דרוש מידע ועדת קבלה במעון

שפרינצלה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עצמאית-איזה חודשים צריך לכתוב היועץ מס?

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בלת"ק
אני רוצה למלא נתונים לוועדה
מה הדרישות השנה
36 שעות?
אם לי יש תלוש של פחות שעות ולבעלי יש מעל, זה יעבור?
למי יש תשובה?

MP3+

משתמש צעיר

raroz

משתמש פעיל
בעלי מוגדר כעובד ולומד (בכולל) כי מקבל תלוש על כמה שעות עבודה בודדות בחודש,
יש צורך להעלות את התלוש הזה למערכת??

קקטוסה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
משהו יודע בקשר לאישור פעוט בסיכון, האם צריך להוסיף גם תושי שכר וכד' או שהאישור מהרווחה מספק.
וכן אם הבקשה נסגרה מבלי שצרפתי תלושי שכר, אלא רק אישור רווחה- זה אומר שזה מספק או שהבקשה נסגרת בכל אופן?

קולו

משתמש צעיר
למי יש ניספח של:
אישור לימודים בישיבה גבוהה או בכולל?
אני רואה רק את של שנת תשפ"ד...

MP3+

משתמש צעיר
אבל זה תוספת על הלומד.
חשבתי אולי לא רלוונטי כי זה פחות מ24 שעות שבועיות
אבל זה תוספת על הלומד.
נראה לי שצריך.
אם לא בא לך לשלוח את יכולה לנסות ואם יצטרכו הם יעדכנו אותך על השלמת מסמכים.
משהו יודע בקשר לאישור פעוט בסיכון, האם צריך להוסיף גם תושי שכר וכד' או שהאישור מהרווחה מספק.
וכן אם הבקשה נסגרה מבלי שצרפתי תלושי שכר, אלא רק אישור רווחה- זה אומר שזה מספק או שהבקשה נסגרת בכל אופן?
צריך לצרף.
אלא אם כן מסונכרן לך עם הביטו"ל

MP3+

משתמש צעיר
למי יש ניספח של:
אישור לימודים בישיבה גבוהה או בכולל?
אני רואה רק את של שנת תשפ"ד...
עכשיו אני אוחזת ששלחתי להם של תשפ"ד ולא אמרו לי שלא תקין.
וכן שלחו לי להשלים מסמכים אחרים
והורדתי את זה מהנספחים של שנת תשפ"ה.

rivi y

משתמש פעיל
אם נרשמתי ל-2 מעונות אפשר לעשות ועדת קבלה לשניהם ?

PAZIZA

משתמש חדש
אם אני עובדת 42 ש"ש ולומדת באוניברסיטה הפתוחה כמה שעות אני צריכה של לימודים? 3 קורסים בסמסטר ב' או שמספיק אחד כי אני גם עובדת שכירה? בקריטריונים מופיע רק האופציה הראשונה של 3 קורסים.. דחוף ויעזור לי מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה