דרוש מידע חזרה לכושר אחרי פציעה

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ביום שישי האחרון שברתי #TYH את רגלי האהובה.
התחזית הקודרת של הרופא, היא שבועיים שלושה של מנוחה מלאה.
כספורטאי שמתאמן שישה ימים בשבוע, (שלוש ריצה, שלוש משקולות), אשמח אם יש למישהו המלצות על חזרה לשגרת אימונים לאחר הפסקה.
אין לי צורך בידע שאספתם בגוגל, אספתי הרבה יותר, מעניין אותי מי שהתנסה בדבר בעצמו.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לפי מה שלמדתי עד שבועיים לא פוגע ביכולות הספורטיביות.
אתה יכול לדבר עם מדריך כושר או פיזיוטרפיסט.
אני למדתי את כ להדברים האלה.
אני מחפש מישהו שחווה, האם אחרי שבועיים לחזור להרים 80 קילו וכדו' או לחזור לאחור..

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
רפואה שלימה והחלמה מהירה.

קודם כל רפו"ש ובתור אחת שמתאמנת אני מבינה עד כמה זה קשה.... (לא שזה עוזר לך אבל סתם להזדהות...)
דבר ראשון צריך לשאול את האורתופד מתי אפשר לחזור לכושר ואז לעשות את זה לאט ולא בבום
בנתיים אבל אתה יכול להתאמן על שרירי בטן, חזה, ידיים וכו'... אל תזניח את אלו לפחות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה