קורונה התקשורת החילונית - הפעם מחזירים להם 'זבנג' עוצמתי ואז זה יפסיק!!!

מצב
הנושא נעול.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מעולה תודה רבה!!

כולם להתחיל להעביר הלאה ולהעלות למודעות הציבור.
מי שיכול לשלוח לעסקנים, שדרנים וכו'- עוד יותר טוב.
להתחיל להריץ בווצאפ למי שיכול.

כמו כן מעכשיו כשאתם קונים תחשבו פעמיים ותנסו לא לקנות מהחברות הנ"ל.
אני לא חושב שזה נכון ללכת כרגע על החרמה של כל הגופים שנתנו חסות על התוכנית המדוברת בערוץ 12
הם לא אמורים לדעת מה הולכים להגיד שם
ואין עונשים אא"כ מזהירים
מה שכן, אפשר לפנות אליהם בעצומה או במיילים וכדו' שיפסיקו לפרסם שם
כי אם הם ממשיכים לפרסם אז באמת יחרימו אותם
אבל זה חייב לבא עם גוף רציני שעומד מאחורי זה ולא ע"י אנשים פרטיים כי זה לא יעבוד כך...

....DINA

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
זה התלונה ששלחתי לבנק הפועלים:
כלקוח חרדי נפגעתי לראות סרטונים של דבריה של רינה ממצליח בגנות הציבור החרדי כולו
וברקע לדבריה ניתנה חסות ע"י הבנק שבו אני מנהל את חשבוני
אבקש מבנק הפועלים לדרוש מערוץ 12 הבהרות על דבריה והתנצלות וכן גינוי של הבנק לדבריה
מצפה לתגובה מהבנק אלי לנייד ************
מתגבש בציבור חרם צרכנים על כל מי שנתן חסות לתוכנית זו וכן מתגבשת בציבור קריאה להחרים את כל מי שמפרסם בערוץ 12 עד לפיטוריה של העיתונאית רינה מצליח

מצופה מבנק הפועלים שנוטל חלק נכבד בכח הצרכני של הציבור החרדי לתת את תשובתו ואת תגובתו לעניין בדחיפות.

לינק לשליחה : https://www.bankhapoalim.co.il/he/contact-us/public-inquiries

נערך לאחרונה ב:

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
אבקש מבנק הפועלים לדרוש מערוץ 12 הבהרות על דבריה והתנצלות וכן גינוי של הבנק לדבריה
מתגבש בציבור חרם צרכנים על כל מי שנתן חסות לתוכנית זו וכן מתגבשת בציבור קריאה להחרים את כל מי שמפרסם בערוץ 12 עד לפיטוריה של העיתונאית רינה מצליח

מצופה מבנק הפועלים שנוטל חלק נכבד בכח הצרכני של הציבור החרדי לתת את תשובתו ואת תגובתו לעניין בדחיפות.
לקוחות פועלים נא להעתיק ולשלוח.

מפיק מקצועי

משתמש פעיל

10 אם כולם יצטרף ובסוף לא תהיה להם ברירה אלא לפטר את אותה רינה שלא(מצליח(ה)

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
‏‏לכידה.PNG

.....

משתמש מקצוען
אני רוצה לדעת בגדול מה היא דיברה כ"כ חמור נגד החרדים

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אבל מספיק 17 חולירות (סליחה על הביטוי אבל לא מוצא משהו יותר מעודן...) עם חולה קורונה מאומת ביניהם כדי לגרום לאיזו ממורמרת מטומטמת לדבר על חרדים...ושהציבור הכללי במדינה יחשוב שמצאו את האשמים בהפצת הנגיף לכל ישראל...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה