כללי חוות דעת - מגנט

תוסס

משתמש פעיל
מגנט עבור פאנית. גודל 5/9
עדיין אין את כל הפרטים, והכיתוב המדויק של "עיצוב, סירוק ..." וכו'.
וכן צריך עוד איזשהו סלוגן, יש למישהו רעיון?

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 366.1 · צפיות: 11

riki

משתמש צעיר
החלק התחתון מאד יפה, החלק העליון לא כ"כ אהבתי את הגופן שרשום באנגלית...
אולי תנסי גופן יותר נקי.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כנ"ל.
ללוגו גופן אחר דחוף.

תוסס

משתמש פעיל
למישהו יש רעיון לסלוגן?
לא צריך להיות משהו מדי מבריק, העיקר שיהיה משהו,
אולי משהו עם המילה בשבילך

רבקה

משתמש רשום
כנ"ל החלק התחתון יפה
הייתי מנסה לעשות בצבעים של חום ובורדו משהו שיותר מתאים לפאנית..

גר_צדק

משתמש צעיר
נכתב ע"י תוסס;100934:
למישהו יש רעיון לסלוגן?
לא צריך להיות משהו מדי מבריק, העיקר שיהיה משהו,
אולי משהו עם המילה בשבילך

מה שם העסק? מה רוצים להעביר? ומי קהל היעד?
רק כך אפשר לחשוב על סלוגן...

תוסס

משתמש פעיל
לא שם ולא עסק,
פאנית שרוצה להוציא מגנטים וצריכה לכתוב משהו,
אין לה " שם העסק"...
משהו בסגנון של "הסטודיו שלך לעיצוב שיער" אבל את המשפט הזה היא לא היתה בטוחה שלא ראתה כבר אצל פאנית אחרת אז היא חפשה משהו אחר.
בקשר לצבע - היא בקשה סגול.

נפ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
העיצוב יפה מאד! רק בצבעים-אולי תנסה לעשות סגול יותר חי, ולעשות במקום הבז' צבע אחר, לפי דעתי המראה הנוכחי קצת מת

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא אוהב את הרעידה בפונט של הפאנית.
שיער צריך להיות חלק וזורם, ולא מקורזל ורועד :)

ayala

משתמש מקצוען
אין לי רעיון לסלוגן אך כדאי אולי להחליף לסגול כהה ובז יותר בהיר- משהו כמו צבע שמנת? אוכל להעלות דוגמא לצבע אם זה לא ברור.
וכן את המילה באנגלית לשנות פונט כמו שנאמר- וגם להוריד מעט למטה ולגדיל את המלבן למעלה.

ayala

משתמש מקצוען
לגבי סלוגן:
אולי: "עיצוב שיער ברמה שלא הכרת"
או:"עיצוב שיער ברמה אחרת"
או:"מעצבת השיער שלך"
אני לא ממש טובה בזה, אבל אולי זה נותן כיוון?

הדס

משתמש רשום
מסכימה בענין הצבעים. צבעים כהים משדרים יוקרתיות, כך שאת יכולה להישאר עם הגוונים ולהוסיף שחור.
דרך אגב מאיפה כל העלים האלה שאני רואה כל שני וחמישי?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הרעיון יפה, אבל מצטרפת בעניין הפונט באנגלית - שיהיה חלק יותר, ולדעתי סגול לילך עם שילוב של לבן ושחור יהיה מדהים. בז' עם סגול לא הולך טוב.
אני מבינה שהעיטור הוא הדבר הויזואלי היחיד שיהיה בכרטיס וכל השאר טקסט, זאת אומרת את לא מכניסה תמונה של פאה וכדו'. אני רק מקווה שזה לא יראה עמוס מידי.
בהצלחה.

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אם היא מתעסקת רק עם פאות, אולי:
שני
ואת יודעת שהיא בידיים טובות.

bali

משתמש רשום
החלק התחתון יפה, ולגבי הלוגו אני מצטרפת להערה- עדיף להשתמש בפונט נקי ומשהו שישידר יותר יוקרה-כשמדובר בשיער הלוגו משדר קירזול ותלתול

תוסס

משתמש פעיל
תודות על כל התגובות.
בקשר לצבע -
היא רוצה דווקא סגול פסטלי,
עדיף לבן במקום הבז?
ואם שמנת - מישהו יודע? מה הצבע המדויק בrgb ובcmyk?

piku

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
משהו עם הגופן העברי לא מסתדר לי, אוי תקטיני אותו ויהיה יותר נעים לעין?
מה עם העיר?
יפה מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה