קורונה זעזוע: מנהל בית החולים החרדי 'מעיני הישועה' בדברים חמורים וקשים

מצב
הנושא נעול.

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרופסןר מוטי רביד התפטר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לכל הצוהלים והשמחים.
פרו' רביד קיבל פיטורין אתמול ועל כן יצאה ההודעה בשמו.
כבר הרבה זמן שהוא על הכוונת.
כמובן שכעת לאחר שכל מי ומי גינהו, פרסמו שהוא פוטר.
מידיעה.
(למרות שאני חושבת שהוא ראה את המוות בעיניים במחלקת קורונה ולדבריו יש בסיס...)

נחמי מן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
1602147930188.png

שואל ומשיב

משתמש מקצוען
לכל הצוהלים והשמחים.
פרו' רביד קיבל פיטורין אתמול ועל כן יצאה ההודעה בשמו.
כבר הרבה זמן שהוא על הכוונת.
כמובן שכעת לאחר שכל מי ומי גינהו, פרסמו שהוא פוטר.
מידיעה.
(למרות שאני חושבת שהוא ראה את המוות בעיניים במחלקת קורונה ולדבריו יש בסיס...)
עמית סגל :
צר לי, אך אינני קונה את הנראטיב שלפיו פרופסור רביד תקף את החרדים ואז התפטר/פוטר.

טקסט כה חריג ופתאומי ללא התראה מוקדמת משמיע מנהל בית חולים בעיר חרדית רק במקרה שכבר הבין שהפיטורים בדרך. ללא קשר לדיון בתוכן דבריו, סדר פעולות החשבון פה הפוך.

משה גל

משתמש מקצוען
עמית סגל :
צר לי, אך אינני קונה את הנראטיב שלפיו פרופסור רביד תקף את החרדים ואז התפטר/פוטר.

טקסט כה חריג ופתאומי ללא התראה מוקדמת משמיע מנהל בית חולים בעיר חרדית רק במקרה שכבר הבין שהפיטורים בדרך. ללא קשר לדיון בתוכן דבריו, סדר פעולות החשבון פה הפוך.
עמית, בנאדם עם ראש על הכתפיים

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
כבר ב-9 וחצי פורסם, עוד לפני שהתפטר:

"יוסי אליטוב בטוויטר: ‏טוויסט בעלילה: סדרת הראיונות על המגזר של פרופ׳ מוטי רביד, הגיעה לאחר שהנהלת המרכז הרפואי ״מעייני הישועה״, בראשות שלמה רוטשילד, אותתה לרביד על כוונתה לפטרו בקרוב. מעניין לשמוע תגובה רשמית מהמרכז הרפואי על עתידו של רביד ועל ראיונותיו האחרונים לתקשורת."

racheli.

משתמש פעיל
כבר ב-9 וחצי פורסם, עוד לפני שהתפטר:

"יוסי אליטוב בטוויטר: ‏טוויסט בעלילה: סדרת הראיונות על המגזר של פרופ׳ מוטי רביד, הגיעה לאחר שהנהלת המרכז הרפואי ״מעייני הישועה״, בראשות שלמה רוטשילד, אותתה לרביד על כוונתה לפטרו בקרוב. מעניין לשמוע תגובה רשמית מהמרכז הרפואי על עתידו של רביד ועל ראיונותיו האחרונים לתקשורת."
מעניין שזה פורסם אחרי הראיון המדובר....
למה הם לא כתבו את זה אתמול?? כי הם ידעו שידיע בעקבותיו פיטורין.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
לצערנו אני מעריך (ותזכרו את המילים שלי) שמהיום בכל מהדורות החדשות למשך כמה ימים הוא יתראיין בכל ערוץ ובכל רדיו, ויספר דברים נגד הציבור שלנו.
ויאמר שלא יכל יותר לשתוק לנגד ההתנהלות שלנו. ושבגללנו הנגיף ממשיך להשתולל. ושהעומס בבתי חולים בגללנו.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
לצערנו אני מעריך (ותזכרו את המילים שלי) שמהיום בכל מהדורות החדשות למשך כמה ימים הוא יתראיין בכל ערוץ ובכל רדיו, ויספר דברים נגד הציבור שלנו.
ויאמר שלא יכל יותר לשתוק לנגד ההתנהלות שלנו. ושבגללנו הנגיף ממשיך להשתולל. ושהעומס בבתי חולים בגללנו.
שכחתי:
ושהוא שלם עם ההחלטה להתפטר ושלם עם הדברים שאמר

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה