חושדת בתת פעילות בלוטת התריס

סטיק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מחפשת מידע על התסמינים ומה לעשות עם זה, ללכת לרופא ולהגיד לו שאני חושדת בזה, הוא יצחק עלי?

e b p

משתמש מקצוען
תת פעילות: עור חיוור וקר, צניחת עפעפיים, ברדיקרדיה, תיאבון מופחת, עליה במשקל, האטה מנטלית, חולשת שרירים, בעיות פוריות ועוד

סטיק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כל התסמינים חיבים להופיע?

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לכי לרופא, תגידי את התסמינים לכאורה הוא ייתן הפניה לבדיקות דם ותשאלי אותו אם יכול להכניס לבדיקות דם גם בלוטת התריס.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
קראתי בדוקטור גוגל כמה דברים שהתאימו לי, עיפות, חולשה ועוד. השאלה שלי האם אפשר ללכת לרופא ולהגיד חושדת שיש לי תת פעילות בבלוטת התריס?
בד"כ כשמבקשים מרופא הפניה לבדיקות מקיפות, בודקים גם את הבלוטת התריס.

BKS

משתמש מקצוען
אני תמיד סובלת מזה בתחילת הריון ( זה קצת מסוכן...)
ידיים קרות, חוסר תאבון,
בבדיקות דם פשוטות עולים על זה בקלות.
ישלחו אותך ליעוץ אצל אנדוקרינולוגית

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
תגידי עייפות תבקשי בדיקות דם ותבקשי גם בדיקות לפעילות בלוטת התריס

אבל!!!!!!

לא להתחיל באותו יום לקחת תירואיד או כל כדור אחר שנועד לספק את ההורמון במקום הבלוטה!

זה כדורים כרוניים שלא ניתן להפסיק ליטול אותם ולעיתים מאוד קרובות מדובר בתת פעילות זמנית בלבד.
שעם שינוי קל בתזונה יכול להסתדר מעצמו.
עדיף לשלם 300 שח ליעוץ נטורופטי ולחסוך כסף ובריאות!!! הכדורים האלו הם לא סוכריה!!!!!

אם הבלוטה לא עובדת הגוף חייב את ההורמון הזה לצורך פעילות סדירה!!!
אבל! חייבים לעשות הכל כדי לוודא שהבלוטה אכן יצאה מפעילות ולא לקחת את ההורמון ללא ברור יסודי!!!!!

ושרופאים לא יעבדו עלייך! הם מתפרנסים מהמרשמים שהם מחלקים חינם!!!

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
קופצת על האשכול.
אני אחרי בדיקות דם, לא בדקתי ספציפית תפקודי בלוטת תריס אבל כתוצאה מכמה מדדים מעט נמוכים מדי שכולם עלולים מאוד להיות קשור לפעילות יתר (כן, יתר, לא תת פעילות) של בלוטת התריס, אני חוששת.
יש מה לעשות בעניין בהשתדלות טבעית? כוונתי, זה לא נראה עד כדי כך חמור כדי לטפל תרופתית, אבל בכל זאת...

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קופצת על האשכול.
אני אחרי בדיקות דם, לא בדקתי ספציפית תפקודי בלוטת תריס אבל כתוצאה מכמה מדדים מעט נמוכים מדי שכולם עלולים מאוד להיות קשור לפעילות יתר (כן, יתר, לא תת פעילות) של בלוטת התריס, אני חוששת.
יש מה לעשות בעניין בהשתדלות טבעית? כוונתי, זה לא נראה עד כדי כך חמור כדי לטפל תרופתית, אבל בכל זאת...
לפנות ליעוץ נטורופתי!
מידיעה ומניסיון (טוב) שלי וניסיון מר של אחרים!

BKS

משתמש מקצוען
לא להתחיל באותו יום לקחת תירואיד או כל כדור אחר שנועד לספק את ההורמון במקום הבלוטה!

זה כדורים כרוניים שלא ניתן להפסיק ליטול אותם ולעיתים מאוד קרובות מדובר בתת פעילות זמנית בלבד.
עדיף לשלם 300 שח ליעוץ נטורופטי ולחסוך כסף ובריאות!!! הכדורים האלו הם לא סוכריה!!!!!

אבל! חייבים לעשות הכל כדי לוודא שהבלוטה אכן יצאה מפעילות ולא לקחת את ההורמון ללא ברור יסודי!!!!!

לי ( כבר 3 פעמים ) הרופאה נתנה לי אידרוקלין , לקחת כמה שבועות חצי כדור ולאט לאט לעלות או לרדת בכמות
בהתאם לבדיקות הדם,
כאשר הבדיקות יוצאות תקינות, ניתן להפסיק לחלוטין
כמובן כפי שכתבתי יעוץ אצל אנדריקולגית מתאם הקופת חולים

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קראתי בדוקטור גוגל כמה דברים שהתאימו לי, עיפות, חולשה ועוד. השאלה שלי האם אפשר ללכת לרופא ולהגיד חושדת שיש לי תת פעילות בבלוטת התריס?
אצלי כל פעם שיש עיפות ונידודי שינה אני מבקשת מהרופאה הפניה לבדיקה ומקבלת מיד.

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לי ( כבר 3 פעמים ) הרופאה נתנה לי אידרוקלין , לקחת כמה שבועות חצי כדור ולאט לאט לעלות או לרדת בכמות
בהתאם לבדיקות הדם,
כאשר הבדיקות יוצאות תקינות, ניתן להפסיק לחלוטין
כמובן כפי שכתבתי יעוץ אצל אנדריקולגית מתאם הקופת חולים
לא מכירה את הכדורים האלה

ואני בכל זאת ממליצה על נטורופת לפני שמתקרבים לכדורים.

אני מכירה שתי צעירות שאין להן ברירה ולנצח תקועות על כדורים רק בגלל שלקחו מייד כשאמרו להן לקחת תירואיד וזהו.
הן שבויות של הכדור הזה.
וכל החלפה של הכדור בחברת התרופות מסבכת להן את החיים.

אני במקום כדורים הלכתי לייעוץ ועד היום עשור אחרי אני מבצעת בדיקות דם כל חצי שנה והכל ב"ה תקין.

ריקי נמל

משתמש צעיר
תגידי עייפות תבקשי בדיקות דם ותבקשי גם בדיקות לפעילות בלוטת התריס

אבל!!!!!!

שלום וברכה!
הגעתי להודעה שלך, כשחיפשתי מידע על תת פעילות של בלוטת התריס.
תוכלי להמליץ על נטורופט המומחה לעניינים אלו?
אשמח למידע.
בירושלים, כמובן.
תודה:)

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
שלום וברכה!
הגעתי להודעה שלך, כשחיפשתי מידע על תת פעילות של בלוטת התריס.
תוכלי להמליץ על נטורופט המומחה לעניינים אלו?
אשמח למידע.
בירושלים, כמובן.
תודה:)
סורי, לא מבינה בזה
הייתי אצל הנטורפת הראשון שהיה בסביבה.. בלי לברר יותר מדיי

ישי.כ

משתמש פעיל
אולי המדע כאן יעזור לך לדעת מה לבדוק אם בכלל יש מה לחשוש, ואיזה שינוי תזונתי יש לעשות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה