חדר קטן שתוכנו מתנייד

sivantal

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
בקר טוב!
לפי השרטוטים המצ"ב החדר קטן.
א. אני מעוניינת לרהט אותו עבור חדר עם 2 מיטות,ארון ,ספריה (לפי השרטוטים)
ב. השאלה שלי איזה גודל של מיטה ?
ג. ניתן לציין שהוא חדר לתלות כביסה ( אבל ישנו בבית עוד מקום לתליה כביסה)
ד. האם כדי להניח את מיקום המיטה לא מתחת לחלון?
ה.אני לא מעוניינת במידי הרבה אביזרים היות ומדובר בחדר סוכה ואני נאלצת אחת לשנה להוציא את הריהוט מה שרק ניתן(הארונות יהיו על גלגלים)
מודה לכם
בהצלחה לפרויקט המאתגר

קבצים מצורפים

• חדר קטן.doc
    KB 48.5 · צפיות: 14

מינדי ל

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
איך המגירות יפתחו
תחליפי בין התליה למגירות את שידת המגירות תעשי נמוך יותר מה שיתן קצת אויר בכניסה לחדר בארון התליה תעשי חתך בגובה שידת המגירות וכך תוכלי להרוויח את שניהם מבלי להזיז דבר

sivantal

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
רותי - תודה על הפריסה של התשריט
ומינדי תודה על העצה לגבי הארון

אני מתכוונת האם למישהו יש רעיון יצירתי יותר אולי איך לשנות את מיקום הפריטים בחדר ?

(אולי משהו מתקפל.... אולי מיטה צרה יותר (זהו חדר אורחים) כל דבר העולה על הדעת בניצול חדר קטן)

sivantal

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
החדר עם מידות -

רעינות ? :)

קבצים מצורפים

• שרטוט פייגי עם מידות.png
    KB 60.7 · צפיות: 12

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי ממקמת את המיטה בקיר של ה-1.96 מ' (צריך לשים לב שרוב המיטות הן 2 מ' ויותר, אבל יש גם פחות, וודאי שאפשר בהזמנה מיוחדת)
ספריה ניתן למקם מול הדלת וארון היכן שהוא בתכנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה