שיניים חוסר של שן קבועה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מחפשים מידע על חוסר של שן קבועה (טוחנת קדמית) הרופאה טוענת שאין שן קבועה ולכן חובה לשמר את השן החלבית ככל הניתן. ובגיל 18 לעשות שתל.
היא אמרה שזאת תופעה נפוצה.
אם זה קשור- הילד הוציא שיניים בגיל שנה לראשונה וכעת בגילאי העשרה מתפתח לאחוזון 3, כלומר קטן.
כל מידע בעניין יעזור. נשמע מלחיץ שתל בגיל 18. ואיך שומרים על שן חוץ מצחצוח בוקר וערב? כרגע עבר טפ"ש בשן ליד. וב"ה אין בעיות אורטודנטיות.
תודה.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
משמרת בוקר

RUSI10

משתמש מקצוען
אני יודעת ששמים פלטה, ועליה מודבקת שן במקום שחסרה שן. זה לא רק לאסתטיקה, זה גם "שומר מקום" ,כי השיניים ליד יכולות לזוז ולחסום את מקום השן שישתילו כשיתבגר

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני יודעת ששמים פלטה, ועליה מודבקת שן במקום שחסרה שן. זה לא רק לאסתטיקה, זה גם "שומר מקום" ,כי השיניים ליד יכולות לזוז ולחסום את מקום השן שישתילו כשיתבגר
מתי השן נופלת אם אין שן שדוחפת אותה?

חיה חיה חיה

משתמש חדש
מנוי פרימיום
לי גם היה אותו סיפור
בגיל 14 נהיה פצע מוגלתי מתחת בחניכיים והיה חייב לעקור
היית באמצע טיפול אורטודנטי כך ששמרו על המקום עד 18
בגיל 18 עושים שתל אין מה לעשות..
מבחינה אסטטית השתל נראה ממש כמו שן אמיתית

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
כמה זמן אורח חיים של שתל?

Estheror

משתמש רשום
מחפשים מידע על חוסר של שן קבועה (טוחנת קדמית) הרופאה טוענת שאין שן קבועה ולכן חובה לשמר את השן החלבית ככל הניתן. ובגיל 18 לעשות שתל.
אם זה קשור- הילד הוציא שיניים בגיל שנה לראשונה וכעת בגילאי העשרה מתפתח לאחוזון 3, כלומר קטן.
כל מידע בעניין יעזור. נשמע מלחיץ שתל בגיל 18. ואיך שומרים על שן חוץ מצחצוח בוקר וערב? כרגע עבר טפ"ש בשן ליד. וב"ה אין בעיות אורטודנטיות.
תודה.
לי יש אותה תופעה ב3 מהשיניים הטוחנות...
עדיין לא עשיתי אפילו שתל אחד ואני קרוב ל30...
2 שיניים באמת עם השנים נוצרו בהם חורים ואז השן היתה חלשה אז עשו לי מעליה מבנה...הרופא שיניים אמר שלא כדאי להתחיל עם שתלים בגיל 18 עדיף למשוך כמה שיותר עם מבנה...
הם לא אמורות ליפול כי אין מתחת שן שדוחפת אותם...צריך באמת להזהר שלא יהיה חורים בשן כי זה מה שמחליש...

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שתל זה לא כזה נורא, לי יש כבר 15 שנה
כואב אבל עובר, ועדיף משן חסרה.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אצלנו במשפה יש 2 כאלה, עשו שתל..
אבל יודעת על אחת שעשתה ציפוי יהלום במקום שתל, נראה מעולה, כבר 10 שנים. (לא יודעת אם אפשר לעשות לטוחנת)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אצלנו במשפה יש 2 כאלה, עשו שתל..
אבל יודעת על אחת שעשתה ציפוי יהלום במקום שתל, נראה מעולה, כבר 10 שנים. (לא יודעת אם אפשר לעשות לטוחנת)
ציפוי יהלום זה על החלבית או במקום?

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מכירה מישהו עם אותו סיפור. לא רואים שום דבר שונה בשיניים, והוא בעצמו לא זוכר איזה מהשיניים חסרות לו... חסר לו ניב בצד אחד. וכדי שיהיה שווה שייפו לו את השן ליד שתראה כמו ניב והשתל נמצא לידה. כבר כמעט 20 שנה. ב"ה.

cyp

משתמש מקצוען
תודה.
להרגיע אותך, לבעלי יש שן כזו, אמנם טוחנת אחורית אבל בגיל 35 עקרו לו אותה כי היו בה טיפולים חוזרים וכואבים, החוסר לא מפריע לו בכלל, גם לא מבחינה אסטטית כי זו שן אחורית,
דרך אגב זה גנטי, ומסתבר שבעלי הוריש לבן שלי(בן 11) את הגנטיקה הזו בנדיבות, 5 שיניים קבועות חסרות,(אחוריות, אחת כן רואים כשהוא מחייך חזק) לצערי כבר נאלצו לעקור לו 2 ועוד אחת נפלה , על 2 העליונות שמו כתר כדי לשמור עליהן, היינו בביקור אצל אורתודנט שאמר כשכל השיניים הקבועות יגדלו יש מצב שהרווחים יצטמצמו וכנראה שיצטרך רק שתל אחד בגיל 18,

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
להרגיע אותך, לבעלי יש שן כזו, אמנם טוחנת אחורית אבל בגיל 35 עקרו לו אותה כי היו בה טיפולים חוזרים וכואבים, החוסר לא מפריע לו בכלל, גם לא מבחינה אסטטית כי זו שן אחורית,
דרך אגב זה גנטי, ומסתבר שבעלי הוריש לבן שלי(בן 11) את הגנטיקה הזו בנדיבות, 5 שיניים קבועות חסרות,(אחוריות, אחת כן רואים כשהוא מחייך חזק) לצערי כבר נאלצו לעקור לו 2 ועוד אחת נפלה , על 2 העליונות שמו כתר כדי לשמור עליהן, היינו בביקור אצל אורתודנט שאמר כשכל השיניים הקבועות יגדלו יש מצב שהרווחים יצטמצמו וכנראה שיצטרך רק שתל אחד בגיל 18,
דווקא אני שמעתי שזה מחוסר סידן של האם בהריון, ולכן מומלץ לקחת תוספת סידן.
ולכן גם נשים סובלות בשיניים לאחר הלידה, כי אם יש מחסור בסידן, העובר מתחיל לקחת על חשבון האם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה