חבילות מיני

צילום מקצועי בסטודיו,עשר תמונות מעובדות לבחירת הצלמת, חצי שעת צילום, רקע אחד.-מעוניינת?

• סה"כ מצביעים
    267

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
בדיוק...את פונה בעצם לאותו קהל היעד של חבילות הסטנדרט שלך
כי המחיר הוא באותה פורפורציה שלהן...

לא רואה פה חידוש גדול.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בעיני בין 900 שח שזה החבילה המינימלית שלי. ל500 שח יש פער משמעותי.. כמעט חצי מחיר.
יש הרבה אנשים שהקציבו לעצם נגיד 500 שח לצילומי חלקה. ואני הייתי מחוץ לתחום בשבילם. אם אכן אעשה חבילה כזו אז זה כבר לא יהיה ככה.

שרית ו

משתמש מקצוען
בעיני בין 900 שח שזה החבילה המינימלית שלי. ל500 שח יש פער משמעותי.. כמעט חצי מחיר.
יש הרבה אנשים שהקציבו לעצם נגיד 500 שח לצילומי חלקה. ואני הייתי מחוץ לתחום בשבילם. אם אכן אעשה חבילה כזו אז זה כבר לא יהיה ככה.

א. נכנסתי לאתר שלך, באמת תמונות מדהימות אחת אחת!
ב. כמה תמונות את נותנת בחבילה של ה - 900?
להוציא 500 ש"ח בשביל 10 תמונות לא בטוחה כ"כ...

chani t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני חושבת שזה רעיון מעולה,
רק לא רואה איך אפשר להספיק 10 תמונות שונות בחצי שעה
כי על 10 שחוזרות על עצמם לא יהיה שווה לי...

רחלי טל

משתמש מקצוען
האמת על חצי שעת צילום + חוסר אפשרות לבחור את התמונות הייתי משלמת אצלך , יעל, כ-250 ש"ח . בעיני זה סכום מכובד.
נשמע לי המון כסף 500 שקל על האופציה הזו , למרות שאת אלופה והתמונות שלך ברמה גבוהה מאד!

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
זה נחמד מאוד ותודה על המחמאות אבל אצלי לא תהיה חבילה בפחות מ500

מטרת החבילה זה תמונות תקריב וגוף לילד ולאחים שלו ותמונות משפחתיות ומכיון שצרפתי דוגמא זה ברור למה הכוונה

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עוד רעיון ☺ אם זה משתלם לך אני הייתי עושה 300 שח לחבילה עם התחייבות ל4 פעמים בשנה, בקיצור מנוי..

וגם הייתי, כמו שציינו כאן, מוסיפה מ500 ל 900 לקבל משהו יותר שווה, מה מכילה החבילה של ה900?

כללית

משתמש מקצוען
למעשה, יש צלמות שעושות דברים כאלו. בעיקר לפני ר"ה ופורים.
הן עושות כמה ימים של צילומים קצרים בסרט נע... אבל בד"כ בסביבות ה150 ש'.
זה דבר שאנשים עושים רק במחיר אטרקטיבי, לפי דעתי.
ו500 זה כבר סכום נכבד. (ראי אשכול על מחנה לבת סמינר בעלות 350 ש')
אולי עדיף 5 תמונות ב250 ש'. (אבל בזמן לא נראה לי שאפשר לקצץ מחצי שעה...)

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני מקשיבה לכל מה שנאמר כאן ונושב ומתחילה להתבשל אצלי נוסחא.. בע"ה אסיים לגבש אותה ןאשתף אתכם. תודה על כל המשוב!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה