זעקת היוצר....

מצב
הנושא נעול.

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
דבראשון היה אירוע מדהים מדהים!
תודה לכל הנוגעים בדבר.

לגבי דיון הכרזות:
כל מי ששלח 3-4 כרזות (או יותר מ-1) שלא יתלונן ומוטב לו שישתוק, כי זה יצר את הבעיה הגדולה.
תנסו לדמיין כמה כרזות היו יורדות אילו כל אחד היה שולח רק כרזה אחת.
אנשים פינטזו 'איטליה', העיפו כמה מודעות, ועכשיו מתלוננים.

זאת הבעיה הראשונה עוד לפני להטיף לפרוג הפקחת לקחים, זאת הפקת לקחים לעצמינו...
כאחת שעשתה 2 כרזות, לאחר מעשה אני מוכחה להודות שמה שהעלת פה נכון לגמרי.
והאמת שכל השבועיים הראשונים הייתי בטוחה שיש אפשרות רק לכרזה אחת, ומשראיתי שאפשר יותר, עשיתי עוד אחת.. זה נתן מין אשלייה כזו שאולי ככה יש יותר סיכוי לנצח.. אבל זו טעות.
למעשה, אם מעצב בטוח שיש לו רעיון מוצלח אז הוא יעלה רק אותו וזהו ולא יתן אפציות נוספות.
אבל גם למעשה, אני כן חושבת שיש מקום לפרוג / כל מארגן תחרות כרזות כלשהי, לקחת את המושכות לידיים ובפעם הבאה לתת אפשרות להעלות רק כרזה אחת בלבד.

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
(והצוות הזה כאמור צריך להיות מורכב מאנשי פרסום ועצוב ולא מסמנכלי כספים ודמייהם מכובדים ככל שיהיו... - טוב....ממילא הם בחרו בשלב אחרון כשכאמור הטעות התחילה בצורת ההתנהלות הראשונית - הצגת הכרזות / חלוקת אחוזי הציון וכוד)

עם זה אני ממש לא מסכימה.
הצוות שהיה הוא הכי שיכול להיות! (חוץ מאחד שלא הכרתי)
את כנראה לא מכירה אותם... וזו לא סיבה לפסול אותם.

תיקון טעות בנוגע לנ”ל:
הצוות היה מקצועי מאד.. אוקי....
וגם אם אני לא מכירה אני אמורה לסמוך שאם פרוג הביאו אותם אז סימן שהם ענקיים

אבל כשאת מאבדת אמון בכל תהליך הבחיריה את מאבדת אמון גם בזה....
גם אני מכירה את חלקם של השופטים
כמייצגת קהל שלם של מעצבות /ים שאבדו אמון בתהליך התחרות....ולא סמכו...
כשהרבה מהם לא מספיק בתחום בשביל להכיר שהשופטים הם באמת מקצעיים ובעל רזומה עשיר וכו
אז שאני מציינת נקודות בהתנהלות שגויה כן גם זה חלק מהטעות...
מה שבטוח שהשופטים לא הגיבו כמו מקצעים ההמהומים על חלק מהכרזות במקום ניתוח מעמיק ומקצועי לא הוסיפו לנראות המקצועית....

צהוב שחור

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
והנה הכרזה שלי:)
אכלנו אותה.JPG

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לעניות דעתי היה חסר בתחרות שלב ביניים. שלב ראשון הצגת כל העבודות שנשלחו לתחרות (גם מי שלא עולה לשלב השני רוצה במה , ואפילו קטנה...) שלב שני: לשלב השני יעלו רק כ50 מודעות שיבחרו על ידי אנשי מקצוע ויודפסו גדול יותר על קיר נוסף ומהם יבחרו את הטובות ביותר שיעלו לשלב הגמר . והזוכות בשלב האחרון יבחרו על ידי צוות שופטים מקצועי. כך מודעות לא נאבדות מצד אחד ומצד שני הבחירה היא מקצועית ונותנת במה לכולם.

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
איזה אשכול כייפי!
מגניב היה לראות קודם את הכרזות, ורק יום לאחר מכן לדעת מי היוצר/ת
למרות שהיו כמה וכמה כרזות שלפי הסגנון הצלחתי לזהות :)

עבודות מושקעות, שאפו לכולם!!!

כרזה לתחרות פרוג-01.jpg

צהוב שחור

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה היה אחת הכרזות שמבחינתי היו אמורים לנצח...
קליט, מבוצע טוב, ותכל'ס גם בלי הכיתוב למטה כל אחד מבין על מה מדובר...

(אולי הכיתוב למטה היה צריך לעבור איזהו ליטוש...)

תודה, ת'אמת הוספתי את הכיתוב למטה רק כדי שכווווווולם יבינו.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
של מי כרזת העץ הנדיב?
או
מי צילם ויכול להעלות?

R Yagel

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מישהו יכול להעלות את הכרזות הזוכות ?

Ko

משתמש רשום
יש כאן בעיה יותר עמוקה שבה הכרזות נשפטות בכלל לא בהתאם לבריף שניתן. המטרה בבריף היתה לפעול לשינוי החקיקה בישראל. הרבה מהכרזות המועלות וכן הכרזה הזוכה לא מכוונים לשם בכלל, אלא רק מציפים את הנושא ומביעים זעקה לא ממוקדת.
מה שרואים כאן ברוב הכרזות זה ביצוע גרפי מרהיב, וקופי שנון. אבל רוב הכרזות לא עושות את עיקר העבודה הפשוטה שנתבקשו: הובלת חקיקה בנושא. אז איך הן יכולות לעלות לגמר, ולזכות?

לא השתתפתי באירוע, ולא שמעתי את ניתוח השופטים, אבל אם כרזה שאין בה עיצוב בכלל זוכה במקום הראשון אז אפשר ללמוד לתחרות הבאה שמי שיביא את הגימיק הכי מיוחד בהקשר לנושא הוא יזכה... התחרות מוציאה את הפרסומאים (שניסו לכוון טוב למטרה) מיותרים ואת הגרפיקאים (שניסו לבטא בויזואל טוב את המסר) גם, רק יצירתיות ו"שליפה מן המותן", זה מה שנדרש... לא מקצוענות.

הטענה של "זה מה שתפס את העין" לא לגמרי מובנת לי. בתוך בליל של צבעים צפופים, ברור שריבוע לבן וריק ילכוד את העין... זה לא פרמטר שניתן לבחור באמצעותו זוכה. המטרה הראשונית של הכרזה היא אכן לתפוס את העין, אבל בואו לא נישאר במטרה הראשונית...

אבל מה שהכי חבל זה שנוצר פה תהליך.

כמו שבתחום האיור והאמנות, אחרי שנים ששלטו בכיפה ציורים ראליסטים מושקעים ומפורטים הגיעה האומנות המודרנית, קשקשה כמה כתמים על הקנווס, קראה לזה "לילות כתומים" או "משעולי הגלקסיה" וקטפה את הבמה. ומי שמעז לפקפק בטיב האומנות הוא פשוט "לא מבין..."
גם התחרות הזו העלתה על נס כרזה שכמעט ולא עונה על ההגדרה הזו, וזה סוג של יריקה בפרצוף לכל אותם גרפיקאים ומאיירים שטרחו על נראות נכונה של ויזואל ועל קופירייטרים שהנפיקו ניסוחים משכנעים. וזה מה שהכי חבל פה.

ובתחרות הבאה נקבל כנראה אוסף של כרזות "גימיק" שמנסות בעיקר לצעוק "תסתכלו עלי ואל תשכחו עד אחרי שאתם מצביעים..." ולא הרבה מעבר לזה.

ובניגוד לכל מה שרשמתי לעיל, אני שמחה מאד עם הזוכה, הדברים שכתבתי רלוונטים להרבה מהכרזות (המצוינות!) שהועלו, ובעיקר רלוונטים לאלו שהצביעו להם.
ה' סיבב שיבחרו בה ושהיא תזכה? אז מגיע לה!

הדר מוריה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
היי לכולם,
זו הכרזה שלי, עיצבתי אותה ברעיון ה"made in china", (כמעט) הכל מיוצר בסין ומגיע לארץ, אפילו הבגדים שלנו, וזו בעצת זעקתי בנושא, ואחרי אתמול זה התגבר, הרובוטים, עיצוב העתיד. בעיניי סין היא מעצמה והיא התחרות שלנו בעניין היצירה והיזמות. התמחור משנה את הכל.
בחרתי במשפט של אדם סיני, יכול להיות שהוא פילוסוף, לא חקרתי עליו, שבעצם אומר "עיצוב טוב הוא הדרך הטובה ביותר להבדיל ביני לבין המתחרים", ושיניתי מעט ל"תמחור טוב הוא הדרך...", כי בינינו, התמחור הוא העניין אצל לקוחות פרטיים, וסין בעניין הזה מנצחת..(מישהו ביקר פה בaliexpress, לאחרונה?)...

קבצים מצורפים

• כרזה לתחרות.jpg
    כרזה לתחרות.jpg
    KB 521.2 · צפיות: 678

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
היי לכולם,
זו הכרזה שלי, עיצבתי אותה ברעיון ה"made in china", (כמעט) הכל מיוצר בסין ומגיע לארץ, אפילו הבגדים שלנו, וזו בעצת זעקתי בנושא, ואחרי אתמול זה התגבר, הרובוטים, עיצוב העתיד. בעיניי סין היא מעצמה והיא התחרות שלנו בעניין היצירה והיזמות. התמחור משנה את הכל.
בחרתי במשפט של אדם סיני, יכול להיות שהוא פילוסוף, לא חקרתי עליו, שבעצם אומר "עיצוב טוב הוא הדרך הטובה ביותר להבדיל ביני לבין המתחרים", ושיניתי מעט ל"תמחור טוב הוא הדרך...", כי בינינו, התמחור הוא העניין אצל לקוחות פרטיים, וסין בעניין הזה מנצחת..(מישהו ביקר פה בaliexpress, לאחרונה?)...
היי
תשמעי, טוב שהסברת פה כי הייתי ממש סקרנית..
ראיתי את הכרזה שלך (לשם שינוי, מהרבה שפשוט לא ראיתי..)
והיה ברור לי שיש פה איזה עומק מסוים, נסיתי להעמיק אבל לא הצלחתי להגיע אליו..
מה שבטוח שזה עשוי בצורה מעולה ומקצועית, ופשוט מאוד סימבולית..
מה שנקרא, למשכילים בלבד.. :)

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
היי לכולם,

המודעה שלך צעקה מקצועיות וקריאייטיב.
רק שאם אני לא מבינה מה זה 'יון ג'ונג יונג' - אז אין איך לדעת מה כתוב שם... פשוט סינית כפשוטה :)
ואני לא הולכת עם תרגומון צמוד...
אם היית שמה איזה משפט הסבר או קופי בעברית, זה יכל להיות מושלם.
ועוד משהו קטן שלא לגמרי הבנתי, דיברת על תימחור? או תשלום? (כי אלו 2 דברים)

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה