מידע שימושי וידיאו בחתונה דרך רחפן - זה משהו חדש ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אתמול יצא לי להיות בחתונה בבני ברק ופתאום אני רואה בזמן הריקודים רחפן משייט לו אחורה קדימה לפי הקצב של הריקודים
לשאלתי מישהו, מה זה ? אמרו לי שזה מסריט את החתונה.
אז מה ? זה הצורה החדשה שמסריטים היום ??
אני זוכר בעבר הרחוק רחוק היו צלמים עם מצלמות ענקיות שמסריט הניח על הכתף, ואחרי תקופה ארוכה ראיתי שהמצלמות וידיאו נשארו אותה צורה רק התקטנו מאד שבמקום להניח על הכתף משהו ענק, מסריטים עם מצלמה הרבה יותר קומפקטית שמחזיקים אותה ביד אחת עם מוט שמונח על חגורה שקשורה למותניים בשביל היציבות
ולאחר מכן ראיתי שעושים וידיאו עם מצלמה דיגיטלית כמעט רגילה כמו של הצלמים המקצועיים
אז מה ? רחפן זה הצורה החדשה של צילום הווידאו שהצלמים מצלמים ?
למה מצלמים עם רחפן ולא עם צלם רגיל ומצלמה מקצועית כמו בעבר ? (אני מכווין על מצלמה דיגיטלית מקצועית ולא על הבוקסות הגדולות שהחזיקו על הכתף)
זה איכותי ?
אשמח לשמוע על זה מידע, כי זה מסקרן אותי
תודה

אוהב את כולם

משתמש פעיל
אתמול יצא לי להיות בחתונה בבני ברק ופתאום אני רואה בזמן הריקודים רחפן משייט לו אחורה קדימה לפי הקצב של הריקודים
לשאלתי מישהו, מה זה ? אמרו לי שזה מסריט את החתונה.
אני זוכר בעבר הרחוק רחוק היו צלמים עם מצלמות ענקיות שמסריט הניח על הכתף, ואחרי תקופה ארוכה ראיתי שהמצלמות וידיאו נשארו אותה צורה רק התקטנו מאד שבמקום להניח על הכתף משהו ענק, מסריטים עם מצלמה הרבה יותר קומפקטית שמחזיקים אותה ביד אחת עם מוט שמונח על חגורה שקשורה למותניים בשביל היציבות
ולאחר מכן ראיתי שעושים וידיאו עם מצלמה דיגיטלית כמעט רגילה כמו של הצלמים המקצועיים
אז מה ? רחפן זה הצורה החדשה של צילום הווידאו שהצלמים מצלמים ?
למה מצלמים עם רחפן ולא עם צלם רגיל ומצלמה מקצועית כמו בעבר ? (אני מכווין על מצלמה דיגיטלית מקצועית ולא על הבוקסות הגדולות שהחזיקו על הכתף)
זה איכותי ?
אשמח לשמוע על זה מידע, כי זה מסקרן אותי
תודה
לא חייב להיות שזה הדרך החדשה
אבל יש מלא אנשים שככה מסריטים
כל מיני אירועים ולא רק חתונות אז כנראה אנשים
לקחו את זה גם לחתונות...

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
זה אמור להיות בנוסף, לא במקום. מחילף את המצלמות רחף שהיו בעבר.
נכון, עושים כמה קטעי וידאו בודדים מרחפן כדי לשלב בסרט, אם הכל יוסרט ברחפן זה יהיה משעמם ביותר.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אין לי תמונה. בטוח ראית את זה רק אתה צריך קצת לגרד את החלודה.....עבר הרבה שנים.
זה היה בערך באותו תקופה של המסרטות על הכתפיים (אולי המסריטים הזקנים היה להם חצובה..)
מה ? עם גלגלים כאלו ?

sh.hadas

משתמש צעיר
יש הרבה צלמים שנותנים את האופציה הזו בחתונות,
זה כמובן עולה עוד כסף, ותלוי בסגנון החתונה, בד"כ יהיה בחתונות יותר יוקרתיות.
אבל זה כבר לא כל כך חדש, יש את זה בחתונות לפחות שנתיים

אריסטוקקטוס

משתמש פעיל
כל המאמץ והכסף,
זה כדי שבעוד 25 שנה או 50 שנה, לילדים של הזוג שנישאו יהיה עוד דקת פריים במצגת ה'מאוד מרגשת' של חתונת הכסף או הזהב...

מה שנכון - נכון

משתמש צעיר
כל המאמץ והכסף,
זה כדי שבעוד 25 שנה או 50 שנה, לילדים של הזוג שנישאו יהיה עוד דקת פריים במצגת ה'מאוד מרגשת' של חתונת הכסף או הזהב...
מסכים עם כל מילה אבל ברצינות ולא בציניות כפי הנימה שהדברים נכתבו.
הנצחת אירוע מרגש כמו חתונה זה לא דבר של מה בכך וממש לא ממליץ להקל בזה ראש.
(יודע מכלי ראשון על חתונות שלא תועדו מספיק טוב וזה מכאיב למשפחות במשך שנים ועשרות שנים כפשוטו)

sh.hadas

משתמש צעיר
(יודע מכלי ראשון על חתונות שלא תועדו מספיק טוב וזה מכאיב למשפחות במשך שנים ועשרות שנים כפשוטו)
ואני יודע מכלי ראשון על חתונות שתועדו כמו שצריך עד לפרט האחרון עם הצלם והמסריט הכי הכי
וזה מכאיב למשפחות כפשוטו איך בזבזו אלפי שקלים לפח...
על התמונות המפותחות אף אחד לא מסתכל מעבר לחודש הראשון...
ההסרטה מעלה אבק במחשב...
והתמונות הופכות לשומר מסך....
אז זה באמת מאוד נחמד, אבל יש גבול לכמה משקיעים בשומר מסך... לא צריך את הצלם הכי טופ.

אני לא מדבר על כולם, בטח יש כאלו שחייבים את זה לנשמה, וכל שבועיים רצים לראות את הסרט של החתונה..

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ואני יודע מכלי ראשון על חתונות שתועדו כמו שצריך עד לפרט האחרון עם הצלם והמסריט הכי הכי
וזה מכאיב למשפחות כפשוטו איך בזבזו אלפי שקלים לפח...
על התמונות המפותחות אף אחד לא מסתכל מעבר לחודש הראשון...
ההסרטה מעלה אבק במחשב...
והתמונות הופכות לשומר מסך....
אז זה באמת מאוד נחמד, אבל יש גבול לכמה משקיעים בשומר מסך... לא צריך את הצלם הכי טופ.

אני לא מדבר על כולם, בטח יש כאלו שחייבים את זה לנשמה, וכל שבועיים רצים לראות את הסרט של החתונה..
דבר ראשון לו היו מסיריטים רק בשביל ה-5 פעמים הראשונות שהזוג רואה את זה דיינו, היכולת לשחזר ולהיכנס לאוירה הזו מאוד מאוד תורמת. וכשזה נעשה עם צלם שמפספס קטעים חשובים או עם פוקוס שבורח - זה מפחית מהיכולת הנ''ל.
ובפרט שהתועלת ממשיכה כשהזוג רואה את זה אחרי כמה שנים, או בזמני קושי, ''זכרתי לך... אהבת כלולותייך''
בשביל זה לא צריך לצלם במולטי קאם + רחפן, אלא אפילו מצלמה אחת אבל עם צלם מנוסה ולא אחד שמרוב פחד להידחף לריקודים הוא מצלם מבימת התזמורת מרחוק מכיוון אחד כמו מצלמת אבטחה, וכנ''ל.

המטרה ממש ממש לא רק ''בשביל שהילדים יראו''.

הבעיה שכשיש משהו לא יודעים להעריך את התועלת שבו, ונראה כאילו ביזבזו כסף, יודעים להעריך רק כשאין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה