עזרה זהירות גנב !!! מה אפשר לעשות ??

ללושקה

משתמש מקצוען
לא יודעת אם נכון, אבל פעם שוטר באחת התחנות אמר לי שאם מאתרים את הגנב ומגיעים לאזור שבו הוא נמצא, אפשר לחייג ל100 ולבקש שתבוא ניידת.
תוך כמה זמן תבוא ניידת? לא יודעת, גם לא יודעת אם יעיל, אבל אם מאתרים בקלות אפשר לנסות...

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לשכוח מהאופניים
לבעלי גנבו לפני כמה שבועות אופניים חשמליים ליד הבנק (מקום מכוסה במצלמות כמובן)
שנמצא ליד תחנת המשטרה העירונית!
הגשנו תלונה אבל המשטרה לא עושה כלום בעניין.

דפה

משתמש מקצוען
אני יודעת שישמע הזוי מה שאני אספר , אבל תאלצו להאמין לי:
שבת הגדול לפני 15 שנה,
היתה לנו גניבה בבית בזמן שאכלנו בקומה למעלה,
אחי טען שהוא ראה את הבחורים שמילצרו מאולם קאליב מסתובבים סביב הבית.
נכנסנו לשם, תפסנו אותם עם חלק מרכוש, אבל חלק היה מוקצה- כסף, מחשב וכו.
אחד האחים שלי, לקח תעודת זהות למי שהיה לו.
במוצאי שבת קראנו למשטרה, והראנו להם את התעודת זהות.
ומה עשתה המשטרה????????????
עצרה את אחי, כי זה פלילי להחזיק ת.ז. של מישהוא אחר.
אמיתי.

מלכי שניאורסון

משתמש רשום
אני יודעת שישמע הזוי מה שאני אספר , אבל תאלצו להאמין לי:
שבת הגדול לפני 15 שנה,
היתה לנו גניבה בבית בזמן שאכלנו בקומה למעלה,
אחי טען שהוא ראה את הבחורים שמילצרו מאולם קאליב מסתובבים סביב הבית.
נכנסנו לשם, תפסנו אותם עם חלק מרכוש, אבל חלק היה מוקצה- כסף, מחשב וכו.
אחד האחים שלי, לקח תעודת זהות למי שהיה לו.
במוצאי שבת קראנו למשטרה, והראנו להם את התעודת זהות.
ומה עשתה המשטרה????????????
עצרה את אחי, כי זה פלילי להחזיק ת.ז. של מישהוא אחר.
אמיתי.
זה באמצת אילוץ להאמין סיפור כזה
ממש חוקי סדום ועמורה:mad::mad:

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
לא יודעת אם נכון, אבל פעם שוטר באחת התחנות אמר לי שאם מאתרים את הגנב ומגיעים לאזור שבו הוא נמצא, אפשר לחייג ל100 ולבקש שתבוא ניידת.
תוך כמה זמן תבוא ניידת? לא יודעת, גם לא יודעת אם יעיל, אבל אם מאתרים בקלות אפשר לנסות...
אם נמצאים ליד הגנב אפשר להתקשר ל100 ולומר שהולך מכות והגנב הוציא נשק ואז תגיע ניידת במהירות...
(אח"כ אפשר לומר שהיה נדמה שיש לו נשק)

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אם נמצאים ליד הגנב אפשר להתקשר ל100 ולומר שהולך מכות והגנב הוציא נשק ואז תגיע ניידת במהירות...
(אח"כ אפשר לומר שהיה נדמה שיש לו נשק)
עדיף להגיד שאתה מוציא נשק...
זה בטוח יעזור יותר, במיוחד אם אתה יהודי והגנב ערבי....
רק קח בחשבון שתהיה במעצר לילה שתיים, ושלא נתבלבל הגנב ישוחרר ויזומן לתת עדות נגדך...:(:(

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נראה שהדרך הכי טובה זה להפיץ את הסרטון,
ואז למשטרה יהיה ענין לפתור את התיק ולא לסגור מחוסר ענין לציבור...

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לנו היה גנב בתוך הבית שנעל את עצמו מבפנים עם הריגלה (לא יודעת איך כותבים), בעלי עמד מחוץ לבית וכשקלט שבעצם אף אחד לא אמור להיות בבית ומישהו נעל מבפנים הוא התקשר למשטרה ואמר להם שיש עכשין גנב שנעל את עצמו בתוך הבית! והם לא באו עד היום......

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
לנו היה גנב בתוך הבית שנעל את עצמו מבפנים עם הריגלה (לא יודעת איך כותבים), בעלי עמד מחוץ לבית וכשקלט שבעצם אף אחד לא אמור להיות בבית ומישהו נעל מבפנים הוא התקשר למשטרה ואמר להם שיש עכשין גנב שנעל את עצמו בתוך הבית! והם לא באו עד היום......
יואו הזכיר לי סצנה מלפני שנים שנכנס גנב לבית של שכנה שלי (אלמנה מבוגרת) ונעל תצמו וחצי שכונה למטה (טוב, החצי הצעיר...) ועדדד שהגיע איזה רכב אזרחי ויצאו מממנו 2 שוטרים (?) והתחילו לברבר ואז כל הילדודס צועקים להם הוא קופץ מהמרפסת הוא קופץ מהמרפסת!!

אפילו לא רדפו אחריו....

נדנדה

משתמש מקצוען
המשטרה בד"כ לא עשה כלום.
אם רוצים שהמשטרה תגיע מהר, במיוחד באזור חרדי, הכי טוב להגיד בטלפון של הקריאה משהו לא ברור על אלימות, ולנתק באמצע. (כמובן לא לענות להם בשיחה חוזרת) ואז תוך כמה דק' צצה ניידת. (הם כל כך מחפשים מקרי אלימות אצל החרדים...)

סיפור אמיתי, אחד שגנבו לו אופניים חשמליות במקום מצולם, הוא הלך מיד לתחנה המקומית עם ההסרטה, והשוטר שם שראה את התיעוד אומר לו "הבן אדם הזה השתחרר מהתחנה פה לפני כשעה" אין לנו איך לעזור לך....

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
לנו היה גנב בתוך הבית שנעל את עצמו מבפנים עם הריגלה (לא יודעת איך כותבים), בעלי עמד מחוץ לבית וכשקלט שבעצם אף אחד לא אמור להיות בבית ומישהו נעל מבפנים הוא התקשר למשטרה ואמר להם שיש עכשיו גנב שנעל את עצמו בתוך הבית! והם לא באו עד היום......
וואלה, אז איפה אתם ישנים??
ודרך אגב אתמול היתה כתבה ע"ז עם כמה וכמה מקרים של אנשים ששלחו הסרטות בהם רואים את מספר הרישוי של הרכב ששימש את הגנבים והמשטרה סגרה את התיקים מחוסר ראיות :(

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
וואלה, אז איפה אתם ישנים??
סיפור של לפני כמה שנים, לא מעכשיו....
בסוף הגנב, שהיה 'הר אדם' התקשר לחברים שלו (הבניין היה עדיין בבניה, הם עבדו שם) שיורידו את השאלטר של החשמל של כל הבניין ובחסות החשכה הוא יצא מהבית, השאיר את הסוודר בידיים של בעלי שניסה לעצור אותו וברח עם השלל בידיים.
בעלי רדף אחריו וצעק 'גנב גנב', בסוף הוא ראה שאין לו סיכוי וזרק את מה שגנב מהידיים וצעק לבעלי 'זרקתי את זה' והמשיך לברוח.
בעלי מצא את החבילה אחרי חיפושים על גג של מבנה חד קומתי (כנראה הוא תכנן לחזור ולקחת הכל).
הוא הוריד ציפית מאחת הכריות, והכניס פנימה את כל התכשיטים שלי, פאה חדשה (?!?!?!?!), מפתחות ספייר של הרכב ומעט מזומן שהיה בבית.
כשנכנסנו הביתה הכל היה הפוך והוא היה באמצע לארוז את המחשב (אוי ואבוי אם היה לוקח אותו, כל העסק שלנו עליו)
שבועיים אח"כ עוד גליתי ארונות הפוכים שהוא חיפש בהם דברים....
היה לנו נס, אבל לשכנים אחרים הם הצליחו לפרוץ ולגנוב דברים, פרצו לזוג בשבע ברכות (הורידו את הסורגים מהחלונות) וגנבו לכלה את כל התכשיטים החדשים :(
למה לא? אם אצלנו המשטרה לא הופיעה בזמן אמת אפשר לעשות עוד כמה 'גיחות', הרי ממילא לא יעשו להם כלום.

חובב מוזיקה מושבע

משתמש מקצוען
נגנבו לחבר שלי אופניים חשמלים מחוץ לבית הכנסת סאטמאר בירושלים יש לי תמונות של הגנב וכן סרטונים של הגניבה ברורים מה אפשר לעשות בנידון ????
לדעתי אם יש ארגון כמו השומרים בבני ברק שהם ששים ושמחים על כל גנב שרק חשב לגנוב
והם עושים עבודה נקיה ועוצרים את הגנב עד לבוא המשטרה (הם מחפשים הרפתקאות)
אם בירושלים יהיה ארגון כעין זה אולי זה יפתור חלק מהבעיות שהמשטרה גוררת רגליים
ולגבי הנידון אם יש לך תמונה שאתה יודע מי זה פשוט תיגש אליו עם עוד מס' חברים
ותקחו לו את האופניים ותלמדו אותו שיעור בכאב מה זה לגנוב

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
לדעתי אם יש ארגון כמו השומרים בבני ברק שהם ששים ושמחים על כל גנב שרק חשב לגנוב
והם עושים עבודה נקיה ועוצרים את הגנב עד לבוא המשטרה (הם מחפשים הרפתקאות)
אם בירושלים יהיה ארגון כעין זה אולי זה יפתור חלק מהבעיות שהמשטרה גוררת רגליים
ולגבי הנידון אם יש לך תמונה שאתה יודע מי זה פשוט תיגש אליו עם עוד מס' חברים
ותקחו לו את האופניים ותלמדו אותו שיעור בכאב מה זה לגנוב
זה לא יעוזר המשטרה משחררת אותם
אחרי הכל הם באמת לא עשו שום דבר חמור כולה גנבו לא צעקו xxxx או הלכו בלי מסיכה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה