חו"ד מקצועית

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חדשה בדמויות, אשמח לקבל הערות לשיפור. תודה!

אלף

משתמש מקצוען
איור מקסים צבעים משגעים! ילדותי וחביב אם את רוצה דווקא הערות הרגליים של בעל המכנסיים הכחולות בתנוחה לא מספיק טבעית, אבל אם את חדשה אז זה לא משמעותי. מקסים מקסים!

eshkolit

משתמש רשום
אין סוף להפתעות שאת מסוגלת לייצר מדהים גם התנוחות גם ההבעות
אפשר להגיע לכזו רמה גם עם מסך רגיל ועכברוניצ'יק סביר?

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י eshkolit;96334:
אין סוף להפתעות שאת מסוגלת לייצר מדהים גם התנוחות גם ההבעות
אפשר להגיע לכזו רמה גם עם מסך רגיל ועכברוניצ'יק סביר?

אני מאמינה שכן, אבל קשה. את ספר הילדים הראשון שציירתי, ציירתי עם עכבר פשוט ביותר. (לא משנה שהיום אני לא מסוגלת להסתכל עליו...).
צריך פשוט שליטה מדוייקת ביותר על היד והעכבר.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
רוני, מכיוון שאני יודעת שאת שואפת לשלמות.
חבל שהצביעה המדהימה תהרס ע"י פרטים קטנים:
הכובעים על ראשיהם יותר דומים לקסדות.
החיוך והפה לא מספיק חמוד.
היד המחזיקה בשלט ארוכה מאד (תחשבי שהיא ישרה כלפי מטה, זה מגיע אחרי הברך)
הנעליים "מוצקות" מאד
כף הרגל השמאלית של בעל המכנסים החומות מונחת בצורה לא טבעית. עם הברך כפופה לכיוון אחד, גם הנעל צריכה לפנות לשם).
הסגנון יפה, רק צריך קצת ליטוש.
והצביעה... הלוואי עלי....

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
רוני היקרה, אני מאוד אוהבת שאת מנסה כל מיני תחומיםבאיור, זה אומרשתגיעי גבוה, בעצם כבר הגעת, לא? ;)
בכול אופן יש לי כמה הארות בשבילך (לא שאני מושלמת... בכללל לאאא ישלי מלא ללמודד(...
אהבתי נורא את הרקע שעשית, הצביעה של העץ ממש יפה, אבל קצת צרם לישהאבנים לא צבועות בטשטוש כמו שאר האלמנטים וחבל אבל לא קריטי בכלל....
לגבי הדמויות - מאוד חביבות, ואם זה בין הראשונים שלך אז קבליצל"ש!! אמנם יש מקום קצת שיפור - כמו התנוחות של הידיים היד השמאלית לא הכיאמינה אבל זה דבר שצריך ללמוד עם הזמן וככל שמתאמנים כך התוצאות טובות לכן אני לאדואגת, אני באופן אישי ג-ר-ו-ע-ה בלצייר ידייםםם!!
בקשר להבעות - דבר מאוד חשוב שצריך להשקיע בו המון אז אל תהססילהשקיע בזה יותר משאר הציור, אני מחשיבה המון מקום לעיניים, מה הן מביעות, רמתהחיות שלהן וכו, אבל היי אני מציירת אנימה אז ברור.. בכל אופן אולי תנסי להדגישאותם יותר, ובקשר לאף- כמה קטן ככה חמוד וצעיר.
מקווה שעזרתי ולא הטרדתי
הלוואי שאני הייתי מציירת ככה בפעמים הראשונות שציירתידמויותתתת
כל טוב והצלחה

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י RacheliArt;96353:
הכובעים על ראשיהם יותר דומים לקסדות.

קודם כל תודה על ההערות הבונות. הלקוח היה צריך את זה כ"כ דחוף, וחבל. כי גם אם אני אתקן, נראה לי שהוא כבר השתמש בזה כך. העבודה שלו היתה אמורה להיות מוכנה אתמול.
לגבי הכובעים - זה לא בדיוק כובעים. את לא מכירה את הקרטונים האלה של תהלוכת לג בעומר של חבד? הם מחלקים לכל הילדים את הכובעים האלה, וכך בדיוק זה נראה. זה מה שהם רצו שיהיה בציור. מה לעשות?

זו אניאני

משתמש פעיל
נראה מהמם!!!
לאחת שרק מתעניינת בתחום ולא יוצרת בכלל - זה נראה ממש מקסים!!!
האמת, שאת ההבעה של הילד הכתום לא אהבתי - משדר לי משום מה שהוא לא הכי חכם...

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
רוני, ככה זה בדרך כלל. מגישים את העבודה עוד לפני שמקבלים הערות בפורום...כולם צריכים דחוף דחוף.

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י זו אניאני;96490:
נראה מהמם!!!
לאחת שרק מתעניינת בתחום ולא יוצרת בכלל - זה נראה ממש מקסים!!!
האמת, שאת ההבעה של הילד הכתום לא אהבתי - משדר לי משום מה שהוא לא הכי חכם...

אז מה, לחנונים לא מגיע להופיע במודעות? להיפך, זה אהבת ישראל תביא את הגואל... הילד השני מעודד אותו...
סתאאם. צוחקת.
תודה לכולם על ההערות. פתאום אחרי שאמרתם לי כל מני דברים שמתי לב אליהם. מעניין איך לא ראיתי את זה קודם.
אבל מרגיז שמה שיופיע במודעות זה הציור לפני תיקונים..

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא נורא רוני, לפחות שמת לב לדברים ופעם הבאה תעשי אותם יותר טוב ^_^
(וחוצמזה בהודעה הקודמת שכתבתי לך אני נראת קצת היפר אקטיבית בחוסר מרווחים שלי בין כל מילה, אל תשימי לב, פרוג קצת השתגע לי שם... :D )

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
יפה מאוד

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נראה מצויין,
ומושך את העיין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה