דרוש מידע חוק חינוך חינם מגיל 0 עד 3 - הבשורה שתעזור לכולנו!

מצב
הנושא נעול.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
התכנית הרשמית:

20230430_212429.jpg

20230430_212503.jpg

20230430_213345.jpg

לתכנית שלנו יש שלוש מטרות מרכזיות:

1⃣ המטרה הראשונה היא הורדת יוקר המחייה - להקל כלכלית על ציבור ההורים העובדים באחד הסעיפים העיקריים ביותר במשפחה - החינוך.
‏2⃣ המטרה השנייה היא החינוך - להעלות את רמת הפדגוגיה בגנים. אנחנו לא רוצים שהילדים רק ילכו כדי לקבל איזה בייביסיטר, אנחנו רוצים ויודעים שאפשר על ידי שדרוג המערך החינוכי במעונות הללו, לתת לילדים שלנו באמת יתרון בחיים.
‏3⃣ המטרה השלישית היא להרחיב את המערכת הזאת בהרבה מאוד גנים באופן משמעותי, כדי לאפשר מסגרות מפוקחות למעשה לכל משפחה עובדת בישראל שרוצה להכניס את הילדים שלהם לגנים מפוקחים.
‏זאת התכנית שלנו, זה ישים אותנו בעצם בקו הראשון של המדינות המפותחות ביותר. אנחנו ניתן לילדים שלנו יתרון עצום בחיים ואנחנו נקל על המשפחות העובדות ונאפשר גם למשפחות שאינן עובדות - לצאת לעבודה.

זו בשורה ענקית. גם במאבק ביוקר המחייה וגם בחינוך של הילדים שלנו.

מ. י.

משתמש מקצוען
תכל'ס, מה הייתם ממליצים לי לעשות:
הבת שלי רשומה כיום למעון ורשמתי אותה גם לשנה הבאה למרות שאני מעדיפה לשלוח לפרטי.
(בדרגה 4 יוצא לי ממש אותו סכום)
לבטל את הגן הפרטי לשנה הבאה ולשלוח למעון או שלא יהיה הבדל בסכום?

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
לידיעתך.
בעבר לא היתה כלל קצבת ילדים, אלא רק נקודות זיכוי! (קראו לזה בשם אחר, לא זוכרת. עוד לא נולדתי אז)

לידיעתך,
בעבר היתה קצבת ילדים ענקית בשווי מאות ואלפי שקלים עד שבא ביבי וביטל את הקצבאות- כשהיה שר אוצר
מה שהכי פגע בציבור החרדי
בואו לא נתבלבל בעובדות!

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
בול!
ויותר מזה
זה עוזר להמון חרדים
במיוחד למשפחות שבמעון שמקבלים הנחה מיידית

אולי תטעני כאן לאפליה למשפחות שלא משלמות מס
אין שום קשר
ולזה אני קוראת התבכיינות
מי לא משלם מיסים?
אני לא מכיר אפילו אחד במדינה!
אני כן מכיר אנשים שמשלמים המון מיסים, על האוכל ועל המצרכים שהם קונים, על הדלק, על החשמל והמים, על הנסיעות באוטובוסים. אנשים שחלק גדול מהמשכורת של הנשים שלהם הולך למדינה כמס...
אבל הכסף שלהם נחמס, למרות שבשולחן ערוך כתוב שהם פטורים מלתת אותו, כי עליהם עומד העולם. הכסף שלהם הולך לכל מיני מיזמים שפועלים נגד מה שהם מאמינים בו. לכל מיני ארגונים שמשתמשים בו נגדם.
וכשהם באים לקבל את מה שנחמס מהם, את מה שמגיע להם בדין, אומרים להם שהם לא משלמים מיסים.
סורי על הקיצוניות, קפץ לי האברך.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לידיעתך,
בעבר היתה קצבת ילדים ענקית בשווי מאות ואלפי שקלים עד שבא ביבי וביטל את הקצבאות- כשהיה שר אוצר
מה שהכי פגע בציבור החרדי
בואו לא נתבלבל בעובדות!
כי תכלס, את הכסף של הקצבאות האלו כולנו משלמים במיסים היום,
אין מתנות חינם,
למרות שהייתי שמחה מאוד אם זה היה ממשיך...
תכל'ס, מה הייתם ממליצים לי לעשות:
הבת שלי רשומה כיום למעון ורשמתי אותה גם לשנה הבאה למרות שאני מעדיפה לשלוח לפרטי.
(בדרגה 4 יוצא לי ממש אותו סכום)
לבטל את הגן הפרטי לשנה הבאה ולשלוח למעון או שלא יהיה הבדל בסכום?
מבחינת תשלום למעון זה יהיה אותו דבר,
כנל מבחינת נ"ז.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
כי תכלס, את הכסף של הקצבאות האלו כולנו משלמים במיסים היום,
אין מתנות חינם,
למרות שהייתי שמחה מאוד אם זה היה ממשיך...
נכון,
רק עניתי תשובה לתגובה ש"היללה" את נתניהו שמעבר לכל מתנותיו גם נותן קצבאות ילדים
מה שלא נכון- צריך לתקן

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תכלס סמוטריץ' התגאה שהמדינה מתקדמת ואנחנו הראשונים לחינוך חינם 0-6.
הטבה של נקודות זכות לא נקראת חינוך חינם....
אם שני ההורים עובדים שווי נ"ז יוצא 2100 לילד, לא רע. ודי מתקרב לחינוך חינם לחרדים (אצל חילונים מסגרות בגיל הזה עולות 4K לילד)

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
אם שני ההורים עובדים שווי נ"ז יוצא 2100 לילד, לא רע. ודי מתקרב לחינוך חינם לחרדים (אצל חילונים מסגרות בגיל הזה עולות 4K לילד)
אבל זה נ"ז- לא הנחה במעון!

אפשר עקרונית לקרוא לזה: הוזלה במחירי החלב שהתייקרו...

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה חרדים מגיעים לרף המס ? אחוזים בודדים, לרובם זה הטבה על הקרח.

ששל

משתמש מקצוען
מסכימה שיש פה הטבות.
לקרוא לזה חינוך חינם? אין קשר...
חינוך חינם נשמע משהו אחר לגמרי, נשמע כמו גנים ובי"ס, ללא הבדלי גזע, מין ודת.
אני באופן אישי לא אראה מזה שקל...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה