מידע שימושי והנה זה... קליפ תחזור הביתה מרגש עד דמעות

מצב
הנושא נעול.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
בסוףהקליפ עם ישראל חי (מה שהיה כאן להורדה לא נכנסתי דרך היוטיוב לקליפ הזה) חתוך החיתום שלך בסיום
יש לי הרגשה לא נוחה מהתגובות האחרונות, אבל אשמור אותם לעצמי
היחיד שהעלה את אותו קליפ בקובץ, זה אני במקרה..,
כך שהורדת כאן מה שטרחתי לעלות בעקבות המון בקשות של משתמשים וכפי שתראו שם (וחלקם גם הודו על כך)
ומה לעשות שאחרי המרה וכיווץ עדיין הנפח היה מעל 15 מ"ב,
אז מה היה עדיף לחתוך את תחילת הקליפ?

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כך שהורדת כאן מה שטרחתי לעלות בעקבות המון בקשות של משתמשים וכפי שתראו שם (וחלקם גם הודו על כך)
חלילה לא בלתי להלין
רק הסבתי את תשומת ליבה שאכן תבדוק שזה לא כך במקור
תודה לך על הטרחה להעלות לטובת כולם וזמין להורדה.

פלונית!ד

משתמש מקצוען
חלילה לא בלתי להלין
רק הסבתי את תשומת ליבה שאכן תבדוק שזה לא כך במקור
תודה לך על הטרחה להעלות לטובת כולם וזמין להורדה.
@מצליחנות תודה על המידע בכל מקרה..
אם זה היה המקור זה באמת היה חשוב לי שלא יחתך, תודה על תשומת הלב...

פלונית!ד

משתמש מקצוען
תודה באמת על הטרחה...
יישר כח (y)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה