דרוש מידע זירוז צמיחת שיער אצל ילד

חני_ריש

משתמש חדש
אומרים שעיסוי השיער בשמן קיק עוזר מאד לצמיחת ועיבוי השיער.
לא ניסיתי.

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
מנסיון מה שהכי עוזר: לגזור את השיער.
לבת שלי אמרנו שיהיה לה קוקו בכיתה א.
אבל מאז שהתחלתי לגזור לה את השיער (לבד ואצל ספרית) גדל לה השיער וכבר לפני גן חובה היה לה קוקו מכובד.
עכשיו יש לי עוד בת עם אותו סיפור והתחלתי לגזור וכבר רואים שינוי.
בתחילה מה שיש לגזור זה שתיים וחצי שיערות אבל מפעם לפעם יש יותר.... בערך כל 3 חודשים.
בהצלחה

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אבל מאז שהתחלתי לגזור לה את השיער (לבד ואצל ספרית) גדל לה השיער וכבר לפני גן חובה היה לה קוקו מכובד.
בתחילה מה שיש לגזור זה שתיים וחצי שיערות אבל מפעם לפעם יש יותר.... בערך כל 3 חודשים.
בהצלחה

מאיזה גיל לגזור ?

ריקי קלפהולץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני ניסתי באופן אישי על הבן שלי את השמפו של טום וג'רי
וזה גרם לילד לנשירה נוראית!!!
ממליצה בחום להמנע מהשמפו הזה!!!

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בהצלחה

מנסיון זה עוזר,
לגדולה גזרתי את כל התלתלי גיפה שנהיו לה מאחורה, השער התמלא חזרה ממש מהר, ובשער בריא וטוב
ולקטנה (יש לה בלי סוף שיער), אני גוזרת מידי פעם פוני, והשיער של הפוני אורך הרבה יותר מהר משאר השיער...

עוד משהו שאני עושה כשבועיים וכבר רואים תוצאות - קרם לשיער כל יום (לי יש את של פנטן לתלתלים), השיער נהיה בריא הרבה יותר, והקוקו נראה לי גם מתחיל לצמוח, אני לא יודעת אם זה סוג הקרם, או שזה העיסוי, אבל זה עובד לא רע בכלל...

ctrl c

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
עריכה והפקת סרטים
אחותי גזרה מגיל שנה קצוות ממש קטנים
ותוך שנה נהיה לו שיער ממש יפה

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
תשאלי את הבחורות סמינר....
בדרך כלל כולם משתמשות בדברים עם שמן קיק
אבל אילני מושג אם מותר להשתמש לילדים!!! ואם זה לא טוב.. תבררי...
ואולי כדאי לשאול רופא..
יש פעמים שזה מעיד על חוסר בוטימנים ומינרלים מסויימים בגוף...

הקוזניצר

משתמש צעיר
אחיינית שלי השתמשה עם שמפו נבט חיטה וזה לא עזר אבל רופא נתן איזה שמפו רפואי ובאמת התחיל לגדול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה