דרוש מידע זמרים מומלצים לחתונה🎤🎤🎤 אשמח להמלצות!

מצב
הנושא נעול.

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ברור שזה משנה חתן שלוקח זמר מעניין אותו מה אנשים חושבים
זה נכון מאוד! אבל לגבי חברים ומכרים, ולא ניקים אנונימיים בפרוג שאף עלולים להיות מונעים מאינטרסים אישיים.

עת לדעת

משתמש חדש
אני חושב שאפשר לבדוק מחתונות מהתקופה האחרונה באופן כללי (ודאי שלגבי חתונות מה שחשוב שיהיה מקפיץ ושמח ולכן בכלל לא כדאי לקחת את הזמרים הכי ידועים)

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
לא יודעת מה היום...
נכון ללפני כמה שנים- היה אצלינו את יוסי ברגר ויהודה גלילי והיה מטורף
חתונה שמחה ברמות הזויות
ב"ה

אני רואה פה הרבה אמירות על כל מיני זמרים
ורובם באמת נכונים (אני מכיר טוב)
אבל הנושא סטה מהדיון
לגופו של עניין אם אתה מחפש זמר+קלידן/תזמורת
תכתוב לאיזה מגזר מדובר כמה הסכום בערך
ולפי זה יהיה אפשר להגיב
זה לא נכון לשאול באופן כללי
לדוגמה עמירן דביר הוא זמר מטורף אבל לא מתאים לישיבות לטאיות סגורות (לישיבות ירושלמיות יותר)
וכנ"ל לגבי תזמורת
מאידך יש הרבה זמרים שלא מתאמים לישיבות פתוחות יותר
ולכן כל עוד שלא תמקד יהיה מאוד קשה לעזור

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זמר שלדעתי מושלם, יחסית זול, ושוה יותר מכל מה שהציעו פה עד עכשיו הוא:
משיח אביבי.
בשוק שלא הציעו אותו עד עכשיו.
מקפיץ, עדכני, מתאים לכל הסגנונות

עוף דורס

משתמש פעיל
זמר שלדעתי מושלם, יחסית זול, ושוה יותר מכל מה שהציעו פה עד עכשיו הוא:
משיח אביבי.
בשוק שלא הציעו אותו עד עכשיו.
מקפיץ, עדכני, מתאים לכל הסגנונות
היום אנשים מחפשים זמרים גם אם שם מחילה אבל אני לא מכיר את משיח חביבי אבל אם מחפשים משהו זול ומקפיץ אני מכיר אורגניסט וזמר ברסלב שלוקחים ביחד בין ארבע לחמש אלף

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
משיח חביבי
משיח אביבי :LOL:
וכמה שידוע לי יש לו שם של דיי תותח ומוכר מאוד בעולם הישיבות, לא תמיד חייבים לשלם 20,000 לאיזה אילסון/ברומר ששרים שעה וחצי.. אבל זו דעתי, והייתי בחתונות שלו כמו בחתונות של ברומר, והוא עוקף בענק!!!
(מילא צמד דיקמן.. שכל חתונה אצלם זה כאילו הם מתחתנים מינימום...)

ברמן

משתמש צעיר
מי שרוצה שיהיה חתונה יפה ושמחה צריך להביא להקה או אורגניסט שמכירים את הזמר ועובדים איתו הרבה זמן ויש כמה כאלה כגון ברומר עם נחשוני אילסון עם סוסנה נמואל הרוש עם דני אבידני יוסי ברגר עם גלילי שלמה כהן עם עמי כהן וכו [יש לומר שהזמרים שכתבתי עובדים עם עוד הרכבים אבל כתבתי בקצרה]

עוף דורס

משתמש פעיל
מי שרוצה שיהיה חתונה יפה ושמחה צריך להביא להקה או אורגניסט שמכירים את הזמר ועובדים איתו הרבה זמן ויש כמה כאלה כגון ברומר עם נחשוני אילסון עם סוסנה נמואל הרוש עם דני אבידני יוסי ברגר עם גלילי שלמה כהן עם עמי כהן וכו [יש לומר שהזמרים שכתבתי עובדים עם עוד הרכבים אבל כתבתי בקצרה]
נכון אנ פעם הייתי בחתונה של חבר והיה את נתנאל ישראל אם איזה אורגניסט שהוא לא מכיר ועם לא ידוע להסתדר ביחד בכלל

אני לקחתי את מנדי וייס ביחד עם שרוליק דייטל שלוקח זול יחסית אבל הם משתלבים מעולה (מנדי וייס אמר לי שהוא מסתדר איתו מעולה)
תכל'ס היה חבל על הזמן מטורף לחלוטין!
והכי חשוב זה לא יצא כ"כ יקר (למרות שזה היה מנדי וייס, בגלל השילוב).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה