דרוש מידע זריקות הרזיה

זיסהלה

משתמש מקצוען
אשמח לדעת לקבי זריקות סקסנדה ( לא לסוכרתיים )
אם יש משהיא ממכבי גרה בבני ברק היכן רכשה? וכמה עלה לה ?
זה נחוץ לי מאוד מאחר ויש מחסור גדול באוזמיק גם של 0.5 וגם של 1 מ"ל
אני נאלצת לעבור לשני
תודה לעונות

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אשמח לדעת לקבי זריקות סקסנדה ( לא לסוכרתיים )
אני נאלצת לעבור לשני
תודה לעונות
לא במכבי אבל מעודכן לגבי כל הקופות
אין מחסור בסקסנדה
לפעמים יש מחסור נקודתי אבל תמיד אפשר להשיג בסניף אחר
ברמת הביטוח הרפואי הגבוה (זהב - פלטיניום וכאלה)
המחיר למארז כ - 500 שקל
למי שמזריק 3 מ"ג ליום זה מספיק לבערך חודש אחד

גלידה

משתמש מקצוען
אני נאלצת לעבור לשני
תודה לעונות
גם אני תקועה בלי האוזמפיק, חשבתי אולי לנסות ברמת גן או בגבעת שמואל, את ניסית?
הסקסנדה עולה בערך 400 ש"ח, וזה תלוי גם בכמה מ"ג את משתמשת, המינון הגבוה זה לחודש, כל שבהגיון זה יותר זול מאוזמפיק, ואפשר לרכוש מסודר בבית מרקחת מצד שני זה הזרקה יומית

זיסהלה

משתמש מקצוען
שאלתי האם משהי רכשה בבני ברק את הסקסנדה אז אשמח לדעת איפה? ???????????????????????
בינתים מי שתדע איפה ניתן להשיג אוזמפיק גם מחוץ לעיר (הבנתי שהמחסור הוא ארצי ) תעדכנו תודה לכולם

נ.ח.

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אשמח גם למידע בנושא.
איפה ניתן להשיג אוזמפיק 0.5 בירושלים?

סטודיו פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לא במכבי אבל מעודכן לגבי כל הקופות
אין מחסור בסקסנדה
לפעמים יש מחסור נקודתי אבל תמיד אפשר להשיג בסניף אחר
ברמת הביטוח הרפואי הגבוה (זהב - פלטיניום וכאלה)
המחיר למארז כ - 500 שקל
למי שמזריק 3 מ"ג ליום זה מספיק לבערך חודש אחד
מה היעילות של המוצר?
תופעות לוואי או סיכונים?
תודה

live the dream

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מה היעילות של המוצר?
תופעות לוואי או סיכונים?
מסניון של 2 במשפחה - אחד לקח ולא השפיע כלום, שום תופעות לוואי אבל גם אפס ירידה במשקל. ואחד לקח וירד יפה, בחודשיים הראשונים היו תופעות לוואי (בעיקר בחילות וכו׳, לא נעים לפרט...) אבל הם היו נסבלות, אחכ התופעות עברו והירידה המשיכה.... אבל גם שמעתי על כאלה שהתופעות היו להם יותר קשות.

ואגב, בדכ לא באמת מגיעים עד המינון של 3 אלא מעלים לאט לאט עד שמרגישים שזה מספיק משפיע ולא מידי ואפשר לעצור על הכמות הזאת כל עוד זה ממשיך להשפיע. (לפעמים אחרי תקופה מפסיק להשפיע וצריך להעלות) כך שמארז יכול גם להספיק לפעמים אפילו לחודשיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה