עובר ושב חדש- ניתן לוותר על עמלות בנקאיות

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בכל בנק?
הם חייבים לאשר את הבקשה או שיש כוכביות?
לא חייבים לאשר לפעמים צריך להגיד שאם לא אז תעברו לבנק אחר,
בד"כ מאשרים רק לשנה ואחרי שנה צריך לבקש שוב

חנה טויבא

משתמש רשום
גם אני ניסיתי (בכתב) לבקש מפאג"י ולא עזר כלום, הפנו אותי להעביר את החשבון לאיזה מסלול עם קריטריונים ומגבלות שבו אין עמלות. תאכלס המסלול לא מתאים לי ויש לי חתיכת עמלות בחשבון הזה..

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
כיום ניתן לבקש מהבנק לוותר לגמרי על העמלות, גם ללא תעודת סטודנט או כל הקלה אחרת,

איך?
ניגשים,
מבקשים,
מרויחים!
(ולא לשכוח לבקש אחורנית- כמובן שזה כפוף לחודשים בהם הועברה משכורת לחשבונכם)
אפשר טלפונית עם בנקאי?

אני משתמש

משתמש רשום
חוצפה בכלל שמעיזים לקחת עמלות הבנקים בארץ, בעוד שבחו’’ל ממה שאני מכיר, הבנקים לא מבקשים מלכתחילה עמלות על עו’’ש, ואחרי זה בנק ישראל יגיד שיש לו ’’פיקוח על הבנקים’’ שיהיה תחרות ואו שלא יגבו יותר מידי...

יעקב אב

משתמש מקצוען
כיום ניתן לבקש מהבנק לוותר לגמרי על העמלות, גם ללא תעודת סטודנט או כל הקלה אחרת,

איך?
ניגשים,
מבקשים,
מרויחים!
(ולא לשכוח לבקש אחורנית- כמובן שזה כפוף לחודשים בהם הועברה משכורת לחשבונכם)
מה השתנה כיום? יש חוק חדש בעניין?

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אפשר פירוט (כמובן ללא פרטים אישיים) להראות לבנק שלי? כי שמעתי לאחרונה שהם דורשים לראות הצעה נגדית
זה חשבון דיגיטלי כמו וואן זירו,
המעלה שאתה יכול להפקיד כסף אן צק בכל סניף דיסקונט מרכנתיל

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
גם אני ניסיתי (בכתב) לבקש מפאג"י ולא עזר כלום, הפנו אותי להעביר את החשבון לאיזה מסלול עם קריטריונים ומגבלות שבו אין עמלות. תאכלס המסלול לא מתאים לי ויש לי חתיכת עמלות בחשבון הזה..
בבנק פאגי יש מסלול ירוק, המבצעים את כל הפעולות באתר, ואין עמלות בכלל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה