דרוש מידע התנסיתם בקבלת תיעוד רפואי ממד"א

מה שאני

משתמש מקצוען
לצורך בקשת החזר מקופ"ח על פינוי במד"א ללא אישפוז אמרו לי לבקש ממד"א דו"ח תיעוד אירוע שלחתי להם בקשה באתר לפני כשבוע ולא הגיבו וגם שלחתי בקשה לחזור אלי הן ביצירת קשר באתר והן בטלפון ולא חזרו אלי עדיין מישהו התנסה בענין ויודע איך מקבלים את זה או שזה רגיל שלוקח זמן

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש לי את הטופס שהם שולחים, הבעיה שלא הבנתי מי אמור למלא את זה
אני או מדא
אם תרצי את הטופס, תשלחי לי מייל
efrat4127 בגימייל

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

emma

משתמש מקצוען
דווקא שאני שלחתי את הטופס הזה למייל ולפקס הרשומים למטה
קיבלתי תשובה ממש מהר

מה שאני

משתמש מקצוען
לא עונים כבר כמה ימים
צריך לשלוח את זה עם צילום תעודת זהות
שלחתי
דווקא שאני שלחתי את הטופס הזה למייל ולפקס הרשומים למטה
קיבלתי תשובה ממש מהר
אני לא זכיתי

מה שאני

משתמש מקצוען
וסתם באמת יש סיכוי שהקופה תשלם מעבר למה שחייבת עלפי חוק מה גם שהיה פינוי בנט"ן ולפני שמד"א שלחו לי תשלום הם בדקו מול הקופה שהשתתפה חצי

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בדיוק לפני כמה ימים גם הייתי צריכה דוח מד"א ולא קיבלתי תגובה מהם.
הפתרון המוצלח היה כשפניתי לבית החולים לשם היה הפינוי, גם להם יש את הדו"ח ושלחו לי בפקס מיד.

מה שאני

משתמש מקצוען
בדיוק לפני כמה ימים גם הייתי צריכה דוח מד"א ולא קיבלתי תגובה מהם.
הפתרון המוצלח היה כשפניתי לבית החולים לשם היה הפינוי, גם להם יש את הדו"ח ושלחו לי בפקס מיד.
היית צריכה לצורך החזר מקופ"ח? אכן עזר לך?
אשמח לשמוע מכאלו שאכן נעזרו בזה

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בד"כ בדו"ח השחרור אמור להיות מצורף דו"ח התיעוד ממד"א.
אם לא, צרו קשר עם בית החולים.

מה שאני

משתמש מקצוען
אם לא, צרו קשר עם בית החולים.
דיברתי עכשיו עם המיון בשניידר והם אמרו שרק עם בקשה של הרופא המטפל הם ישלחו לרופא

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
דיברתי עכשיו עם המיון בשניידר והם אמרו שרק עם בקשה של הרופא המטפל הם ישלחו לרופא
פלא.
אתם אמורים לקבל את זה יחד עם מכתב השחרור ממיון.
באשפוז בד"כ, נשאר אצלם, כי בכל מצב אין דרישת תשלום מהמבוטח.
הם הרי יודעים שאתם אמורים לעמוד מול דרישת התשלום.

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היית צריכה לצורך החזר מקופ"ח? אכן עזר לך?
אשמח לשמוע מכאלו שאכן נעזרו בזה
לצורך החזר מהקופה, כרגע בתהליך.
אכן, את מזכירה לי שלא אני פניתי לבית חולים אלא המזכירה בקופת חולים ביקשה מבית החולים שישלחו אליה לפקס. אבל מבית החולים התקשרו איכשהו אלי כי קיבלו מס' פקס לא תקין וביקשו ממני את המספר הנכון, אז ביקשתי שישלחו אלי ואני אעביר הלאה.

מה שאני

משתמש מקצוען
אכן, את מזכירה לי שלא אני פניתי לבית חולים אלא המזכירה בקופת חולים ביקשה מבית החולים שישלחו אליה לפקס. אבל מבית החולים התקשרו איכשהו אלי כי קיבלו מס' פקס לא תקין וביקשו ממני את המספר הנכון, אז ביקשתי שישלחו אלי ואני אעביר הלאה.
אכן קופ"ח פנו לבי"ח ומיד קיבלנו תודה
אני הוצאתי לפני כשנה בטלפון אחד למד"א והם שלחו לי למייל
ואכן קופ"ח השתתפה יותר בגלל זה?

מה שאני

משתמש מקצוען
לאחר שבועים מהפניה גם מד"א שלחו לי למייל את הדו"ח כנראה שזה זמן הטיפול אצלם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה