זמינות של בנקים למשכנתאות

קושר ציציות

משתמש רשום
האם יש סניפים של בנקים שבהם העומס פחות גדול ואפשר לקבל א"ע יותר מהר?
כל הבנקים שבהם ביקרתי העומס גדול ונראה שבכלל לא מחפשים תיקים חדשים....
אני עם רכב ואם מישהו יכול לתת לי המלצה לסניף או פקיד פחות עמוס ואולי גם שנותן ריביות יותר טובות זה יעזור לי מאוד.
לא משנה המיקום בארץ...

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
האם יש סניפים של בנקים שבהם העומס פחות גדול ואפשר לקבל א"ע יותר מהר?
כל הבנקים שבהם ביקרתי העומס גדול ונראה שבכלל לא מחפשים תיקים חדשים....
אני עם רכב ואם מישהו יכול לתת לי המלצה לסניף או פקיד פחות עמוס ואולי גם שנותן ריביות יותר טובות זה יעזור לי מאוד.
לא משנה המיקום בארץ...
רוב רובם של הבנקאים השיגו את היעדים שלהם השנה, וכרגע הם לוקחים רק תיקים מיועצי משכנתאות שמתחשק להם לקחת.

מחשבון

משתמש רשום
D I G I T A L
והאם בתוך בנק אחד-ניתן לקבל הצעה אחת מסניף אחד ושניה מסניף אחר?
(אחדד את השאלה-האם יש ענין במכרז ללכת דוקא לסניף ספציפי בבנק ספציפי?)

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
זה ממש תלוי דבר ראשון בנתוני ההכנסות שלך ונתוני הנכס, בנקים שונים מתייחסים באופן שונה לסוגי הכנסות שונים, כמוכן אם מדובר בדירה מפוצלת גם יש בנקים שנותנים משכנתא וכאלו שלא.

אם הכל חלק לגמרי, זה תלוי בסניפים הקרובים אליך ובקשר שיש עם הבנקאים.

מחשבון

משתמש רשום
D I G I T A L
מדובר על דירה יחידה ,ההחזר החודשי המוערך הינו 1/3 מסך ההכנסות,
עבר בנקאי נקי.
מהם בגדול הבנקים המומלצים?

תודה

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
אם ההכנסות כולם מסודרות אז תפנה לפועלים, דיסקונט והבנק בו מתנהל העו"ש שלך.
לגבי זמינות, זה תלוי מאוד באזור וכמובן בקשרים...

מחשבון

משתמש רשום
D I G I T A L
שאלה נוספת-
יש מצב כזה של לוח תשלומים שההחזרים קטנים בהתחלה ולאחמ"כ גדלים?

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
בדרך כלל כשקונים דירה מקבלן ניתן לעשות תקופת גרייס (תשלום ריבית בלבד) על למועד הכניסה לדירה,
אם זה לא המצב, תצטרך הסבר מאוד טוב לבנק למה עכשיו אתה רוצה לשלם פחות ולמה בהמשך אתה צופה שתוכל לשלם יותר וזה בדרך כלל יהיה לתקופה קצרה.
לחילופין, ניתן לפרוס את המשכנתא לתקופה מקסימלית (עם החזר נמוך) ובהמשך למחזר, לצמצם שנים ולהגדיל את ההחזר החודשי

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בדרך כלל כשקונים דירה מקבלן ניתן לעשות תקופת גרייס (תשלום ריבית בלבד) על למועד הכניסה לדירה,
אם זה לא המצב, תצטרך הסבר מאוד טוב לבנק למה עכשיו אתה רוצה לשלם פחות ולמה בהמשך אתה צופה שתוכל לשלם יותר וזה בדרך כלל יהיה לתקופה קצרה.
לחילופין, ניתן לפרוס את המשכנתא לתקופה מקסימלית (עם החזר נמוך) ובהמשך למחזר, לצמצם שנים ולהגדיל את ההחזר החודשי
כפי יכולתך במזרחי

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אם ההכנסות כולם מסודרות אז תפנה לפועלים, דיסקונט והבנק בו מתנהל העו"ש שלך.
לגבי זמינות, זה תלוי מאוד באזור וכמובן בקשרים...
יכול להיות של @פרקל משכנתאות יש משהו מיוחד בפועלים, אבל ככל הידוע לי הם מאד חלשים לאחרונה, שמעתי את זה גם מעוד יועצים.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אם הרצון הוא עליה הדרגתית, אפשר להצמיד הרבה למדד, לקבל החזרים ראשוניים קטנים שגדלים עם הזמן.
מודע שזה עמדה לא פופולרית, אבל אני אישית השתמשתי בזה (בהתייעצות עם הלקוח כמובן, תוך שאני מראה לו את הסיכונים הכרוכים בכך) פעמיים.

abc321

משתמש פעיל
יכול להיות של @פרקל משכנתאות יש משהו מיוחד בפועלים, אבל ככל הידוע לי הם מאד חלשים לאחרונה, שמעתי את זה גם מעוד יועצים.
היה להם עליה במרווחים באמצע ינואר מעבר לעליה בעלויות הגיוס,
אך עדיין אפשר לקבל הצעות מאוד טובות (כמובן לא כמו טרום העליות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה