חוות דעת על אתר וורדפרס

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נראה מעולה

שים לב שהעיגול של "נשתה קפה" מרחף תמיד
וכתוצאה מכך "עולה" ומסתיר דברים אחרים. כדאי לסדר את זה.

הצלחות!

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איך עשית את העיגול המרחף?

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
בפורום חרדי לא רצוי להעביר לאתר עם תמונות כאלה,

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
יפה מאוד!
העיגול של הקפה מציק סתם ולא מוביל לשומקום :)
ואולי במקום "המשך קריאה" בצורה כזו בולטת שים כפתור או משהו..

מיכל עוז

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
האתר נראה מקצועי. כל הכבוד.
רציתי לשאול איך עשית את המספרים שרצים 2761 לידים מקמפיינים...
תודה

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אתר מקסים
בקטנה הייתי מזיזה את העיגול שנשתה קפה טיפה שמאלה - קצת מסתיר לפעמים

אלחנן1611

משתמש רשום
העיגול של נשתה קפה נעשה בקוד

המספרים הרצים הם אופציה ב fusion builder

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אתר מרשים. יש שם כמה בעיות של חווית המשתמש אבל זה בקטנה.
אגב חוק הנגישות זה רק לאתרים עם מחזור כספים של מעל 1m

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אתר מרשים. יש שם כמה בעיות של חווית המשתמש אבל זה בקטנה.
אגב חוק הנגישות זה רק לאתרים עם מחזור כספים של מעל 1m
בטוח?? אני בדיוק מסיים לעצב אתר, אני אשמח לדעת את זה...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אתה זה:

"אגב חוק הנגישות זה רק לאתרים עם מחזור כספים של מעל 1m"

פטור בשל נטל כבד מידיי שאינו מחייב פנייה לנציבות
הפטורים המפורטים להלן, הינם פטורים אוטומטיים להם זכאי כל חייב שעומד בקריטריונים. אין צורך לפנות לנציבות כדי לאשר את קיום הפטור.

• לעוסק פטור או עוסק עם מחזור מתחת ל-100,000 ₪ קיים פטור מלא מביצוע נגישות של שירותי אינטרנט.
  • לבעל מחזור בין 100,000 ל-300,000 ₪ קיים פטור זמני עד 26 באוקטובר 2020. הפטור יתחדש מידי שלוש שנים, לאחר בדיקה מחדש של גובה המחזור הממוצע ל-3 השנים האחרונות ובתנאי שהוא עדיין בין 100,000 ל-300,000 ₪.
  • לחייב בעל מחזור בין 300,000 ₪ עד 1,000,000 ₪, קיים פטור זמני למשך 3 שנים להנגשה של אתרים קיימים בלבד, שהפעלתם החלה לפני 26 באוקטובר 2017. אם חייב כזה בונה אתר חדש, על האתר החדש להיות נגיש.
    הפטור על האתר הקיים מותנה בכך שדרכי ההתקשרות לחייב לצורך קבלת שירות יפורסמו באתר האינטרנט שלו באופן נגיש, או באתר אינטרנט נגיש אחר, לפי הצורך. הפטור יתחדש מידי שלוש שנים, לאחר בדיקה מחדש של גובה המחזור הממוצע ל-3 השנים האחרונות, ובתנאי שהוא עדיין בגובה האמור.
  • יודגש, כי אם תוגש נגד החייב תביעה משפטית בשל אי נגישות שירותי אינטרנט, או יבוצע פיקוח מטעם הנציבות, יהיה עליו להציג את הפטור שהוציא, ואת הנתונים עליהם התבסס.
  • בחישוב היקף מחזור ההכנסות החייב בשלוש השנים שקדמו להוצאת הפטור, יש לקחת בחשבון את ההכנסות מכל מקור שהוא ולא רק מהאתר. אם בשנה מסוימת מחזור ההכנסות היה 0, שנה זו לא תיכלל בחישוב ממוצע ההכנסות.
מקור:
http://www.justice.gov.il/Units/Net...vUbealPeh/Pages/HangashatAtreiInternet.aspx#3

י פייג

משתמש צעיר
D I G I T A L
יצויין שהחייב בנגישות הוא בעל האתר או המפעיל ולא בונה האתרים
נכתב מהמקום שלי כבונה אתרים.

Aharono

משתמש פעיל
D I G I T A L
אתר יפה.

ה"צור קשר" מעצבן ממש, הוא גדול מדיי ועולה על התוכן. לכל הפחות הייתי מקטין אותו ובמידת האפשר הייתי מזיז אותה הצידה.

לגבי התפריט העליון, הייתי מצפה ל Hover כאשר עולים על הלינקים השונים, בלא זה, התפריט נותן רושם אפאטי קצת.... דבר נוסף, עושה רושם שהוא קצת שקוף מדיי כאשר הוא עומד מעל גבי רקע לבן וזה קצת מבלבל את העיניים.

לגבי הפוטר, הטקסט גדול מדיי לטעמי (לפחות זה כך במסך 24 אינץ') וחוסר הסדר של האלמנטים בשורה השניה עושה בלאגן בעין ויוצר אי סדר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה