וארא את הארץ כי נעמה, יש שכר לפעולתי ופירות לעמלי.

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
המביט אל תוך עיניי בחודש שבט מבין שאינן אלא שתי פרוסות של אננס מיובש, מלאות אמביציה וסוכר פירות.

מיד לאחר סוכות אני מזמין בייבוא אישי פירות אנונימיים בשלל שפות וגדלים שיתאקלמו אצלי לקראת ט"ו בשבט.

קבלה היא במשפחתנו מזה מאות שנים לשמוח עם כל אילן וספק אילן בראש השנה המיוחד שלהם.

אין עץ ופרי העץ שלא הנחתי עליו את ידי, אפילו פירות המעורבים בדרך כלל בתחליבי רחצה ובמבשמי אוויר.

פירות חמוצים, מתוקים, חריפים, חסרי טעם, כולם מפארים אצלינו את שולחן ליל החג הצבעוני והריחני.

ליד כל פרי אני מדפיס את הערך שלו בוויקיפדיה, בכדי שידעו המוזמנים המכובדים האם וכיצד הוא נאכל.

כל השטיבל מגיע לטקס המסורתי בסלונינו, לומדים יחד את סדר הלימוד המיוחד על כל פרי ופרי קודם אכילתו ברוב עם.

אך כעת שמחתי אינה שלימה, מאן דהו גילה את אוזני בשנה שעברה כי ישנו עץ בגידול אורגני שגדל במרתפים מיוחדים.

הזמנתי מחו"ל כמה עלים מיובשים מהעץ ההוא, אך בבידוק הבטחוני ברוסיה החרימו את המשלוח ואת השליח.

דיברתי עם ראש הממשלה שישתדל אצל פוטין לשחרר את הסחורה, הוא לא הבין אותי נכון.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מי שגרם לנעמה יששכר להיעצר ברוסיה, אחראי גם על התמורה ששולמה לשחרורה...
בכל מקרה, להבנתי חצר סרגיי בכל מקרה לא היתה שייכת לישראל, והשאלה היא רק לאיזו עמותה נוצרית היא שייכת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה