דרוש מידע חברת מימוש זכויות- מי האמינה ביותר?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
הכוונה חינמית ומקצועית מאד אפשר לקבל דרך שרה מלוביצקי מרחשי לב וטובי הוכמן מעזר מציון
ובתשלום לא גבוה בכלל (הרחק הרחק מכל החברות למינותיהן) אצל מיודעתנו הניקית ארז, שיש לה מומחיות גדולה בנכויות ילדים ובפרט על הספקטרום, ולמרות שגובה כסף (יותר על ההגשה לתביעה) היא אישה שגם עובדת לשם שמים, ורואים את זה עליה ועל אופן עבודתה.

Designer Cakes

משתמש רשום
יש לי קרוב משפחה שעשה דרך אחת מהחברות. לקחו לו את המחיר המקובל בשוק 12% לחודש במשך חמש שנים.
יצא סך הכל קרוב ל 70 אלף שקל. זה סכום מטורף בשביל מה שהם עשו. חצי שעה שיחה בטלפון ועוד קצת התכתבות במייל.
אין תחום שלוקחים כזה הרבה תיווך. צריכים להגביל את החוק עוד יותר (פעם היה חוקי 25%)
אנשים עושים קופה על חולים ומסכנים...
הוא מתחרט עד היום.
אם התיק לא די מסובך אפשר בהחלט להיעזר בשירותים החינמיים שהעלו כאן ולגשת לבד לועדות.

echadmishishim

משתמש מקצוען
לא צריך לגשת לבד
יש שירות בכל עיריה להגשת בקשות
ויש שירות בעזר מציון ובדגל התורה שמכוונים ועוזרים להגיש
חבל לזרוק כמה אלפי שקלים לפח!!
איך אפשר לגשת דרך עזר מציון?
למי פונים?
או דגל התורה וכו? איך פונים אליהם?
יש לך מישהו שם /טלפון ליצירת קשר?

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
אנחנו הלכנו לועדה עם יעוץ של עזר מציון והיה מצויין. עדיין לא קיבלנו תשובות.

(יש לציין שהרופאה בועדה היתה רשעית שמחפשת לעשות רע לאנשים, וכיון שלא היה לה שום דבר רע לומר עלינו, אז היא כל הזמן נזפה: "אל תסתכלי בדף" (כי היה דף שבו סוכמו ראשי הפרקים של מה שרצינו לומר בועדה).
איך את יודעת אם היה מצוין אם עדיין לא קיבלתם תשובות? נחמדות במקום זה נחמד בלי ספק אבל לא מוכיח שנועדה תפיק את המירב. ושמעתי על סיטואציה כזו מקרובת משפחה.

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
אפשר לנסות לבקש. אני יודע על 2 מקרים שהסכימו. לא הייתי מעורב ספציפית בבקשות, כך שאני לא יודע איך הם עשו זאת. הם תיקים די ישנים, שקשה לי להתקשר אליהם עתה. נדמה לי שאחד מהם היה דרך מנהלת הסניף בירושלים.
בכל אופן, שתיהם התחילו בתל השומר למרות מגוריהם בירושלים, וזאת בהחלטה של הביטוח הלאומי, ללא התערבות חיצונית. רק לוועדות המשך, העבירו אותם לירושלים, וע"י בקשתם, הם אושרו להמשיך בתל-השומר.
אני התחלתי בירושלים וקבעו לי כמה וכמה ועדות בתל השומר. כמובן שביקשתי לבטל את זה ולהישאר בירושלים

echadmishishim

משתמש מקצוען
הכוונה חינמית ומקצועית מאד אפשר לקבל דרך שרה מלוביצקי מרחשי לב וטובי הוכמן מעזר מציון
ובתשלום לא גבוה בכלל (הרחק הרחק מכל החברות למינותיהן) אצל מיודעתנו הניקית ארז, שיש לה מומחיות גדולה בנכויות ילדים ובפרט על הספקטרום, ולמרות שגובה כסף (יותר על ההגשה לתביעה) היא אישה שגם עובדת לשם שמים, ורואים את זה עליה ועל אופן עבודתה.
איך אפשר לפנות אליהם?

echadmishishim

משתמש מקצוען
כן,
החברות של משרדי עו"ד,

אני אישית הגשתי תביעה דרך משרד עו"ד תגר - וב"ה תביעתי התקבלה (לאחר ערעור - יתכן שהייתי מתייאש בלעדיהם) - ולא דברתי (כמעט) כלום בוועדה,
הכל העו"ד טענה - ואני רק אישרתי,

מאוד נהניתי מהליווי שנתנו לי לאורך כל הדרך - וכן מהישרות שלהם:
הפניתי אליהם קרוב משפחה נוסף - ועוה"ד שרונה תגר אמרה לו שיגיש לבד - כי הוא יקבל לבד את הקצבה שמגיע לו - וחבל שיצטרך סתם לשלם...
(וכמובן שהיא צדקה בזה)

אפשר לקבל עוד מידע באישי - אם יש צורך
איך אני יכולה להגיע א
אשלח לך באישי
מדגישה שהנ"ל עוזרות במקרים מובהקים ולא בזיופים וד"ל
ברור
תודה מראש

291

משתמש פעיל
זה לא מדויק . שמעתי שלפעמים קשה מאד לטשטש רושם ונתונים שהביאו ואז רק יוצאים מופסדים, לכן מומלץ לפחות להתייעץ עם מישהו מקצועי ולא לעשות לבד הכל.
כתבתי שאפשר להגיש לבד בשום שכל, לבדוק קודם שהמסמכים מחצינים את הנכות היטב, ולא להיפך. אח"כ יהיה קשה (אבל אפשרי) לשנות בערעור.

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ברוך ה' שלא התנסיתי בזה. גם לא טיפלתי בתביעות עבור ילדים. כך שזה חדש לי - שבילד נכה זה שונה.
תודה רבה, החכמתי.
וסליחה שהטעיתי, את מי שהטעיתי. באת את ותקנת!
אם אין הגשת תביעה לגמלה על הילד - אין באזור האישי שלו שום דבר מעבר למה שיש אצל ההורים. ממילא אין צורך בזה.
רק אצל ילד עם תביעה, יש 'מה לחפש שם' - בעיקר פרוטוקולים ופרטי ועדות שלא מובאים באזור של ההורים, רק של הילד.

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מעדיפה לגשת עם חברה ולא לבד
אפשרי, תוצאות, זכותי- מי המומלצת מביניהן?
את 'תוצאות' אני מכירה מהפן המקצועי, ומאד ממליצה.
ידע והתמצאות בנהלים ובחוקים, אחריות אישית על כל תיק.

על אפשרי גם יש תגובות חיוביות כאן בפורום.
[השלישי אני לא מכירה. מוסיפה את השורה הזו, רק כדי שלא ישתמע לאו מכלל הן.]

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
כתבתי שאפשר להגיש לבד בשום שכל, לבדוק קודם שהמסמכים מחצינים את הנכות היטב, ולא להיפך. אח"כ יהיה קשה (אבל אפשרי) לשנות בערעור.
הענין הוא שהאזרח הפשוט לפעמים מתקשה להבין את הגדרות החוק וזה בא לרעתו.
כיהודיה מאמינה וחדורת תקווה אמרה אותה קרובתי לרופאה שהתענינה בשלומה במתק שפתיים, עמה עכשיו היא מרגישה מצוין, והיא מצליחה לתפקד מעולה.
לרוע מזלה דווקא הדק' חסד האילו הורידו את אחוזי הנכות.
עשתה ערעור ועוד ופרוצדורה שלימה שרק אחרי שנה או יותר הצליחה לבסוף לגרום לזכאות ובאחוזים טובים. וזה הצליחה אחרי שהתיעצה עם מומחים.

נערך לאחרונה ב:

סודו של המלאך

משתמש מקצוען
בלת"ק
אני מכיר בנאדם שעוסק בזה
לאחר שעבד בתחום דרך קופת חולים כללית

פתח לפני כשנה או יותר את 'זכני' ונותן שירות אישי והכוונה מדויקת
אם זה מעניין אכתוב פרטים נוספים

מר דרור

משתמש צעיר
את 'תוצאות' אני מכירה מהפן המקצועי, ומאד ממליצה.
ידע והתמצאות בנהלים ובחוקים, אחריות אישית על כל תיק.

על אפשרי גם יש תגובות חיוביות כאן בפורום.
[השלישי אני לא מכירה. מוסיפה את השורה הזו, רק כדי שלא ישתמע לאו מכלל הן.]

כפי שהבנתי, אם מישהו יודע יותר/אחרת שיתקן:

"מגיע לך" מתמחים בנפשי
"תוצאות" מתמכים בפנימי
"אפשרי" בילדים וזקנים
ושוב - ללא אחריות, רק בגדול ככה יצא לי להבין

אף אחד לא הזכיר כאן את "שלכם" שמפרסמים המון וטוענים שיש להם ניסיון וכו וכו
מישהו מכיר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה