כללי ושיתוף. מיתוג לחברת שיפוצים ואחזקה

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
את הפרסום כבר ראיתם.. למרות שהמיתוג קרה לפניו.
בכל מקרה אשמח לשמוע את חוות דעתכם.

היה חשוב לי בלוגו לא ליפול למוכר והידוע(גגות/מבנים/כלי עבודה)
וזה מה שיצא:
עם קווים מינימליסטים יצרנו לוגו מיוחד.
האותיות בגבהים שונים מה שנותן לצופה
אפקט של בניה,
הכתב חד ומשדר דיוק (ומי כמוכם יודע כמה שזה חשוב בתחום השיפוץ!).
ולסיום החלון שנותן את הטאצ' הסופי ומספר את הסיפור של הסלוגן:
"אנשים יוצרים לאנשים" חלון שנותן הצצה מעבר ומשדר שאת העובדה מקבלים עם חמימות ויחס אישי.

קבצים מצורפים

• 3.jpg
    3.jpg
    KB 209.8 · צפיות: 7
  • 2.jpg
    2.jpg
    KB 234.3 · צפיות: 10
  • 1.jpg
    1.jpg
    KB 430 · צפיות: 5

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
תודה על השיתוף,
זה בדיוק כמו שאני אוהבת :)
מדויק, אסתטי, צבעוניות טובה.

זה ששני חלונות בצבע קצת שונה, נותן את הטאצ' הסופי.

PRIMA

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ממש יפה,
עם ניחוח יוקרתי!

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
וואו! מיוחד מאוד!!!
ניכרת הרבה מחשבה מאחורי הלוגו. משהו שלא רואים כל יום!
אהבתי... :)

סבבה 5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מדויק. מושלם.
אהבתי את - כשאנשים יוצרים לאנשים. קנה אותי.

itzuvim

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שופט/ת באתגר דריבל
יש כבוד!

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני ממש ממש אהבתי, והסלוגן מגניב במיוחד!!

אבל לי אישית מפריע קצת....

כשאדם מחפש שיפוצניק, זה צריך להיות מישהו שהוא סומך עליו!!
הלוגו חייב לשדר אמינות! יציבות!

לדעתי הלוגו קצת דקיק וחלוש,
אולי נראה שרטט/אדריכל מקצועי,
חשוב לי ששיפוצניק יהיה מישהו שאני לא יפחד להפקיר את הבית שלי לחסדיו,
כמה שחשוב לי הכיף והחיוך בתהליך השיפוץ/אחזקה, יותר חשוב לי (ואני מאמינה שרוב מי ששיפץ יסכים איתי) שיהיה מישהו מיקצועי,יעמוד בזמנים, יביא לי את החומרים הכי טובים, ולדעת שאפשר לסמוך על המילה שלו.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב נהדר!
אהבתי מאוד, אבל הייתי מוסיפה עוד קצת משקל ללוגו, למען האמינות.
אלא אם כן מדובר בחברה שפונה לקהל אליטיסטי ומבוסס במיוחד.

לגבי הגגות - בלוגו זה פשוט מצויין. אין צורך להיגרר לקלישאה של "גג רעפים" בכרטיס ביקור, אחרי שהמחשת את הגג בצורה מקורית ונקיה בלוגו עצמו. עדיף קו אופק שבו בניין או שנים עם גג ישר...

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
גם לי הפריע שהמשקל ממש דקיק

גם הגבהים השונים בטיפו'.
את הפס של האיי בתוך המשולש, זה שמתחבר לאל, אולי כדאי להוריד עוד למטה שיראה שגם האיי חתוכה, אולי כך זה יביא ישור מסויים.

המיתוג עצמו- יפיפה! ברמה גבוהה

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה לכולם.
האמת שהמשקל דק -למראה אלגנטי(ופונה גם לקהל היותר משקיע) ברגע שניסתי להוסיף לו טון התוצאה הייתה שונה לגמרי. והורידה מהערך המון!
כדיי לשדר דיוק ומקצועיות החלק העליון הוא המיושר(מלבד ה-l שלדעתי רק מוסיפה ל"בניה " גם החלק התחתון מיושר עםT הG והסלוגן.

swsshira770

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י hagit;2254039:
תודה לכולם.
האמת שהמשקל דק -למראה אלגנטי(ופונה גם לקהל היותר משקיע) ברגע שניסתי להוסיף לו טון התוצאה הייתה שונה לגמרי. והורידה מהערך המון!
כדיי לשדר דיוק ומקצועיות החלק העליון הוא המיושר(מלבד ה-l שלדעתי רק מוסיפה ל"בניה " גם החלק התחתון מיושר עםT הG והסלוגן.

ב״ה

דווקא אני יותר מתחברת לדקיק, זה מראה יותר מקצועי ומכובד, מאשר פונט עבה וכבד שישר היה נותן תחושה של עסק גדול, וחוסר תחושת נוחות וזמינות וכו׳ וכו׳..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה