל, ובצד יהיה מנהל ההתקנים.
תמצא שם את ההתקן ותעשה עליו בימני 'עדכן תוכנת מנהל התקן'.
מנהל ההתקנים חסום ברימון.

בכל מקרה, אני עשיתי לו רענן את הדרייבר, דרך המסך ששלחתי לך, עדיין לא עזר.

Yudar

משתמש חדש
טוב זה מוזר כי באתר שלהם הם כותבים שלא צריך שום מנהל התקן.
הם מדגישים שם שחובה להכניס קודם את המקלדת למחשב ואח"כ להפעיל את התוכנה אולי זה קשור?
נכון.
plug & play. זה הרעיון. כנראה בגרסאות חדשות יותר של win. ולכן שאלתי, כי אצלי מחבר. יש חשמל, המקלדת נדלקת, אבל לא מנגנת, כי המחשב לא יודע לקרוא אותה

aeb

משתמש סופר מקצוען
מנהל ההתקנים חסום ברימון.
לא התכוונת ברצינות...
ווינדוס 10? קליק ימני על סמל ההתחל > 'מנהל ההתקנים'

או העתק והדבק את הכתובת הבאה לשורת ה'נתיב' בסייר הקבצים
C:\Windows\System32\devmgmt.msc
ככה:
ואנטר

Yudar

משתמש חדש
לא התכוונת ברצינות...
ווינדוס 10? קליק ימני על סמל ההתחל > 'מנהל ההתקנים'

או העתק והדבק את הכתובת הבאה לשורת ה'נתיב' בסייר הקבצים
C:\Windows\System32\devmgmt.msc
ככה:
ואנטר
תודה אחי

התכוונתי ברצינות.

להלן הודעה:
האפליקציה 'mmc.exe' נחסמה במחשב שלך.

מעבר לזה, אם היה WIN10 הכל היה טוב... קרא למעלה את ההודעה הראשונה

בני2

משתמש מקצוען
צריך לבדוק את זה יותר לעומק יכול להיות שחסר למשתמש שלך הרשאות מסוימות ולכן הכל נתקע.

aeb

משתמש סופר מקצוען
תודה אחי

התכוונתי ברצינות.

להלן הודעה:
האפליקציה 'mmc.exe' נחסמה במחשב שלך.

מעבר לזה, אם היה WIN10 הכל היה טוב... קרא למעלה את ההודעה הראשונה
הודעה מהווינדוס, או מאינטרנט רימון?
האם מותקן לך התוכנה של רימון על המחשב, מה שחוסם חיבור לרשתות אחרות?
אגב, אוכל לבדוק יותר מאוחר אצל חבר האם התוכנה הזאת חוסמת, לא כ"כ מאמין, יותר סיכוי שזה חסימה ניהולית כלשהיא במחשב, שמישהוא שם לך, ללא קשר לרימון

Yudar

משתמש חדש
צריך לבדוק את זה יותר לעומק יכול להיות שחסר למשתמש שלך הרשאות מסוימות ולכן הכל נתקע.
משיטוט באינטרנט ראיתי שזו בעיה של הרבה אנשים שעושים מוזיקה בWIN7... כנראה משהו בדרייברים של המערכת לא מתאים, אני מחפש מישהו שמכיר את הסוגיה...

Yudar

משתמש חדש
הודעה מהווינדוס, או מאינטרנט רימון?
האם מותקן לך התוכנה של רימון על המחשב, מה שחוסם חיבור לרשתות אחרות?
אגב, אוכל לבדוק יותר מאוחר אצל חבר האם התוכנה הזאת חוסמת, לא כ"כ מאמין, יותר סיכוי שזה חסימה ניהולית כלשהיא במחשב, שמישהוא שם לך, ללא קשר לרימון
כן, זו האפליקציה שלהם על המחשב. אולי החבר שלך ימצא פתרון

• תודה
Reactions: aeb

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה