דרוש מידע חויבתי על עסקה יותר ממסגרת האשראי החודשית, יתכן?

A052

משתמש סופר מקצוען
כמובן שייתכן.

חברת האשראי רוצה לתת שירות טוב ללקוח, והרבה פעמים מאפשרת חריגה מסויימת מהמסגרת.

A052

משתמש סופר מקצוען
לא.
אתם יכולים לבטל רק על טענות חוקיות לביטול חיוב, כמו כשל תמורה או גניבה של הכרטיס.

סי 2

משתמש פעיל
לא.
אתם יכולים לבטל רק על טענות חוקיות לביטול חיוב, כמו כשל תמורה או גניבה של הכרטיס.
אני רוצה להבין אם אני הגבלתי את המסגרת איך יתכן שזה עבר את המסגרת גם אם בא להם לתת לי שירות יותר טוב בהרבה מקרים זה גרוע מדובר על עסקה טריה האם יתכן שהם יסכימו לבטל זאת?

A052

משתמש סופר מקצוען
אני רוצה להבין אם אני הגבלתי את המסגרת איך יתכן שזה עבר את המסגרת גם אם בא להם לתת לי שירות יותר טוב בהרבה מקרים זה גרוע מדובר על עסקה טריה האם יתכן שהם יסכימו לבטל זאת?
אתם לא הגבלתם את המסגרת, חברת האשראי מגבילה את המסגרת, וחורגת ממנה כשהיא רוצה להיות עם הפנים ללקוח.

מבחינת החברה כל עיסקה שמועברת בכרטיס, זה אתם מול בית עסק ורוצים לקנות פלאפל או למבורגיני, וסירוב פירושו שאתם תכעסו ו/או תעלבו מול בית העסק שאין לכם כסף, לכן כל עוד זה סביר הם מאפשרים את החריגה.

עליכם לקחת בחשבון שכל עיסקה תבוצע.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
החיוב לא נעשה מעצמו, הוא נעשה בגלל שעשיתם עסקה כל שהיא שזה אומר שביקשתם לחרוג מהמסגרת.
ודאי שלא יסכימו לבטל, זה עסקה שעשיתם מרצונכם על סמך מה הביטול.
זה כמו שתקנו מקרר בחנות ולמחרת תבואו להחזיר כי התברר שאין לכם כסף.
וזה לא נקרא שהגבלתם מסגרת, אלא זה מסגרת האשראי שביקשתם/אושר לכם. יש משהו אחר שנקרא חיוב חודשי קבוע ששם בכל מצב לא משלמים יותר מהחיוב הקבוע, והשאר עובר בריבית לחודש הבא

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
גם לי יש את זה בכאל
הם אמרו לי שעד 20 אחוז אפשר לחרוג
ואי אפשר לבטל או משהו(חוץ אם אתה לא מזהה את העסקה גניבה וכ')
אתה צריך לבדוק איפה אוחז המסגרת תמיד....
הם כתבו לי ''קנית שילמת''

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה