דרוש מידע חדרי מחשבים בארץ

המקל והגזר

משתמש מקצוען
שלום,

מעוניינת לבדוק אפשרות לפתוח חדר מחשבים עם עמדות
אשמח אם תוכלו להפנות אותי למי שיש לו חדרים כאלו
ויוכל לתת לי כיוון האם זה משתלם או לא

תודה רבה!

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תלוי גם איזורים
וכם מה מחיר השכירות לעומת ההכנסות

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
שלום,

מעוניינת לבדוק אפשרות לפתוח חדר מחשבים עם עמדות
אשמח אם תוכלו להפנות אותי למי שיש לו חדרים כאלו
ויוכל לתת לי כיוון האם זה משתלם או לא

תודה רבה!

משתלם זו מילה מוחלטת מידי.
כשעונים בטלפון לתמיכה, אם זה לכמה סניפים זה חסכוני, אבל לסניף אחד זה עלול להיות קרוב להפסד.
כמו"כ פרסום, באותו מחיר מפרסמים כמה סניפים, אני לא יודע אם משתלם להחזיק חדר אחד.

מה שכן, יש לי חבר שיש לו חדר אחד, והוא מאוד מרוצה, והוא אומר שזה לא הרבה הכנסה אבל כדאי בשבילו. עכשיו הוא רוצה לפתוח סניף נוסף.

מנסיון כצרכן.
לדעתי צריך להדגיש כמה דברים.
א. מחיר שכירות זול, לא להגזים. אם זה סניף אחד, שיהיה קרוב אליכם לבית. אפשר חניה נגישה ונוחה.
ב. לבחור צומת דרכים, כי זה מאפשר להכנס בכל מיני מצבים, ביום לימודים, וביום קניות, בדרך לתפילה, ובחזור מהמקוה.
ב. שירות וניקיון מעולים.
ג. אביזרים נוחים.
ד. לא לחסוך במהירות של האינטרנט, זה מאוד חשוב למי שנכנס לחדר כזה לנצל את זמנו היטב...
ה. בסניפי נשים חשוב שיהיה קל להכנס עם עגלה, ומרחב מתאים. אחרת היא צריכה בייביסיטר לזמן הזה, אז היא תעדיף אתכם על המתחרים...
ו. כדי שיהיה נח 'לבלות' אצלכם כדאי קרוב לחנות מזון מהיר ושתיה. או לחילופין להעמיד שם מכונה לממכר.

אם אתה הכי נח אתה לא מוכרח לתת מחיר הכי זול.
ב-ה-צ-ל-ח-ה

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מכיר בעלים שלא מרויח בסוף מידי הרבה, בין 3000 ל4000, אחרי ניכוי ההוצאות, וזה כשהמקום שלו שהוא לא משלם שכירות,
מדובר בעיר חרדית אבל מרחק דקה הליכה יש עוד חנות כזו אז התחרות גבוהה,
בקיצור תלוי בביקוש היצע סגנון,

טמיר ונעלם

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני מכיר בעלים שלא מרויח בסוף מידי הרבה, בין 3000 ל4000, אחרי ניכוי ההוצאות, וזה כשהמקום שלו שהוא לא משלם שכירות,
מדובר בעיר חרדית אבל מרחק דקה הליכה יש עוד חנות כזו אז התחרות גבוהה,
בקיצור תלוי בביקוש היצע סגנון,
וואו, זה ממש כלום, בהתחשב בזה שבדרך כלל צריך לשלם שכירות.

מחשבים זה אני !

משתמש פעיל
עלות ההשקעה נמדדת בעיקר מבחינת הוצאות המקום כמה שינויים הוא צריך כדי שיתאים
העלות של המחשבים עצמם קצת פחות השקעה שנשארת
יש לי כמה חדרי מחשבים ומבחינת ההוצאות תמיד ההוצאות הגדולות והלא צפויות היה בגלל ההתאמה של המקום
הוצאות חודשיות סדר גודל של 2000 ש"ח לא כולל שכירות
לגבי עלות הקמה מעבר להוצאות של המקום (שכנכתב מדובר בעליות גבוהות יחסית למה שחושבים)
זה מאוד תלוי מה השייכות הקיימת למחשבים לקנות מחשב חדש בחנות מינימום i5 פלוס מסך ומקלדת ועכבר וכבל רשת יגיע לסדר גודל של מינימום 3200 ויד שניה זה חצי לפחות בשביל משו מדור 6 7 ולא ישן מידי
מעבר לזה יש תוכנות שצריך להתקין ולהתאים את המחשב כמו וידאו אוף וכשרות חותם הקמת מערכת בסייפר וכו וכו
וכמובן העמדות עץ שזה די יקר סדר גודל של 500 פלוס לעמדה

מבחינת רווח אינני חושב שמדובר במכרה זהב ישנם מקומות שמכניסים גם רווח של 2000 ש"ח בחודש
לא חושב שהייתי מחזיק את המקומות האלו אלא שהם נותנים לי ערך מוסף שיש שמה ארונות שנשלטים מרחוק לתחנת איסוף והחזרה של מחשבים לתיקון וכן השכרות

כבר כתבתי נראה לי באשכול אחר שמי שמעוניין לפתוח מקום אני אשמח להיכנס איתו כשותף כשאני דואג לעניין המחשבים והוא דואג למקום מעבר לעניין המחשבים
לגבי מה שנכתב כאן קומפלט ישראל אני לא ככ מכיר אבל עיון קצר באתר שלהם נראה לא ככ משתלם (מחשב i5 מדור 3 ב1000+ ש"ח זה מאוד יקר

אולי מעניין אותך גם...