וופל בלגי

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
רוצות להכין אבל אין לכן מכשיר מולטיקייק עם פלטה מתאימה?
גם לא אין.

אחרי הרבה מחשבה החלטתי לנסות להכין ב..........מחבת פסים.
אותו טעם.
הקישוטים- פרי עמל ביתי בת ה-11

קבלו

ובעיסה שנותרה הכנתי עוגת פנקייק במלית קרם פסק זמן. יאמי.
IMG_1991.JPG
IMG_1990.JPG
IMG_1989.JPG

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
הני, את יצירתית במיוחד!
ואם את כבר מדברת על ופל בלגי,
יש לי תבנית סיליקון בצורת ופל בלגי,
איזו תערובת אפשר לאפות בה?
לא נראה לי שיצא משהו עסיסי כמו ופל בלגי, אבל מה כן יכול להתאים לתבנית כזו באפיה בתנור?

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה המתכון להכנה במחבט?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מה המתכון להכנה במחבט?
המתכון הרגיל.
אופן ההכנה- יוצקים קצת שמן במחבת. מחממים. יוצקים מהבלילה ושמים על אש נמוכה לבערך 5-7 דקות עד שהקצוות מתייבשים והחלק העליון מתחיל להתייבש. מגבירים את האש לדקה-דקה וחצי. בעזרת ספטולה מאימה מרימים את הקצוות ומוודאים שהחלק התחתון מוכן. "מגלישים" בזהירות לצלחת גדולה. אם יש צורך עוזרים לוופל להחליק בעזרת ספטולה. הופכים את הצלחת מעל המחשבת ומטגנים את הצד השני, תחילה על אש נמוכה ואחר כך לדקה על אש גבוהה יותרץ

הני, את יצירתית במיוחד!
ואם את כבר מדברת על ופל בלגי,
יש לי תבנית סיליקון בצורת ופל בלגי,
איזו תערובת אפשר לאפות בה?
לא נראה לי שיצא משהו עסיסי כמו ופל בלגי, אבל מה כן יכול להתאים לתבנית כזו באפיה בתנור?
לא מכירה את התבנית שיש לך

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
ובעיסה שנותרה הכנתי עוגת פנקייק במלית קרם פסק זמן. יאמי.
[

אני רוצה דוקא לשמוע על זה.נשמע מעניין!מה זה?
לי יש פלטה...אבל לא אהבת ופל בלגי.

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בדיוק אתמול לקחתי מאחותי את המכשיר (עם 4 פלטות), חיפשתי בפרוג מתכונים..., אבל לא מצאתי משהו שמספיק מגרה..., וגם רוב המתכונים חלביים...
בקר, אולי יש לך מתכון מומלץ חוץ מוופל בלגי, יותר מעניין אותי הפלטות האחרות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה