ורטיגו

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ורטיגו לא אמור להתבטא בעייפות וכאבי עיניים
סחרחורות, הקאות וחוסר שיווי משקל
חוץ מכל מה שכתבו
מומלץ לנוח ולהרפות
הרבה פעמים ורטיגו נוצר מלחץ גדול

צ.י

משתמש רשום
ורטיגו, כמו שכתבו לפני- הטריגר יכול להיות לחץ גדול, אפשר לקחת כדור (לא זוכרת את שמו) כשמתחיל הסחרחורות.

אין מה לעשות, פשוט לחכות שיגמר, להקפיד על שתיה- למנוע התיבשות.

והחיים נהפכים למשוגעים- אתה לא יודע איפה זה יתפוס אותך- סחרחורות, חוסר שיווי משקל, הכל מסתובב, הקאות,חולשה הזויה, שינה עמוקה שיכולה להמשך המון זמן.
ואפילו ירידה בשמיעה.

אמא שלי היתה חולה בזה 3 שנים, ויום אחד זה נעלם כלעומת שבא. הזיכרון היחיד זה הירידה בשמיעה באוזן שמאל.

בהצלחה, ותקחו נשימה עמוקההההה

כפי איך שהבנתי המחלה לא מסוכנת- רק זה נראה ומרגיש סוף העולם.

rity

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש תרופות שממש עוזרות לזה
חבל לסבול!

rity

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צריך יעוץ של אף אוזן גרון
והוא ממליץ מה לקחת.
לי הרופא נתן שילוב של שתי תרופות
לקחת בערך שבועיים
וב"ה כבר הרגשתי הקלה על ההתחלה.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר אולי שם של איזה תרופה ?
סטונורון

ולכי לאא"ג ותבקשי שיעשה לך "פיזיותרפיה וסטיבולרית" ראיתי מקרים שעזר פלאים. כמובן אם מתאים במקרה שלך.

רפואה שלמה

a.r.

משתמש פעיל
סטונורון קיבלתי בבית חולים ולא כ"כ עזר וגם עשיתי פיזיותרפיה וזה עזר הרבה אך לא לגמרי ועדיין תוקף מדי פעם סחרחורת

rity

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא זוכרת בשלוף
אני יבדוק לך מה לקחתי.

זה אני :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
סליחה על ההקפצה
אני עם סחרחורות כבר חודש
רופא א.א.ג אמר שזה נשמע וורטיגו אבל כשהייתי אצלו לא הייתי בזמן התקף אז לא היה לו איך לעזור.
מרגישה שכל העולם מסתובב סביבי :(
לאט לאט זה משתפר אבל לא בקצב מספיק
יש המלצה לפזיותרפיסט פרטי שמקבל? מעדיפה לא לחכות עוד זמן...
וזה יכול לעבור לבד? אני כבר על סף ייאוש :(

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
לכדור קוראים בטיסטין, אבל הוא עוזר בשילוב תרגילים שנותן רופא אף אוזן גרון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה