קורונה זכרו - דבר לא השתנה !

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ו... לכן , גם אם אתם מרגישים תסמינים, אל תלכו חלילה להיבדק כדי לא לקלקל את השבוע .... ולא לגזור על כולנו סגר נוסף...

ועכשיו ברצינות, מה מטרת האשכול ודומיו?

כולנו עם יד על הדופק, כולנו סקרנים, כולנו מתפללים (מהמרפסות כמובן) בואו נמנע מלהפיץ פחד ופאניקה שלא מועילים לאף אחד.
כנראה אתם באמת לא יוצאים מהבית
התפללתי בשבת בכמה מניינים 95 אחוז לא לבשו מסכות
הייתי בסופר גדול ביום רביעי והיה פיצוץ של אנשים בלי מרחק
הרחובות מתמלאים העסקים חוזרים
וצריך רחמי שמים מרובים
זו לא זריעת פאניקה
פשוט מסבירים לציבור שהקורונה לא נגמרה

סמינר דוד

משתמש מקצוען
נכון, אני לא יוצאת מהבית, כבר חודש וחצי.

אבל היום לא דיברתי על המתפללים, סתם סיבוב בעיר, מחוץ לשכונה שלי.

את המתפללים אני רואה ליד הבית שלי, כולם עם מסכות. הילדים, ההורים, כולם.

התרחקתי יותר למרכז, וראיתי שלא. אחוז גבוה היו ללא מסכות.

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
כנראה אתם באמת לא יוצאים מהבית
התפללתי בשבת בכמה מניינים 95 אחוז לא לבשו מסכות
הייתי בסופר גדול ביום רביעי והיה פיצוץ של אנשים בלי מרחק
הרחובות מתמלאים העסקים חוזרים
וצריך רחמי שמים מרובים
זו לא זריעת פאניקה
פשוט מסבירים לציבור שהקורונה לא נגמרה
אין לי מושג איפה אתה גר, אבל אצלנו המראות אחרים...
אנשים בהחלט מודעים לסכנה, ולא יחזור על עצמו בתקופה הקרובה אירועים כמו פורים, כך שיש סיכוי שהנגיף יעלם.
כמובן, רק אם יקפידו על שמירת ההנחיות באדיקות, ואל יבוש מפני המלעיגים...
בתקוה לרחמי שמים!

לווים

משתמש מקצוען
תראו כמה אנשים נזהרו, לא יצאו מהבית כלל ונפטרו.. אין לנגיף הזה שום כלל.. רק ה' יחליט...

רק שלא ילמדו מלאו הן...
זה לא אומר שבגלל שלא מבינים מהיכן הרב הבר נדבק שכולם יכולם לצאת כי ממילא גם בלי לצאת נדבקים....

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
היכן אתה משיג את המידע
תוכל לתת מקור ?
התמונה שהעליתי צורפה להודעה הבאה והופיעה בווטסאפ של 'הקו החרדי':
מטריד: דו"ח יישובים שפורסם היום מלמד על שינוי מגמה בערים החרדיות, עם עליה - עדיין מינורית - בשיעור התחלואה בימים האחרונים.סך חולים חדשים ב3 ימים האחרונים.

מתמיד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נתון קצת סותר ?
‏‏לכידה.JPG

8 חולים חדשים בכל מדינת ישראל ביממה האחרונה

מקור

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה מאתמול בלילה, לא ביממה האחרונה

סימפטי

משתמש פעיל
הנגיף לא השתנה ,
יכולת ההדבקה שלו לא השתנתה ,
סכנת החיים לא השתנתה .

הדבר היחיד שהשתנה זו הכדאיות הכלכלית ,חברתית , רפואית , בהדבקה מחודשת מבוקרת . מצד השלטונות .
כל אחד ואחד מאיתנו צריך לזכור שהוא לא מחוייב ל "הקלות " .
( אני לא מדבר כמובן על הישיבות והיכלי התורה - שם גדולי ישראל הם המחליטים הבלעדיים )

השמרו לנפשכם .
כל זמן ששומרים מרחק שתי מטר סיכוי ההדבקה הוא קטן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה