דרוש מידע התקשרות למישהו תחת מספר של אדם שלישי

פרחוני

משתמש מקצוען
זה ממש מפחיד כי יש שערים של כל מיני ישובים שנפתחים לפי זיהוי מתקשר
ואם יש מחבל שיש לו טלפון של אדם מהישוב בקלות הוא פותח את השער
(ראיתי פעם מישהו עושה כזה דבר)
יש כזאת אפליקציה

קפוצון

משתמש מקצוען
אכן ישנה כזו אפליקציה
ולכן במקומות רשמיים חוזרים לטלפון או שולחים SMS/קוד טלפוני
כי כשחוזרים זה חוזר לטלפון המקורי

קפוצון

משתמש מקצוען
אם זה לא לצורך הכחשת עיסקה או משהו בסגנון
חדוע לי על משהו שנתבע בבית משפט על שיחה שנעשתה דרך הטלפון שלו
פירוט שיחות הוכיח שלא היתה כזו שיחה
הוא זוכה במשפט

הישיבישער

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
יש פשוט כזאת אפליקציה - לא חוקית כמובן שאפשר להתקשר דרכה דרך איזה מספר שאתם רוצים
וגם לטלפונים כשרים יש חברות שעושות את זה בתשלום כמובן ואחרי שאתה חותם שלא תעשה בזה מטרות לא חוקיות
אני גם מכיר מישהו שבנה מערכת כזאת על מערכת של ימות או משהו כזה אני אבל לא יודע בדיוק

EMG

משתמש חדש
לי יש כזה דבר למספרים כשרים
כמובן אני לא משתמש בזה כי זה לא חוקי
אבל הדבר עובד (אצלי בכל אופן) דרך מרכזיית freepbx העלות היא במחיר שיחה יוצאת מהמרכזיה שאצלי זה 12 אג' לנייח ו 8 לנייד

----------

משתמש מקצוען
אני אסביר.
מישהו השתמש במס' שלי ללא רשותי לצורך שימוש כל שהוא ואני מעוניין להבין איך הוא עשה זאת כדי שאוכל אולי להתגונן מזה או לנטרל את זה.
קיים כזו אפליקציה שדרכה אפשר לחייג למישהו ע"י מספר אחר, אבל זה לא חוקי.
גם לי יש כזה דבר, זה כמובן לא חוקי,
אבל אין שום דרך לעצור את זה,
אני יכול לבחור כל מספר ללא שום הסכמה וכו'.

מייצג

משתמש רשום
אבל הדבר עובד (אצלי בכל אופן) דרך מרכזיית freepbx העלות היא במחיר שיחה יוצאת מהמרכזיה שאצלי זה 12 אג' לנייח ו 8 לנייד

גם לי יש כזה דבר, זה כמובן לא חוקי,
אבל אין שום דרך לעצור את זה,
אני יכול לבחור כל מספר ללא שום הסכמה וכו'.
אפשר הסבר מופשט ומעשי איך עושים זאת?

----------

משתמש מקצוען
תוכנה בטלופן של כל מיני חברות אתה מחייג למערכת מסויימת ומקיש את המספר שאתה רוצה שיופיע ואת המספר שאתה רוצה לחייג וככה זה עובד,
פשוט וקל.

הישיבישער

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
איך עושים את זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה