קורונה זעזוע: מנהל בית החולים החרדי 'מעיני הישועה' בדברים חמורים וקשים

מצב
הנושא נעול.

היונה לבנה

משתמש מקצוען
זה לא אותו אדם שסירב להכניס מתנד'בים למחלקות קורונוה, בניגוד לבתי חולים אחרים?
אין לי מושג מי כי בסופו של דבר יש צוות שלם שמקבל החלטות כדוגמת המנהל דר' רוטשילד, סורקין, ברייר, ועוד רבים נוספים מהמגזר החרדי שלא ידועים בתור שונאי חרדים...
מה גם שיתכן שיש לזה סיבות רפואיות שאיני מתימר להבינם
אבל את הראיון היום זה היה הוא ורק הוא שדיבר בגסות ובבוטות ועל כך בלבד המחאה.
אין צדק בדברי?

היונה לבנה

משתמש מקצוען
יו״ר ועדת חוקה ח״כ יעקב אשר למרציאנו וסגל בגל״צ: ״דבריו של פרופ' רביד חמורים מאוד, מעניין למה הוא 'גילה' את האבחנה הזו רק אחרי 20 שנה שהוא עובד בציבור החרדי, הדבר היחיד שניתן לומר לזכותו הוא שהעומס והתשישות בעבודה הביאו אותו לאמירה האומללה הזו״.

רבקי86

משתמש צעיר
יתכן שהוא צודק כלפי קבוצות מסוימות אבל ודאי לא בהכללה גורפת, נקודה ראשונה.
נקודה שניה, 'פרשני' המגזר המהוללים, חלקכם ששתק אל מול תופעת הזלזול וההפקרות, בבקשה תשתקו גם עכשיו. נתתם גיבוי לפירצה, אל תתלוננו על כל מי שיעבור דרכה.
כן, הגיע הזמן לחשבון נפש בתוכנו לפני שנפנה לבעיות שמחוצה למחננו.

גדולה מהחיים

משתמש מקצוען
לא הבנתי ממה נפגעים...
הוא חידש כאן משהו? :(
אולי הוא יצליח לעורר... האמת שגם אני התאכזבתי קשות מהתנהגות של חלק מן הציבור שאליו אני משתייכת.

כי הוא לא מדבר רק על הקורונה
הוא אומר שזה התנהלות של ציבור שחונך מקטנות שחייבים להם הכל
אני ואפסי עוד
ציבור שרגיל רק לקחת ולא לתת כלום

וכו'.

וגם אם חלקים מתוכנו לא מתנהלים כמו שצריך
זה עדיין לא מצדיק השמצה כזו!!!!!!!!

מירה דביר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תסלחו לי,
הזעזוע של העתונאים החרדיים הרבה יותר מזעזע אותי.
כדבריו של אלכסנדר ינאי לשלומציון המלכה:
אל תתיראי מן הפרושין ולא ממי שאינן פרושין, אלא מן הצבועין שדומין לפרושין, שמעשיהן כמעשה זמרי ומבקשין שכר כפנחס"
תודה!!!

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא הבנתי ממה נפגעים...
הוא חידש כאן משהו? :(
אולי הוא יצליח לעורר... האמת שגם אני התאכזבתי קשות מהתנהגות של חלק מן הציבור שאליו אני משתייכת.
גם אם הוא לא חידש כלום, הנזק שהוא גרם לציבור שהוא נהנה ממנו במשך שנים, הוא בלתי יכופר

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
משפט מסכם לכל הנושא.לדעתי
ממש לא.
המסקנה היא שצריך להפסיק להוריד את הראש מול ההתרסות הללו כל הזמן. שהציבור צריך להפסיק לספוג עוד ועוד. לא צריך ללכת להפגין אבל יש כח צרכני שיכול למוטט כל גוף במדינה הזו

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
הרי הם בעצמם תמיד אומרים, צריך לפגוע לישיבות בכיס רק ככה הם יבינו.
הגיע הזמן לנהפוכו

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
המהדורות וכל המבזקים של כל שעה פותחים עם ההסתות הללו. ובסוף מגיע התנצלות שלא הובנתי ולא זה... וזה לא זוכה לסיקור בכלל. ובכלל הם לא חוזרים בהם

בכל מאודך

משתמש פעיל
גם כשיש ביקורת לא צריך לומר אותה בצורה מכוערת ומכלילה כ''כ:
לא היה עד היום קהל שלם שפורק עול בצורה כזאת והורג אנשים. אני לא מבין מה הקשר בין דת לבין מה שהם עושים. הם התחנכו לקבל הכל ולא לתת כלום במשך שנים".
אבל מה לעשות שהוא צודק. יש בתוכנו קהלים שלמים, לא רק קהל שלם, שפורק עול בצורה כזאת. והתוצאה של הורג אנשים הוא רואה בחייו.
על החלק השני יש הרבה מה לדבר, אבל זו לא אנטישמיות, זה תמונת מבט של רוב אזרחי המדינה על כך שאנו לא מוציאים רופאים [להוציא כמה בעלי תשובה צדיקים גדולים] ועוד הרבה תחומים.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
גם כשיש ביקורת לא צריך לומר אותה בצורה מכוערת ומכלילה כ''כ:
לא היה עד היום קהל שלם שפורק עול בצורה כזאת והורג אנשים. אני לא מבין מה הקשר בין דת לבין מה שהם עושים. הם התחנכו לקבל הכל ולא לתת כלום במשך שנים".
זה באמת משפט מצמרר!!!! אבל לצערי בשקט מתחת לכרית יש כל מיני דברים שנחשפנו אליהם במשך החג ראיתי רבים שלא מקפידים על ההנחיות. או על בידוד מספיק אני מכירה משהוא ששהה עם חולה שלח את החולה למלונית ויצא מהבית להורים אחרי 7 ימים מהחשיפה ,מזעזע ,ושוב נדגיש שלא בטוח שבתל אביב שומרים ...רק שם לא נבדקים.אבל זה ויכוח ישן!!נמאס

שאף

משתמש מקצוען
אבל מה לעשות שהוא צודק. יש בתוכנו קהלים שלמים, לא רק קהל שלם, שפורק עול בצורה כזאת. והתוצאה של הורג אנשים הוא רואה בחייו.
על החלק השני יש הרבה מה לדבר, אבל זו לא אנטישמיות, זה תמונת מבט של רוב אזרחי המדינה על כך שאנו לא מוציאים רופאים [להוציא כמה בעלי תשובה צדיקים גדולים] ועוד הרבה תחומים.
אולי די עם להצדיק כל אנטישמיות.
אולי די עם ההלקאה העצמית?
בכל ציבור יש שוליים!!
גם אצלינו.
ואצלנו נשמרים הרבה יותר מבציבור הכללי אתה יכול ללכת כרגע לראות את תל אביב לעומת בני ברק!!!

עוד רגע גם תגידו שהוא אמר את הדברים מתוך דאגה ?!

אחת.....

משתמש פעיל
האם הציבור החרדי שוב ישתוק ויקבל התנצלות שלא משודרת בכל מקום?
או שכל הציבור החרדי יחליט פה אחד להחרים את בית החולים, עד לפיטוריו המיידיים של המנהל?
הציבור החרדי לא שומר על החוק בעניני הקורונה ????
פרופסור מוטי רביד הנכבד לא שומר על החוק
מבחינת החוק הוא אמור להיות בפנסיה...
קודם כל שיתקן את עצמו!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה