חבילות מיני

צילום מקצועי בסטודיו,עשר תמונות מעובדות לבחירת הצלמת, חצי שעת צילום, רקע אחד.-מעוניינת?

• סה"כ מצביעים
    267

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הרבה מכאן, וגם לא מכאן, התעניינו בסשן חלאקה. וככה זה היה נשמע בערך:
"לא, אני לא צריכה אלבום,ולא הרבה תמונות ובגדים רק כמה תמונות יפות למזכרת ואולי להגדלה, וזהו, אין לך?
ולא, אין לי כרגע.
{ וכאן אתן הסבר קצר:
יש זמן רב שצלמת משקיעה על: להעביר תמונות למחשב , לסנן, להעביר בתוכנת עיבוד בסיסית (=ליישר, תיקוני תאורה קלים, תיקוני צבע קלים). להקטין, לשלוח ללקוח לבחירה, להסביר לו איך לבחור , לחכות שיבחר, לקבל את הרשימה , לסנן את התמונות שבחר מהשאר.. וכולי.
כל זה לוקח שעות רבות וממילא מבחינתי כל לקוח שאני מקבלת גם אם יבחר מעט תמונות-אני עדיין מקדישה לו את הזמן הזה
עד כאו ההסבר}

אבל- אם אתן חבילת מיני סשן של חצי שעת צילום, ובסיומה אני (ולא הלקוח) אבחר 10 תמונות -את היותר מוצלחות
והלקוח יקבל אותן מלוטשות בדיסק אונקי.
אז חסכתי לעצמי שעות רבות של עבודה וממילא אוכל להרשות עצמי לתמחר זול יותר.

וכאן- אני רוצה לשאול ולשתף את הציבור ברעיון. היה מהעניין אתכם כזו חבילה שכוללת:
חצי שעת צילום, רקע אחד, עשר תמונות מעובדות.
אם כן ואם לא אשמח שתצביעו בסקר.
על פי התוצאות אראה אם יש התענינות בחבילה כזאת
מי שיש לו שאלות מוזמן לשלוח לי במייל ( ולא בהודעה פרטית: ) <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

נ.ב.הנ"ל רלונטי לצילום משפחה/ בת מצוה/ חלאקה בלבד. ולא כולל ניובורן,תדמית, עסקי ועוד

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עניתי... ומקפיצה...

1987

משתמש פעיל
אני עשיתי משהו דומה אצל צלמת מקצועית מאוד ! באיזה שהוא דיל. היא נתנה גם זמן מוקצב אבל לא הגבילה בבגדים וברקעים ( הביזבוז זמן עלי אז מה אכפת לצלמת ??? הקושי להחליף רקעים מתגמד בעיני בשביל שהלקוחה תהיה מרוצה עד הסוף )
בסוף היא ישבה איתי 10 דקות על המחשב וסינננה את התמונות במקצועיות רבה מאוד יחד איתי ל3 תקיות לפי איכות ותפיסות וכו ..
תכלס בפחות מהזמן שהיא תכננה להקדיש יצא אלבום מקסים !! שגם אני וגם היא היינו מרוצות מאוד. 4 רקעים 4 בגדים, בחרתי 15 תמונות ( מתוך 130 .. ) וכל זה בפחות משעה
לשיקולך

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני הייתי הולכת על זה בגלל שאני רוצה תמונות ולא יכולה לשלם על חבילה רגילה. אבל מבחינתי, סטודיו במקום חוץ זו התפשרות ממש גדולה. מעדיפה כל שיח בחצר של הצלמת מרקע של סטודיו, יפה ככל שיהיה.
לענין הבחירה, זו גם פשרה אבל אני מאד מבינה את ההגיון שבה , מבחינתך. אולי אפשר למצוא דרך אחרת, למשל, לינק זמני שיאפשר צפיה בתמונות ללא עריכה, וכך רק הבוחרת תראה את התמונות ה'בוסריות'.
כל אדם אוהב את עצמו באופן מאד מסוים, ואע"פ שהצלמת תראה תמונה מושלמת עם פרצוף יפה וחיוך נעים, יתכן שהמצולם לא יסבול את עצמו ככה.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
חושבת שזה דבר ממש נצרך
יצא לי לאחרונה לייעץ ל2 אמהות לפני חלאקה בענין צילומים
הם שתיהן לא מבינות בזה יותר מדי, רוצות מזכרת חמודה ותו לא,
ממש לא מצדיק בשבילן להוציא איזור של 800-1000 ש"ח לפרויקט
הבנתי אותן, הם אפילו לא ידעו להתלהב מתמונות מדי יפות
אחת התפשרה ושילמה 850 ש"ח
אחת התפשרה ולקחה צלמת חצי מתחילה ושילמה 400
כך שלדעתי זה פתרון ממש מקסים בשביל כאלו נשים

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אצלי זה הולך הפוך
כלקוחה -אם השקעתי בסט בגדים מותאם אשמח להוציא סשן קצר של צילום לא יקר

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני הייתי הולכת על כזה דבר, בפרט כרגע שאין לי בן לחלאקה, ומתחשק לי צילומים לבנות, אבל זה לא סיבה מוצדקת מבחינתי להוציא את הסכומים הרציניים של ה800+ (למרות שאני לגמרי מבינה את התמחור לעומת ההשקעה של הצלמות).
לגבי זה שהצלמת תבחר את התמונות- יכול להקל, בפרט שהיא המקצועית ואמורה לדעת לבחור את הטוב ביותר. (אולי בתאום ציפיות עם האמא- אם היא מעדיפה קלואז אפ, פרצופים מתוקים, ותנוחות מעניינות יותר, או קלאסי וכו)
אבל כמו שיוזרית כתבה- מעדיפה תמונות חוץ על פני סטודיו.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עד עכשיו רוב גורף מעונין!

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נשמע טוב.
אבל הייתי מוסיפה משהו: שיהיה שעה, ולא חצי שעה-
חצי שעה זה פרק זמן מאוד מאוד קצר. ועד שהילד 'מפשיר' כבר עובר הזמן. ולא הספקנו כלום... לדעתי החצי השני של השעה- הרבה יותר מנוצלת ו'רווחית'...

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
תלוי מאוד מאוד כמה תקחי על כזה דבר...

אני שמעתי על צלמת מעולה ומקצועית מבני ברק שנותנת שירות כזה בלי הגבלת רקעים ב250 ש"ח בלבד! שיוצא 25 ש"ח לתמונה שזה בעיני סכום מספיק יפה ומכובד.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני בעד.. ולאו דוקא בחלאקה.
יש כל מיני הזדמנויות שרוצים מזכרת יפה ומקצועית.
ואכן חצי שעה מספיקה.
את ענין בחירת התמונות - אני חושבת שהייתי מעדיפה לבחור בעצמי. את יכולה לומר שבחירת התמונות תהיה תוך 24 שעות, אחרת את תבחרי.
תעדכני כשאת מכינה חבילה כזו... :)

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
וואו לא ציפיתי למתוצאות כל כך חד משמעיות! תודה למצביעים/ות מחכה לעוד..

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני בעד.. ולאו דוקא בחלאקה.
יש כל מיני הזדמנויות שרוצים מזכרת יפה ומקצועית.
ואכן חצי שעה מספיקה.
את ענין בחירת התמונות - אני חושבת שהייתי מעדיפה לבחור בעצמי. את יכולה לומר שבחירת התמונות תהיה תוך 24 שעות, אחרת את תבחרי.
תעדכני כשאת מכינה חבילה כזו... :)

ענין הבחירה הוא החסכון המשמעותי בזמן של הצלמ/ת מול המחשב ולכן כל ענין החבילה זו שהלקוח לא בוחר. גם לא במקום וגם לא אחר כך

happy

משתמש פעיל
אשמח מאוד לשמוע אם יש מישהי באשדוד שמוכנה לעשות כזה דבר
לא נשאר לי הרבה זמן עד לחלאקה....

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הייתי מעונינת מאד אבל רוצה לבחור בעצמי:)
לדעתי תגבילי בזמן ממש קצר,כמו שכתבו 24 ש', או שתשלחי 20 תמונות לבחירה שלדעתך טובות ומתוכן יותר קל ללקוחה לבחור את ה10 שלה בעצמה.
אני אסביר שוב:
הסיבה למחיר המוזל.תהיה זה שאני לא אצטרך לעבור על הקבצים להקטין. להחתים. לשלוח לבחירה
ולכן ההצעה פה היא לא מתאימה לי.
מי שתלך על חבילה כזו תצטרך לסמוך עלי במאה אחוז עם הבחירה

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מה אמור להיות המחיר של שעה כזאת? (חצי שעה נראה לי צפוווווף)
זה אמור מאד לשנות את ההעדפה. אם במקום 800-1800 תקחי 500, זה עדיין לא גורם למי שקשה לו להשקיע להוציא את הסכום.[
הקדמת את המאוחר..התימחור עצמו בשלב הבא
כדי לרצות את הלקוחות שחשוב להן לבחור בעצמן - את יכולה לתת שעה במקום חצי שעה, ושזה יכלול בחירה של התמונות איתך ביחד. מי שלא הספיקה תאלץ לסמוך על הבחירה שלך
זה רעיון מעולה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה