דרוש מידע התקנת שעון קיר עם לד

my home

משתמש חדש
שלום
קיבלתי שעון קיר מהמם עם מנורת לד
1677055822796.png

אשמח לעצה מבעלי נסיון איך מתקינים את השעון
חוט חיצוני עד לשקע הקרוב? מכוער בעיניי.
האם יש איזה דרך לחבר לבטריה?
תודה רבה

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
אם אין מושבת לבטריות .והשעון חייב חיבור לנקודת חשמל.אז או להתקין את השעון בקרבת מקום לשקע.או לעשות נקודת חשמל ולמשוך חיווט מקופסת ביקורת קרובה.או בסיתות כמו שכתב @מייפל אורגני. (זה עבודה יותר גדולה ) או להסתפק בתעלה חיצונית שזה פחות אסתטי.

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
לפי הנתונים שראיתי בגוגל.אני כמעט בטוח ב100% שיש מושבת בטריות מאחורה.תבדקו קודם

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען

my home

משתמש חדש
לפי הנתונים שראיתי בגוגל.אני כמעט בטוח ב100% שיש מושבת בטריות מאחורה.תבדקו קודם
תודה.
בדקתי ואין תושבת לבטריות, רק חיבור לחשמל
האם אי אפר להרכיב באופן עצמאי את החוטים לתושבת בטריות?
כי החציבה בקיר זה מורכב ותעלה חיצונית מפריע לי.

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
אוקיי.
אין מנוס מליצור שקע חשמלי בסביבת השעון.בסופו של דבר המוצר חשמלי (מה שנקרא" משתמש קצה" בתורת החשמל) חייב חיווט והזנה של הזרם והמתח מלוח החשמל.
הזרם והמתח מוכרח למוצר חשמלי בהזנה עד ללוח כמו החמצן שהכרחי לאדם.
אפשר לתת יעוץ מאיפה למשוך הזנה לחשמל שיהיה הכי אסתטי שאפשר בלי תעלה כי בדרך כלל מספיק קבל שני חוטים שהוא יותר דק.אא"כ גוף המוצר מצופה מתכת ואז צריך קבל 3 גידים עם תוספת הארקה.
כך או כך.נצרך פה איש מקצוע חשמלאי שיבצע את העבודה.
אוכל להסביר יותר אם תצרו קשר במייל
yv0528174820 שטרודל גימייל

my home

משתמש חדש
אוקיי.
אין מנוס מליצור שקע חשמלי בסביבת השעון.בסופו של דבר המוצר חשמלי (מה שנקרא" משתמש קצה" בתורת החשמל) חייב חיווט והזנה של הזרם והמתח מלוח החשמל.
הזרם והמתח מוכרח למוצר חשמלי בהזנה עד ללוח כמו החמצן שהכרחי לאדם.
אפשר לתת יעוץ מאיפה למשוך הזנה לחשמל שיהיה הכי אסתטי שאפשר בלי תעלה כי בדרך כלל מספיק קבל שני חוטים שהוא יותר דק.אא"כ גוף המוצר מצופה מתכת ואז צריך קבל 3 גידים עם תוספת הארקה.
כך או כך.נצרך פה איש מקצוע חשמלאי שיבצע את העבודה.
אוכל להסביר יותר אם תצרו קשר במייל
yv0528174820 שטרודל גימייל
תודה על ההסבר
אני אבדוק את האפשרויות לחיבור חשמל בלי תעלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה