כללי זה לא הלוגו של שטראוס?

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י Zeevi.Co;318239:
יש אפשרות לקבל קישור ישיר למקור הלוגואים החינמיים שבו מופיע הנ"ל???

נכתב ע"י סיכת משרד;318262:
אני מעוניינת בלינק לאתר ההוא, אפשר לקבל?

נכתב ע"י שיר123;318268:
גם אני....

תודה!

נכתב ע"י ariels;318272:
אשמח גם לקבל קישור. תודה!!

נכתב ע"י קליפ;318290:
גמאני ביקשתי לינק ולא שלחו לי, אפשר בבקשה???
תודה!

נכתב ע"י יעל10;318302:
אשמח לקבלו באישי

העליתי את הקובץ לפה בתגובה 16...
לא מספיק טוב?

אם זה ממש קריטי אני יכול לשלוח קישור למקור בפרטי... (זה לא אתר הכי מתאים לרוח הפורום)

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תגובה כפולה סורי:(

Zeevi.Co

משתמש פעיל

מבינים

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
למה לא הכי פשוט לחשוב שהאתר ההוא עיצב את זה אחרי שראו את הלוגו של שטראוס?!

וכמובן, עשו שינויים קלים שלא יעמדו לתביעה?

אילנה1

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י מבינים;318436:

גם לי נראה כך.
נראה לכם שחברה ענקית כשטראוס+עלית, יעשו כזו טעות??? במיוחד בעידן האינטרנט שהכל גלוי וידוע,
אין מצב!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י מבינים;318436:

אין אפילו צל של ספק שהלוגו הגיע לשטראוס מהאתר הזה ולא בכיוון הנגדי.

נכתב ע"י אילנה1;318507:
גם לי נראה כך.
נראה לכם שחברה ענקית כשטראוס+עלית, יעשו כזו טעות??? במיוחד בעידן האינטרנט שהכל גלוי וידוע,
אין מצב!

מה לעשות, לפעמים גם ה"ענקים" עושים פאדיחות...

יפה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברהם;318515:

מה לעשות, לפעמים גם ה"ענקים" עושים פאדיחות...

גם לי נראה לך.
אני בטוחה ששטראוס לא התכוונו שהלוגו ימכר באתר כל שהוא, וכמובן לא שאח"כ הוא יפרץ לשימוש חופשי. הפדיחה היא, לדעתי, של החברה שעיצבה את הלוגו הזה, ועיצבה גם את כל הסידרה, מרחה אותו על שטראוס בכמה הסברים מלומדים (שהם בהחלט נכונים, הלוגו בהחלט משדר מה שהם רצו) ומכרה אותו היכן שהוא באינטרנט, באיזה שהוא שלב רוב הדברים שנמכרים באינטרנט, מגיעים לאתרי שיתוף.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יפה;318520:
גם לי נראה לך.
אני בטוחה ששטראוס לא התכוונו שהלוגו ימכר באתר כל שהוא, וכמובן לא שאח"כ הוא יפרץ לשימוש חופשי. הפדיחה היא, לדעתי, של החברה שעיצבה את הלוגו הזה, ועיצבה גם את כל הסידרה, מרחה אותו על שטראוס בכמה הסברים מלומדים (שהם בהחלט נכונים, הלוגו בהחלט משדר מה שהם רצו) ומכרה אותו היכן שהוא באינטרנט, באיזה שהוא שלב רוב הדברים שנמכרים באינטרנט, מגיעים לאתרי שיתוף.

גם לטעמי זה ההסבר
מה שכן, אני לא בטוחה שהלוגו לגמרי מתאים לשטראוס-עלית
לי מההתחלה הוא היה נראה לא 100%
כאילו, מאוד חדשני ומעניין, אבל לא לגמרי מתחבר אליהם דווקא.

PURE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
...

קבצים מצורפים

• baruch-naeh-calcalist-.jpg
    KB 171.5 · צפיות: 9

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י ברוך נאה;318534:
צריך להיות איזה 'אני מאמין' שיעצב את דרך החשיבה.

או במילים אחרות
'הנה, זה אחלה לוגו! אני לא מאמין שאי-פעם מישהו יעלה על זה שהורדתי את זה מהאינטרנט, אבל ליתר ביטחון - נשחק קצת עם הצבעים, אז ייקח 5 דקות יותר. סה"כ 10 דקות, לא נורא. משלמים לי על זה משכורת של חודש...'

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ואחרי כל זה, נעבוד על לוגו יממה, ואחר כך ישלמו לנו.. כמה?
מה שיש לנו ללמוד מכאן, שהכי חשוב, אבל הכי, זה מיתוג אישי!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י אברהם;318515:

למה אתה חושב ככה? זתומרת, זה הגיוני, אבל קיימת גם האפשרות השניה:
יכול להיות שמישהו העתיק/קיבל השראה מהלוגו של שטראוס וכלל את זה בחבילה שהוא מציע למכירה...
יש לך איזו ראיה מי קדם למי?

לדעתי מעצב בקנה מידה כזה, מכיר את הסיכונים של שימוש בחומר מוכן. קשה לי להאמין שהוא היה לוקח צ'אנס כזה. מצד שני... לך תדע...

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה שלא ברור לי, למה אפילו את הצבעים השאירו בדיוק כמו שהם?
אם אני הייתי מקבלת השראה ממשהו קיים הייתי משנה קצת את הצורה, הצבעים, המראה הכללי, ולא משאירה את זה כמו שזה (בשינויים מזעריים, אבל ממש ממש מזעריים).
ולגבי מה קדם למה-
אם מישהו יעשה חקירה קטנה, ויגיע לאתר המקורי שבו זה פורסם למכירה, יהיה ניתן לדעת מה קדם למה, כי יש תאריך פרסום לכל קובץ (מתי המוכר העלה את זה לאתר).

abrill

משתמש רשום
רבותיי הוא המעצב, וזה שהוא השתמש באימג' קיים, אין בזה שום בעיה ואפילו לא טעם לפגם, זה פשוט היה מתאים לרעיון שהוא מצא, מדובר ביוצר שמיתג דברים ברמה מספיק גבוהה כדי שלא יאלץ לחפש איזה קשקוש ולהגיד תראו מה עיצבתי, גם לשנות קצת צבעים צריך לדעת, גם להתאים טקסט צריך לדעת. ואני מזמין את כולם לנסות לעשות את זה עם אימג'ים קיימים.
זאת חלק מהעבודה, אז תמשיכו לקנא במוכשרים.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י abrill;319263:
רבותיי הוא המעצב, וזה שהוא השתמש באימג' קיים, אין בזה שום בעיה ואפילו לא טעם לפגם, זה פשוט היה מתאים לרעיון שהוא מצא, מדובר ביוצר שמיתג דברים ברמה מספיק גבוהה כדי שלא יאלץ לחפש איזה קשקוש ולהגיד תראו מה עיצבתי, גם לשנות קצת צבעים צריך לדעת, גם להתאים טקסט צריך לדעת. ואני מזמין את כולם לנסות לעשות את זה עם אימג'ים קיימים.

:confused::rolleyes: ???

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י abrill;319263:
רבותיי הוא המעצב, וזה שהוא השתמש באימג' קיים, אין בזה שום בעיה ואפילו לא טעם לפגם, זה פשוט היה מתאים לרעיון שהוא מצא.

לא הפסקתי לצחוק...

:D:D:D

באמת, מה לעשות שפשוט זה התאים לרעיון שהוא מצא?מה הוא יכל לעשות?
נכון שהוא אמור לעצב, אבל הוא מצא משהוא מוכן שמתאים בדיוק אז מה אתם רוצים שהוא יעשה?
יעצב משהוא אחר? :eek::eek:

ה-ג-ז-מ-ת-ם!!!! :mad:

:):):)

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י abrill;319263:
אני מאוד רוצה להאמין שאמרת את זה בצחוק... אחרת........ :eek:

על זה נאמר, לפעמים עדיף לשתוק!

abrill

משתמש רשום
אתם פשוט מקנאים, אנל'א מחזיק מהבן אדם גאון, אבל כל אחד מכם שיודה ויתוודה שהוא משתמש באימג'ים וכשנופל לו משהו טוב זה טוב. חוץ מזה אם הייתם רואים כרוניקה בעבודה שלו שהיא כזו אז הייתי מבין את הזלזול אבל מאחר ונדבקתם על לוגו אחד ולא התייחסתם לשאר המותגים כמו נסטלה, יתיר, בזק בינלאומי, תנובה, ג'ימס ריצ'רדסון, ארומה ועוד מלאן תאלאפים - אתם חבורת ילדים קנאים שלא יודעים לפרגן לעמית.
סך הכל גם אתם עובדים ככה.
א גוט שאבעס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה