רפואה אלטרנטיבית ורטיגו

חושב ממך

משתמש צעיר
מה שגורם לורטיגו ברוב המקרים, זו תזוזה באבני הקריסטל שיש באוזן הפנימית, מה שגורם לחוסר שיווי משקל ולסחרחורות של 'ורטיגו'. במקרים רבים הדבר נגרם לאחר תאונות דרכים - ואפילו פשוטות ללא נזקים חמורים - הגורמים לתזוזה של אבני הקריסטל. במקרים כאלו הפתרון הוא אכן סוג של פיזיותרפיה המנעי את הראש במהירות וגורם להחזרת אבני הקריסטל למקומם. אבל, מקרי הורטיגו האחרים שאינם מחמת תאונות דרכים (או נפילות וכדו') מקורם בדרך כלל בפגיעה בעצב באוזן הפנימית שאחראי על שיווי המשקל, הדבר קורה פעמים רבות לאחר צינון כבד / סינוסיטוס / ריפלוקס חזק בגרון, דברים הגורמים להזדהמותו של העצב וכתוצאה מכך לפגיעה בו.
הפתרון - הליכות, כמה שזה נשמע מוזר, כי ההליכות גורמות למוח להבחין במצב של סתירה פנימית בגוף, לפי העיניים צריכים ללכת "ישר", ולפי האוזן צריכים ללכת "עקום" או שלא הולכים בכלל, והפתרון הוא להתמיד בהליכות שאז המוח מבין שיש תקלה בעצב באוזן והוא יוצר מעקף של עצב חדש.
אלא, שלהתחיל בהליכה כשיש ורטיגו זה מאוד קשה, ולכן יש להתחיל ללכת כשמחזיקים בקיר הסמוך ולהתחיל ללכת ולמקד את העיניים בזמן ההליכה באובייקט מעט מרוחק, להתרכז תוך כדי ההליכה באובייקט, ולחזור על הפעולה, בתוך 15 דקות יתחיל שיפורון קטן, ובתוך יומיים שלוש, האירוע מאחוריכם.
בהצלחה!
אני מאוד אשמח אם תיצור איתי קשר בנושא וורטיגו כי ז ה מאוד מפריע לי ואני באמצע התקפה מאוד קשה, ואני מקווה שיהיה לך איך לעזור לי,
תודה רבה yf03636 שטרודל

חושב ממך

משתמש צעיר
שבוע שעבר תקף אותי הורטיגו.
סחרחורות הקאות...סבל...
הגעתי בחסדי שמים לפזיותרפיסטית מומחית לזה ממש,הצילה אותי!
גרה במודיעין ומקבלת פרטי(עם קבלה אפשר לקבל החזר בקופ"ח לפי הכללים)
מאבחנת ממש מאיפה זה נובע,איזה תעלה ואיזה טיפול,מביאה תרגילים הביתה.
פשוט חייבת להמליץ עליה!
הייתי פעמיים ועבר לי לגמרי ב"ה
שולמית שורק:
0507324111
איך הגעת אליה?
שמעת עליה הרבה שיש לה ניסיון?

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אחותי באמצע התקף נוראי
היא מאושפזת בבית חולים כי חשבו הגרוע מכל(פעם ראשונה שזה קורה לה)
היא לא מסוגלת אפילו לפתוח את העיניים
יש איך לעזור לה? היא ממש נואשת ומחפשת כל פיתרון שהוא

חושב ממך

משתמש צעיר
נכון זה הרגשה ממש נוראית ואי אפשר לזוז
תתקשרו לשלומית שורק ממודיעין יש לה הרבה ידע וניסיון בתחום עם המון תעודות שהיא המקצעה בנושא ובעוד נושאים,
לנו היא ממש עזרה,
המס' שלה 0507324111

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון זה הרגשה ממש נוראית ואי אפשר לזוז
תתקשרו לשלומית שורק ממודיעין יש לה הרבה ידע וניסיון בתחום עם המון תעודות שהיא המקצעה בנושא ובעוד נושאים,
לנו היא ממש עזרה,
המס' שלה 0507324111
היא מאושפזת כרגע ואין שום התקדמות
בא אליה פיזיוטרפיסט והתחיל לעשות לה תרגילים והיא הקיאה
היא תוכל לעזור לה דרך הטלפון?

חושב ממך

משתמש צעיר
היא מאושפזת כרגע ואין שום התקדמות
בא אליה פיזיוטרפיסט והתחיל לעשות לה תרגילים והיא הקיאה
היא תוכל לעזור לה דרך הטלפון?
נכון חלק מהתרגילים יכולים לגרום להגרעת המצב אבל לפעמים זה חלק מהפתרון,
אתם יכולים לשאול אותה אם היא יכולה להדריך אתכם דרך הטלפון,
היא מאוד נחמדה ושמחה לעזור
יכול להיות שהיא מגיע עד בית הלקוח

באינטרנט מצאתי מטפלים שבאים עד בית הלקוח
המס' שלהם 077-9966400

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מה שגורם לורטיגו ברוב המקרים, זו תזוזה באבני הקריסטל שיש באוזן הפנימית, מה שגורם לחוסר שיווי משקל ולסחרחורות של 'ורטיגו'. במקרים רבים הדבר נגרם לאחר תאונות דרכים - ואפילו פשוטות ללא נזקים חמורים - הגורמים לתזוזה של אבני הקריסטל. במקרים כאלו הפתרון הוא אכן סוג של פיזיותרפיה המנעי את הראש במהירות וגורם להחזרת אבני הקריסטל למקומם. אבל, מקרי הורטיגו האחרים שאינם מחמת תאונות דרכים (או נפילות וכדו') מקורם בדרך כלל בפגיעה בעצב באוזן הפנימית שאחראי על שיווי המשקל, הדבר קורה פעמים רבות לאחר צינון כבד / סינוסיטוס / ריפלוקס חזק בגרון, דברים הגורמים להזדהמותו של העצב וכתוצאה מכך לפגיעה בו.
הפתרון - הליכות, כמה שזה נשמע מוזר, כי ההליכות גורמות למוח להבחין במצב של סתירה פנימית בגוף, לפי העיניים צריכים ללכת "ישר", ולפי האוזן צריכים ללכת "עקום" או שלא הולכים בכלל, והפתרון הוא להתמיד בהליכות שאז המוח מבין שיש תקלה בעצב באוזן והוא יוצר מעקף של עצב חדש.
אלא, שלהתחיל בהליכה כשיש ורטיגו זה מאוד קשה, ולכן יש להתחיל ללכת כשמחזיקים בקיר הסמוך ולהתחיל ללכת ולמקד את העיניים בזמן ההליכה באובייקט מעט מרוחק, להתרכז תוך כדי ההליכה באובייקט, ולחזור על הפעולה, בתוך 15 דקות יתחיל שיפורון קטן, ובתוך יומיים שלוש, האירוע מאחוריכם.
בהצלחה!
איך אפשר ליצור אתכם קשר באופן בהול!
אחותי סובלת בדיוק ממה שרשמתם וממש ממש נואשת
תודה רבה

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
יש כדורים להקלה בשם בטאהיסטין ויחד עם זה חייבים לעשות תרגילים שמחזירים את האיזון.

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כדורים להקלה בשם בטאהיסטין ויחד עם זה חייבים לעשות תרגילים שמחזירים את האיזון.
היא לוקחת איזה כדור שקצת מקל עליה
אבל ראש המחלקה אמר לה כרגע לא לעשות תרגילי פיזיוטרפיה
היא מחפשת משו טבעי-די'קור וכדומה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה