טיול בחו"ל ונציה / צפון איטליה, מייד אחרי פסח

קוויק

משתמש מקצוען
בצפון איטליה יש מניינים ואוכל כשר בונציה, מילאנו וקאנזיי. אבל מייד אחרי פסח חלק מהרכבלים באזור הדולומיטים עדיין לא פעיל. אם כבר הכי מומלץ בעונה הזו זה ונציה או רומא
ובעונה הזאת? נגיד עוד שבועיים, איזה אזורים באירופה מומלצים? (מלבד פראג, אוסטריה, וצרפת שזה כבר מיצינו).

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
אזורי סקי.
או טיול עירוני הכולל תצפיות פנימיות /מוזיאונים ושיט סגור
לונדון,וינה,בודפשט.
מז"א בונציה דומה לישראל בחורף.

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני הייתי שם שבוע לא היה שום בעיה הכל שקט ובטוח ובלילה העיר שקטה ממש זה עיר של בוקר ולא של לילה אפשר להסתובב שמה רגוע
דווקא כשהיינו בוונציה אמרו לנו שכדאי להכניס ציציות ולשים כובע על הכיפה
חששו לאנטישמיות
אבל אני חושבת שזה כדאי בכל מקום מרכזי בעולם
וזה לא רק בגלל האזרחים זה יותר בגלל התיירים

חצקלוביץ

משתמש צעיר
דווקא כשהיינו בוונציה אמרו לנו שכדאי להכניס ציציות ולשים כובע על הכיפה
חששו לאנטישמיות
אבל אני חושבת שזה כדאי בכל מקום מרכזי בעולם
וזה לא רק בגלל האזרחים זה יותר בגלל התיירים
אני הסתובבתי שמה הכל רגיל גם החבדניקים הולכים שמה רגיל לא ראיתי שם משהו הפוך הרבה רצו להצטלם וכו’

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו היה שם בזמן של קרניבל המסכות בפברואר?

מאיר ומלי

משתמש מקצוען
אשמח למידע על מסעדת גם גם בונציה
לגבי הכשרות שלה
איך אני יכולה לדעת מה רמת הכשרות בהקבלה להכשרים פה בארץ?
ומה לגבי סעודות שבת שם?

תודה מראש!

מאיר ומלי

משתמש מקצוען
יש לי כמה שאלות על ונציה, אשמח למידע ממי שמכיר:
1. משדה התעופה VCE לעיר עצמה - באיזה אופן מגיעים? (מונית/אוטובוס מים)?
2. אם בחזור אנחנו צריכים לצאת באמצע הלילה לשדה התעופה - איך אז נוסעים? מה פעיל בשעות האלו?
3. התניידות במהלך השהיה - יש כרטיס לתחבורה ששווה לקנות לכמה ימים? סוג של "חופשי"? מה הוא מכיל?
4. שופינג הכי קרוב לונציה - איפה? (בעדיפות למקום שמכיל פריימארק)
5. אתרי חובה לביקור בונציה? מוזיאונים שווים?

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
2. אם בחזור אנחנו צריכים לצאת באמצע הלילה לשדה התעופה - איך אז נוסעים? מה פעיל בשעות האלו?
3. התניידות במהלך השהיה - יש כרטיס לתחבורה ששווה לקנות לכמה ימים? סוג של "חופשי"? מה הוא מכיל?
מתעניינת גם

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
1. אפשר באוטובוס עד ככר רומא - הכניסה לונציה (8 דקות הליכה לרובע היהודי ), ויש שירות סירות של חברת Alilaguna מהשדה עצמו לתוך ונציה -וזה יותר יקר.
2. האוטובוסים פעילים כל הלילה .
3. יש חופשי 24 שעות (במחיר של שניים וחצי נסיעות )ויש ל72 שעות לכל האוטובוסי סירות Vaporetto וכולל הנסיעות לאיים.
4.בונציה הכל יקר כיאה למקום לתיירים , יש קניון אאוטלט בשם Noventa Di Piave במרחק שעה נסיעה - לא הייתי אבל מאוד ממליצים , פריימרק הקרוב בורונה כשעתיים נסיעה .
5. ונציה כולה מקום מקסים רק להסתובב ולהינות כמובן ללכת לכיכר סן מרקו וליסוע לאיים מוראנו- אי הזכוכית , ובוראנו-אי הדייגים עם בתים צבעוניים במיוחד .

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
1. אפשר באוטובוס עד ככר רומא - הכניסה לונציה (8 דקות הליכה לרובע היהודי ), ויש שירות סירות של חברת Alilaguna מהשדה עצמו לתוך ונציה -וזה יותר יקר.
2. האוטובוסים פעילים כל הלילה .
3. יש חופשי 24 שעות (במחיר של שניים וחצי נסיעות )ויש ל72 שעות לכל האוטובוסי סירות Vaporetto וכולל הנסיעות לאיים.
4.בונציה הכל יקר כיאה למקום לתיירים , יש קניון אאוטלט בשם Noventa Di Piave במרחק שעה נסיעה - לא הייתי אבל מאוד ממליצים , פריימרק הקרוב בורונה כשעתיים נסיעה .
5. ונציה כולה מקום מקסים רק להסתובב ולהינות כמובן ללכת לכיכר סן מרקו וליסוע לאיים מוראנו- אי הזכוכית , ובוראנו-אי הדייגים עם בתים צבעוניים במיוחד .
תודה רבה על הפירוט וההסבר המושקע !
איפה רוכשים את כרטיס הנסיעה החופשי ?

מאיר ומלי

משתמש מקצוען
שווה לעשות יום אחד טיול לרומא?
נגיד להקדיש את היום האחרון (לא יום מלא, כמה שעות...)
לנסוע ברכבת ומשם טיסה לישראל
שווה הטלטול הזה?
או מיותר?

אולי בכלל עדיף במקום זה עיר אחרת?
מילאנו?
משהו שמתאים לתקופה הזאת של השנה
(לא סקי וכו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה