סחרחורות - פוסט קורונה

הכל לטובה!!

משתמש פעיל
אני סובלת מאחרי הקורונה, כשנתיים, מסחרחורות חזקות.
תופעות שמזכירות ורטיגו, אבל לא תואמות למאפייני המחלה ב100%.
ניסיתי כל טיפול ששמעתי אליו, רופאים מכל רחבי הארץ ובתי החולים שהמליצו לי עליהם.
כולל פיזיותרפיה מותאמת, התייעצות עם פסיכיאטרים,
לאחרונה ניסיתי גם טיפול מיוחד ב"קליניקת רוט" עם טיפול שעובד ברמה הנוירולוגית -
אך עדיין אני סובלת קשות מהתסמינים.
האם יש מישהו בעל ניסיון או שמכיר מישהו שסובל מתופעה דומה (ולא רק כאבי ראש חולשה וסחרחורות... אלא ממש כמו ורטיגו)?
אודה לכל מידע

חדזי

משתמש מקצוען
אני סובלת מאחרי הקורונה, כשנתיים, מסחרחורות חזקות.
תופעות שמזכירות ורטיגו, אבל לא תואמות למאפייני המחלה ב100%.
ניסיתי כל טיפול ששמעתי אליו, רופאים מכל רחבי הארץ ובתי החולים שהמליצו לי עליהם.
כולל פיזיותרפיה מותאמת, התייעצות עם פסיכיאטרים,
לאחרונה ניסיתי גם טיפול מיוחד ב"קליניקת רוט" עם טיפול שעובד ברמה הנוירולוגית -
אך עדיין אני סובלת קשות מהתסמינים.
האם יש מישהו בעל ניסיון או שמכיר מישהו שסובל מתופעה דומה (ולא רק כאבי ראש חולשה וסחרחורות... אלא ממש כמו ורטיגו)?
אודה לכל מידע
אם המצב הרפואי הכל תקין. כדאי לבדוק אם זה אולי יושב על חרדה. התקף פאניקה וכו.

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם המצב הרפואי הכל תקין. כדאי לבדוק אם זה אולי יושב על חרדה. התקף פאניקה וכו.
זה קצת מכעיס לכתוב את זה,
הקורונה הפתיע את כולם באופן שהיא משפיעה על כל אחד אחרת...
אני יכולה להעיד על בן דוד שלי וגם חברה שלי שהקורונה הסתבכה להם לורטיגו, והם סבלו מאד!
ועד שהם הצליחו להתאושש מזה...
זה לגמרי לגמרי פיזי, אם היא אומרת שעבר שנתיים אז ברור שכל קטע רגשי נפסל כי היו עולים על זה מהר מאד

הכל לטובה!!

משתמש פעיל
אני יכולה להעיד על בן דוד שלי וגם חברה שלי שהקורונה הסתבכה להם לורטיגו, והם סבלו מאד!
זה לגמרי לגמרי פיזי, אם היא אומרת שעבר שנתיים אז ברור שכל קטע רגשי נפסל כי היו עולים על זה מהר מאד
זה בסדר גמור, גם זה נבדק, כמו שכתבתי, אצל פסיכיאטרים בכירים מאוד.
אני מחפשת מישהו שמכיר מקרוב פתרון אחר.
אבל תודה על כל התייחסות ורצון לעזור!

ואגב, חרדות והתקף פאניקה הם לא משהו בעייתי או מביך כל עוד אנחנו בני אדם עם רגשות ונפש,
הפיזי והנפשי הם אף פעם לא בנפרד...
וזה לא מכעיס אותי האופציה הזו בכלל. הלוואי שהייתי מוצאת שם את הפתרון.

חדזי

משתמש מקצוען
למה זה מכעיס אותך?
הגוף שלנו מושפע מהנפש . פרופסור במחלקת כבד אמר לי שדלקת שממנה אני סובלת בכבד יכולה להירפא גם ע"י תרופות וגם אם אטפל בלחצים. לא נעלבתי .
יש משהו מאד מפחיד בסחרחורת . הרבה אנשים שחוו בעבר התקף של סחרחורת שהגיע מרקע רפואי . בעצם חוו יחד עם הסחרחורת תחושת חרדה . ומה שקרה שהם בעצם פיתחו מין צפיה לסחרחורת. טיפלו בהם עם תרופות נוגדות חרדה והופ הסחרחורת נעלמה מחייהם. כנ"ל לגבי התקפים ואזו ואגלים. התעלפויות וכו. אני חובשת עם נסיון . ראיתי הרבה מקרים כאלו בעיקר אצל בני נוער. הכל בסדר. אני אישית חוויתי סחרחורות קשות בעבר בעקבות בעיה אורטופדית.וואזו וואגל ברגע שידעתי ממה נובעת הסחרחורת קרה נס וההתקפים של הסחרחורת נחוו בהרבה פחות קושי. ואפילו נעלמו.
לא התכוונתי לפגוע באף אחד. וזה שאנחנו בודקים פנימה בנפש למה קורם לנו דברים זה בסדר. ברור שהקורונה הייתה וןעודנה אכזרית עם תופעות לוואי קשות . עדיין אפשר לעזור לנפש להתמודד גם עם דברים רפואיים אמיתיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה