קורונה זה נקרא תסמינים?

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
לאחר ששהיתי ליד חולה קורונה במשפחה ולא הרגשתי טוב, עשיתי בדיקה דרך מד"א,
שבוע עבר ולא הגיעו תוצאות, בררנו- והבדיקות נאבדו!
לאחר כמה ימים עשיתי בדיקה נוספת דרך מד"א,
עברו עוד כמה ימים- קבלתי תשובה שלילית.
עד שהגיעה התשובה- לכו תדעו אם היה קורונה או לא...
כמה זמן היית ליד החולה?? הייתם עם מסכות???
אני הייתי ליד חברה שיש לה תסמינים והיא היתה עם בת דודה שלה שקיבלה תשובה חיובית לקורונה ואני ממש מפחדתתת, החברה עשתה בדיקה ועדיין אין תשובה

.....

משתמש מקצוען

מה זה אומר לגבי מי שעשה היום בדיקה?

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא יודעת על מכבי וכללית.
כן יודעת על מאוחדת לעומת לאומית.
היו אצלנו חולים במשפחה שמבוטחים בשני הקופות.
לאומית היו הרבה הרבה יותר יעילים.
מהירות בדיקה ומהירות תשובה.
מקבלים בלאומית גם תשובה טלפונית ואין צורך לנסות להתקשר לחייג וכו.
היה רושם שמאוחדת שמנה וכבדה...
בקיצור--- אם אתם במאוחדת תתאזרו בההההרבה סבלנות
נכון לגמרי. בלאומית שלחו את אח שלי לקופה קטנה ליד הבית לעשות את הבדיקה ובערב הם כבר התקשרו לתת תשובה אפילו שהיה שלילי ואותי טרטרו במכבי לעיר אחרת ואמרו שאם התשובה שלילית זה יהיה רק באתר ואנחנו מאותו עיר

עמליה 098

משתמש מקצוען
האם ירידה בטעם ובריח, לא אובדן של חוש הטעם והריח אלא הפחה- האם זה מהווה תסמין? הכי חשוב לי לקבל תשובות ממי שחוו אובדן טעם וריח.
תודה

Rocheli

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עשית משטח
לבת שלי היה כאבי רגליים והרגשה כללית לא טובה וקצת גרון
לפני קורונה הרופא עשה משטח ויצא חיובי
כן כתבו פה שאנשים גילו קורונה לפי כאבי רגליים
מעניין...

.....

משתמש מקצוען
יש מישהו שעשה היום בדיקה וקיבל תשובה?

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עלול להיות סימפטומים של סטרפטקוק בגרון.
כדאי לבצע משטח.
רשמתי למעלה בדיוק כמו אצלי
ויצא משטח גרון חיובי
רופא לא הסכים שנבוא לעשות משטח כי טוען שבקורונה הרופאים לא עושים משטחים.
עשינו משטח ביתי ויצא שלילי. (בתקוה ש"רופאים" כמונו עשו נכון)
הרופא הזה שהוא מומחה גדול טען שכאבי רגליים שמלווים סטרפ. הם בד"כ חזקים מאד שאי אפשר ללכת...
הוא אמר שזה ככל הנראה זה כאבי גדילה.

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כן כתבו פה שאנשים גילו קורונה לפי כאבי רגליים
מעניין...
כשדיברתי עם הרופא היום לא העלה כלל את הרעיון של קורונה.
המזכירות של בקופ"ח לא הסכימו שאבוא כי טענו שזה חלק מהתסמינים, אבל הרופא אפילו לא התייחס לאפשרות של קורונה.

.....

משתמש מקצוען
המזכירות של בקופ"ח לא הסכימו שאבוא כי טענו שזה חלק מהתסמינים, אבל הרופא אפילו לא התייחס לאפשרות של קורונה.
מה אכפת לך לעשות בדיקה?
תבקשי מהרופא לעשות וזהו

• תודה
Reactions: nar

המאורות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ילד קטן שיש לו מעט חום של 37.5
במעון שיקומי שהוא לומד שם, דרשו לעשות לו בדיקה
השאלה - אם מחייבים בבידוד עד התוצאות על דבר כזה?

ובכללי - האם כל מי שרופא משפחה מפנה לבדיקה עם סיפטומים כאלו ואחרים, מחויבים בבידוד או לא?

נחמדת

משתמש מקצוען
עד איזה שעה הגיוני לקבל תשובה באתר? גם בשעות אלו, או להתייאש ולחכות לבוקר? מדובר על בדיקה שנעשתה לפני יותר מ30 שעות במכבי.

.....

משתמש מקצוען
עד איזה שעה הגיוני לקבל תשובה באתר? גם בשעות אלו, או להתייאש ולחכות לבוקר? מדובר על בדיקה שנעשתה לפני יותר מ30 שעות במכבי.
אני מחכה לתשובה על בדיקה שעשיתי היום בבוקר.
שמעתי שהיה היום עומס במכבי על בדיקות,
מקודם דיברתי עם מכבי והם אמרו שאין להם איך לבדוק אם יש תשובה כי יש להם תקלה כרגע במערכת.
אני מחכה ולא מתייאשת......
אם מגיע לכם תשובה תעדכנו

.....

משתמש מקצוען
יש פה מישהו שקיבל בפחות מ-48 שעות? יש לי למה לחכות?

טרי

משתמש פעיל
מישהו סיפר לי שלבנו יש חשש לקורונה והרופא קבע להם תור לבדיקה בקופ"ח, ומכיון שהקופה קצת רחוקה להם מהבית שאלו איך אנחנו מגיעים לבדיקה? וענו להם אפשר ליסוע באוטובוס. זה נשמע לכם הגיוני?

.....

משתמש מקצוען
מישהו סיפר לי שלבנו יש חשש לקורונה והרופא קבע להם תור לבדיקה בקופ"ח, ומכיון שהקופה קצת רחוקה להם מהבית שאלו איך אנחנו מגיעים לבדיקה? וענו להם אפשר ליסוע באוטובוס. זה נשמע לכם הגיוני?
לדעתי לא, אם אין דרך לבוא לבדיקה שולחים את ההפניה למדא ומדא מגיעים לעשות את בבית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה