רשתות וואטצאפ במחשב בלי מכשיר טלפון

I wont more

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
ווינדוס 11: לפתח חשבון בטא ולהתקין apk דרך הCMD על WSA
ווינדוס 10: להוריד אימולטור - בלוסטאקס/ממו פליי/אל.די פלייר

I wont more

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
אם אפשר להסביר יותר מה לעשות בדיוק לווינדוס 11 כדי שיהיה בו וואצפ בלי תוכנת בלוסטאקס וכדו'
על מנת להבין מהו הWSA, האימולטור המובנה של ווינ11, תקרא את זה
על מנת להתחיל בתהליך ההתקנה (פעם ראשונה זה מורכב, אחר כך קלי קלות) עיין כאן

אגוזים

משתמש פעיל
יוצרי ai
כשאני מנסה לפתוח את הבלוטוס
זה מה שהוא אומר
1684625489788.png

מה אפשר לעשות?

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני לא מצליחה להוריד ווצאפ ולהתקין אותו, מישהו יכול לעזור לי?? עשיתי טעות והסרתי את ההתקנה של ווצאפ מהתוכנה של האנדרואיד במחשב שלי, אבל עכשיו אני צריכה אותו דחוף

ST613

משתמש מקצוען
אני לא מצליחה להוריד ווצאפ ולהתקין אותו, מישהו יכול לעזור לי?? עשיתי טעות והסרתי את ההתקנה של ווצאפ מהתוכנה של האנדרואיד במחשב שלי, אבל עכשיו אני צריכה אותו דחוף
גם אני זה לא עולה לי

ארי62

משתמש פעיל
היום התקנתי ווינדוס מהגירסא האחרונה והיה שם וואצאפ (גם ספוטיפיי)-נראה לי שזה מובנה בוינדוס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה