רשתות וואטצאפ במחשב בלי מכשיר טלפון

שלום ה.

משתמש חדש
הLD פותח לי את האפליקציה כאילו הוא דפדפן ונותן לי ברקוד לסרוק.
זה כנראה כי הוא חושב שזה טאבלט. תנסה או לחפור בהגדרות של האימולטור אם יש לשנות את זה שזה יהיה כמו מכשיר, או שתבדוק אם בחלונית של הוואטסאפ יש למעלה שלוש נקודות ששם אפשר לבחור להכניס מספר טלפון.
(לא בדקתי את זה באימולטור, אבל בטאבלט רגיל יש אופציה כזאת.)

שלום ה.

משתמש חדש
מחקתי אותו מזמן
דרך אגב אם אתם משמשי נטפרי איך אתם מגבים את הצאטים (התוכנה נדפקת - קרה לי פעם או אם רוצים להחליף תוכנה או מחשב)
אם רוצים להחליף תוכנה אפשר להוציא את התיקיה המקומית של הוואטסאפ, ואז אחרי ההתקנה בתוכנה החדשה, ולפני הכניסה לחשבון, מכניסים את התיקיה לאן שהיא אמורה להיות והוואטסאפ אמור לקרוא את זה

1zipi

משתמש מקצוען
לא מבין מה אתם מסתבכים עם מצלמות... תתקינו LD Player (קישור) במקום בלו סטקס וזהו.
האימולטור הזה פותח חלונית היא כאילו המצלמה, מזיזים את החלונית על הברקוד וזהו.
נראה שלא התקין טוב,
על מה לוחצים להתקנה? (לדחות או לקבל?)

1zipi

משתמש מקצוען
יש שם שני שלבים ואז הוא בעצם מתחיל את ההתקנה.. (אגב ניסתי להתקין שוב ועדין מתקין)
אז אחד משני השלבים צריך לסרב?
כרגע זה אוחז כאן

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2022-12-26 165925.png
    צילום מסך 2022-12-26 165925.png
    KB 253.1 · צפיות: 23

1zipi

משתמש מקצוען
סליחה שאני שואלת שוב איך עובדים עם זה?
אמור להיות שם חנות של גוגל? או שזה תוספת BlueStacks
@שלום ה. תוכל אולי לעזור לי עם זה?

1zipi

משתמש מקצוען
יש מישהו בקהל שיכול/יודע לסייע לי עם זה??
תודה רבה.

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא כותב ש-
"LDPlayer דורש VT (טכנולוגיית וירטואליזציה) כדי
להיות מופעל ב-BIOS שלך. אנא הפעל את VT ו
הפעל מחדש את LDPlayer"
ניסית לעבוד עם BlueStacks?

1zipi

משתמש מקצוען
הוא כותב ש-
"LDPlayer דורש VT (טכנולוגיית וירטואליזציה) כדי
להיות מופעל ב-BIOS שלך. אנא הפעל את VT ו
הפעל מחדש את LDPlayer"
ניסית לעבוד עם BlueStacks?
כן ניסיתי לעשות מה שהוא מבקש - אבל אין לי במחשב את BIOS
הבעיה BlueStacks שאני לא מצליחה להפעיל שם את הווטסאפ, בשום דרך לא דרך מחשב/מצלמה וכדומה.

אתמר

משתמש חדש
אם אני לוקחת מכשיר חכם של מישהו אחר כדי לסרוק את הקוד. הוואטסאפ שלי יופיע בטלפון שלו? או שהחשבון שלו יהיה במחשב? או שזה אפשרי בלי שיהיה גישה לאחד מאיתנו לחשבון של השני?

שלום ה.

משתמש חדש
כן ניסיתי לעשות מה שהוא מבקש - אבל אין לי במחשב את BIOS
הבעיה BlueStacks שאני לא מצליחה להפעיל שם את הווטסאפ, בשום דרך לא דרך מחשב/מצלמה וכדומה.
קצת באיחור, אבל טוב מאוחר...
BIOS יש בכל מחשב, אבל להיכנס ולשנות שם הגדרות זה קצת מסובך ומסוכן. זה בעצם להיכנס לפני הווינדוס עצמו, כך שלהסביר מפה זה קצת מסובך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה