כללי חדר עבודה לגרפיקאי/ת

גרפוטו

משתמש מקצוען
נכתב ע"י LF4;149276:
עבדתי תקופה בתוך ארון, ות'אמת, הרגשתי כבתוך ארון, כלומר הרעיונות שאפו למינוס. כל הזמן הרגשתי מחנק מסוים,
ב"ה היום אני עובדת עם שולחן מחשב עם הרבה מגירות, ובתוכנית להוסיף עוד כמה מדפים מלמעלה. זה גם מסודר, וגם יש מלא אויר ואוירה מסביב, שעוזרים לעבודה.
עבדת בתוך ארון בגדים או בארון מיוחד ומותאם לצרכים אלו? אני לא חושבת שאם יהיה לי מעלי מדפים, ומהצדדים 2 פלטות של עץ (שבסוף העבודה יהיו דלתות) זה יגביל אותי מבחינת רעיונות, מעניין אותי לשמוע אולי אני טועה ואת זו המנוסה.

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לחפש בגוגל

computer cabinet
או
computer workstation

שתי דוגמאות נחמדות

קבצים מצורפים

• custom_computer_cabinet_2.jpg
    KB 83.8 · צפיות: 7
  • 2188-L.jpg
    KB 54.8 · צפיות: 6

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מה פתאום ארון בגדים, ארון מיוחד כזה שמגיע עם תריס

גלי

משתמש צעיר
אני עובדת בארון ואין שום הבדל, הדלתות נפתחות 180 מעלות ואני ממש לא מרגישה בתוך ארון (אני עובדת עליו כבר 9 שנים) אני ממליצה בחום.
בקשר למחיר מי שיודע לחבר לבד ולא אצל נגר שיעשה לבד זה לא עבודה כ"כ מסובכת הזמנו עצים אצל נגר ואבא שלי בנה לי את זה (והוא לא נגר...) המחיר היה אז 800 ש"ח עם כל החומרים הנלווים בהמשך העלה תמונה (צריך לסדר קצת, לא?

גרפוטו

משתמש מקצוען
תודה לכל המגיבים, אני עוקבת בעיון ובעניין.
אני רואה שכל הגרפיקאיות עסוקות מאוד... כולן אמרו שיעלו מחר, בהמשך, אתמול ..... תמונת של חדר העבודה.....
אולי יום אחד ביומן שלהם גם התאריך הזה יגיע, אני מחכה מאוד,

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני גם מחכה מאד לתמונות. ולשמוע את המעלות והחסרונות

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי דלתות כפי שצירת בסקיצה יוצרות חנק וחושך.
הייתי מוותרת על המדף הנשלף ובמקומה עושה דלת גלילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה